Futsal: Drukarz - Legia 0:8

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

31-12-2019 / 00:25

(akt. 31-12-2019 / 00:58)

Futsaliści Legii Warszawa rozegrali zaległy mecz II ligi z Drukarzem Warszawa. W hali przy ul. Banacha 2a gospodarzem byli rywale. W żaden sposób nie przeszkodziło to naszemu zespołowi, który pewnie wygrał 8:0. Legioniści dzięki zwycięstwu mają na koncie komplet punktów, zajmują pierwsze miejsce i wyrastają na faworyta do awansu.

W poniedziałek na tablicy wyników długo utrzymywał się bazbramkowy remis. Do bramki w końcu jednak trafił Kamil Hernik i kolejne gole były kwestią czasu. - Worek z bramkami właśnie się rozwiązał - komentowali kibice na trybunach, którzy zakładali się między sobą o liczbę goli strzelonych w meczu z młodą drużyną Drukarza przez "Wojskowych". Następne trafienia były dziełem ponownie Hernika, oraz Mateusza Glińskiego i Tomasza Dolińskiego.

Po zmianie stron Legia wciąż dominowała i kontrolowała przebieg spotkania. Dwie bramki zdobył Gliński, po jednaj dołożyli Adam Grzyb i Paweł Tarnowski. Ostatecznie legioniści wygrali 8:0. Kolejny mecz został zaplanowany na paniedziałek 6 stycznia w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18. Legia w ramach rozgrywek Pucharu Polski zmierzy się z Victorią Sulejówek.

Futsal II lIga, IV kolejka
Drukarz Warszawa - Legia Warszawa 0:8 (0:4)
Bramki: Henrik 2, Gliński 3, Doliński, Grzyb i Tarnowski

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
I taki wynik powinien stanowić 200% normy dla drużyny z ekstraklasy
To nie jest jakiś duży wyczyn ale i tak brawo, (L)
Pułkownik
  • 0 / 0
Z Drukarzem to nie taki znów wyczyn.
Ale brawo!
Generał broni
  • 2 / 0
Wydaje się, że futsal jest doskonałym sportem do popularyzacji piłki wśród dzieci. Pozwala uczyć się techniki, szybkiej gry piłką na malej przestrzeni, krótkiego prowadzenia piłki. Praktycznie każda szkoła podstawowa ma salę gimnastyczną a więc znika problem gry zimą. Gdybym zarządzał pionem szkolenia, to poszedłbym w uruchamianie LSS w futsalu dla dzieciaków z podstawówek. Potem z tej masy dzieciaków można selekcjonować albo do tradycyjnej piłki, albo kontynuacji futsalu.
Żeby wyławiać talenty, najpierw trzeba umasowić i sprofesjonalizować szkolenie. Futsal wydaje się najtańszą drogą w tym kierunku, bo sale są, dzieciaki są, potrzeba tylko trenerów i dobrej woli oraz myślenia w samych szkołach czy kuratoriach.
Poprzedni minister sportu, Bańka zrobił sporo dla rozwoju sportu szkolnego, nowy deklaruje kontynuację a więc wypada to wykorzystać i dać impuls rozwojowy.
I może się przydać w czasie deszczowych zgrupowań w Turcji
Drukarz - ta nazwa pasowałaby do drużyny sędziów piłkarskich. Ale niestety, albo raczej na szczęście, to porządny klub...
Futsal ekstraklasa w najszybszym możliwym terminie się szykuje. Oni do 2. Ligi nie pasują
~CWKS
  • 1 / 1
Przyszły Marszałek w natarciu ,a robota leży.
Dzięki za wiarę we mnie.

Co do roboty, to mam ludzi.

Pozdròw mamę.
~qbk
  • 0 / 0
Nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiać, ale dość istotna jest informacja, że zawodnicy Drukarza to młodzież z rocznika 2002, którzy na co dzień trenują na trawie, a w futsal się po prostu bawią. :-) Na pewno kawał fajnego doświadczenia dla nich!
~radeon
  • 0 / 0
oczywiście!
A swoją drogą, jak Piotrek Buda wypadł? Żałuję, że nie wpadłem, obejrzałbym go chętnie, w PP grał młodszy skład Drukarza i myślałem że tu będzie w miarę podobnie