Logo Legia.Net

Źródło: Legia Futsal

24-11-2019 / 08:00

(akt. 24-11-2019 / 16:49)

Sekcja Futsalu Legii w meczu III kolejki II ligi MZPN rozegrała pierwszy mecz wyjazdowy. Rywalem była ekipa AZS AWF Warszawa Piłka Nożna & Futsal Mężczyzn. Legioniści odnieśli drugie zwycięstwo, po tym jak dwa tygodnie wcześniej zwyciężyli z Podkową Teqball Club 9:3.

Legioniści objęli prowadzenie za sprawą Adama Grzyba, ale gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania. Później jednak to nasz zespół prowadził grę, kreował kolejne sytuacje i do przerwy prowadził 6:1. W drugiej połowie Legia dorzuciła jeszcze siedem bramek, straciła tylko jedną i całość zasłużenie wygrała 13:2. Kolejny mecz futsaliści rozegrają w rozgrywkach Pucharu Polski w niedzielę z Drukarzem Warszawa o godzinie 19..

AZS AWF Warszawa - Legia Warszawa 2:13 (1:6)
Milewski 4, Jarosz 3, Tarnowski 3, Grzyb 1, Krupnik 1, Świniarski 1

Legia: Tomasz Warszawski, Adam Świątkowski, Paweł Juchniewicz, Mariusz Milewski, Dominik Skorża, Mateusz Gliński, Łukasz Krupnik. Pawel Tarnowski, Bartłomiej Świniarski, Krzystof Jarosz, Adam Grzyb