Futsal: Pogrom na wyjeździe

01.03.2020 19:24

(akt. 01.03.2020 21:55)

Futsaliści Legii Warszawa zwyciężyli na wyjeździe 14:1 z RKS-em Bór Regut. Dla stołecznego klubu to 11 wygrana w tym sezonie.

Do przerwy goście prowadzili 4:1 po golach Olafa Wójtowicza, Tomasza Dolińskiego, Mateusza Glińskiego i Mateusza Łysika. Po przerwie Legia wykazała się jeszcze lepszą skutecznością pod bramką RKS-u Bór Regut. Ostatecznie warszawiacy rozgromili gospodarzy aż 14:1.

Legioniści zajmują pierwsze miejsce w tabeli II ligi grupy mazowieckiej. Po 12 kolejkach "Wojskowi" zdobyli 33 punkty. Do tej pory zespół ze stolicy Polski wygrał 11 spotkań i jedno przegrał. Kolejnym rywalem futsalistów Legii będzie Zdrowie Garwolin. Spotkanie odbędzie się 7 marca przy ulicy Gładkiej.

RKS Bór Regut – Legia Warszawa 1:14 (1:4)

Wójtowicz x2, Doliński x2, Gliński, Łysik, Zalewski, Grzyb, Tarnowski x2, Jarosz x3, Krupnik