Futsal: Porażka w Toruniu

22.11.2020 18:00

(akt. 22.11.2020 22:02)

Futsaliści Legii Warszawa przegrali na wyjeździe 1:5 z TAF-em Toruń w rozgrywkach I ligi.

Po pierwszej połowie rywale prowadzili 1:0. Po przerwie padło jeszcze pięć trafień – cztery dla klubu z Torunia, a jedno dla Legii.

W 38. minucie Bartłomiej Świniarski strzelił pierwszego gola dla stołecznego klubu. Zawodnik "Wojskowych" otrzymał podanie z głębi pola, pojawił się po prawej stronie boiska i oddał strzał z lewej nogi w kierunku dalszego słupka. Wówczas było 3:1 dla przeciwników, którzy w ostatniej minucie zdobyli dwie bramki. Ostatecznie TAF Toruń zwyciężył 5:1 z Legią.

Stołeczna drużyna cały czas prowadzi w tabeli I ligi. Kolejnym rywalem warszawiaków będzie Orlik Mosin. Wyjazdowe spotkanie odbędzie się w niedzielę, 29 listopada, o godz. 15:00.

TAF Toruń – Legia Warszawa 5:1 (1:0)