Futsal: Wyjazdowy remis

06.02.2021 18:30

(akt. 07.02.2021 01:52)

Futsaliści Legii Warszawa zremisowali na wyjeździe 1:1 z Futsalem Obornikiem w 18. Kolejce I ligi. Jedyną bramkę dla stołecznego klubu zdobył Mateusz Olczak.

Już w 4. minucie padł pierwszy gol w meczu. Rywale zabrali się do kontry, którą - po uderzeniu z prawej nogi, z lewej strony boiska - wykończył Przemysław Michalski. Legioniści starali się kreować sytuacje w ofensywie i doprowadzić do wyrównania – udało im się to w 12. minucie. Wówczas Michał Szymczak dobiegł do piłki, którą wystawił mu Krzysztof Jarosz, a następnie mocno, płasko dograł z lewej flanki na dalszy słupek. Tam pojawił się Mateusz Olczak, z który z najbliższej odległości skierował piłkę do pustej siatki. Była to ostatnia bramka w spotkaniu.

Ostatecznie Legia zremisowała na wyjeździe 1:1 z Futsalem Oborniki, a za tydzień (13.02) zagra u siebie z Futbalo Białystok.

Futsal Oborniki – Legia Warszawa 1:1 (1:1)

Michalski (4. min.) – Olczak (12. min.)

Legia w 2020 roku

1/20 Pierwszym sparingowym rywalem Legii w 2020 roku było FC Botosani. Drużyna Aleksandara Vukovicia wygrała 2:1. Kto strzelił gole?