Futsal: Wyjazdowa wygrana

25.02.2020 21:54

(akt. 25.02.2020 23:05)

Futsaliści Legii Warszawa zwyciężyli 14:5 na wyjeździe z Podkową Teqball Club w rozgrywkach II ligi. Stołeczny klub jest liderem tabeli.

Do przerwy legioniści prowadzili 4:3 w Podkowie Leśnej. W pierwszej połowie bramki dla gości zdobyli Krzysztof Jarosz, Dominik Skorża, Mariusz Milewski oraz przeciwnik, który pechowo skierował piłkę do własnej siatki. Po zmianie stron warszawiacy kreowali jeszcze więcej okazji, a także wykorzystywali błędy rywali.

Ostatecznie Legia zwyciężyła 14:5. Zespół ze stolicy Polski zajmuje pierwsze miejsce w tabeli II ligi grupy mazowieckiej. Po 10 spotkaniach "Wojskowi" mają na koncie 27 punktów. Do tej pory warszawiacy wygrali dziewięć meczów i jeden przegrali. W czwartek 27 lutego legioniści zmierzą się u siebie z Drukarzem Warszawa.

Kolejne spotkanie odbędzie się we własnej hali przy ul. Gładkiej w czwartek o godzinie 20. - legioniści zmierzą się z Drukarzem Warszawa.

Podkowa Teqball Club – Legia Warszawa 5:14 (3:4)

Jarosz, Skorża, Milewski, gol samobójczy x2, Gliński x2, Tarnowski x4, Grzyb x2, Krupnik