Górnik kusi Włodarczyka

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Przegląd Sportowy, przegladsportowy.pl

03-05-2022 / 17:10

(akt. 03-05-2022 / 18:20)

Jednym z piłkarzy, któremu po sezonie wygasa kontrakt z Legią, jest Szymon Włodarczyk. Jak informuje "Przegląd Sportowy" wiele wskazuje na to, że zwiąże się z Górnikiem Zabrze.

Roman Kaczorek, odpowiedzialny za transfery w Zabrzu, pytany o ofertę dla Włodarczyka, odpowiedział: – Każdy dostrzega dobry klimat dla młodzieży w Górniku. To nasza przewaga. Rozmawiałem z tatą Szymona. Piotrek zna klimat Legii, teraz dużo do powiedzenia tam ma Jacek Zieliński, jego kolega. Mogą się dogadać. Czy pozostanie w Legii będzie dobre dla młodego „Włodara”? Tego nie wiem – ocenił Kaczorek.

W tym sezonie 19-letni Włodarczyk rozegrał w pierwszym zespole Legii dwanaście meczów, ale pod względem minut wygląda to skromnie – 248. Znacznie więcej szans dostawał w III-ligowych rezerwach. – Teraz zanosi się na to, że zostanie sąsiadem kolegi z Warszawy i rówieśnika Ariela Mosóra, który rok temu zdecydował się odejść z Legii i nie może żałować. Jest podstawowym piłkarzem Piasta – czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Komentarze (142)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Niech idzie Włodar może tam się czegoś nauczyć bo w Legii idzie mu słabiutko
Generał brygady
 • 3 / 0
Rzeczywiście, talent z niego po c**ju fest. Pozbyć się i to jak najszybciej. Dorzucić Hołownię, Skibickiego, Lopesa, Slisza i Sokołowskiego.
Major
 • 0 / 0
Hołowni kończy się teraz kontakt, więc Twoje życzenie się spełni
Dorzucił bym Ręcznik poziom slisza
nie wierzę w to jak łatwo oddajemy nasze talenty, po co nam LTC?
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Żeby stado dyrektorów miało co robić
Tragiczne nie jest to, że nasi wychowankowie odchodzą do innych klubów. Tragiczne jest to, że w większości mamy takich wychowanków ja Włodarczyk. Jeżeli ktoś ich chce i jeszcze coś zapłaci to tylko się cieszyć.
Generał broni
 • 0 / 0
Rzecz w tym, że nikt za nich nie płaci ani grosza. Czekają do końca "młodzieżowego" kontraktu, a potem papatki! Dobrze jeśli następny klub zapłaci za "wyszkolenie", ale i to nieczęste.
Generał brygady
 • 0 / 0
Oddac nez zalu
Podporucznik
 • 3 / 1
a niech idzie, taka sama nędza jak i jego stary, prosto piłki kopnąć nie potrafi.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Nastepny w kolejce do odejścia za darmo Strzałek.
Włodar może nie błyszczał w jedynce ale jednak jest jednym z najzdolniejszych naszych młodych. W rezerwach strzelał. To dajemy 30 szans jakiemuś parodyście Skibickiemu który nawet w rezerwach się nie wyróżniał i żadnych liczb nie robi. A najzdolniejszych tradycyjnie za darmo bez dania większej szansy. Elegancko
Skibicki sporo grał, bo był wakat na prawym wahadle/obronie.
Włodarczyk jesienią musiał konkurować z Emrelim, Pekhartem, Lopesem.
Teraz Kacper nie gra, bo nawet jako młodzieżowiec przegrywa i to wyraźnie z Rosołkiem. Włodarczyk zresztą też. Mimo mizerii napastników, jak już wchodzi na boisko to nic nie pokazuje.
Z młodych 9-ek na przyszłość stawiam zdecydowanie na Majchrzaka z rocznika 2004. Dobre warunki fizyczne, technika, ciąg na bramkę. Co do Włodara mam ambiwalentne odczucia. Niby najlepszy napastnik w Polsce z rocznika 2003. Lepszy w/g mnie od młodego Buksy, ale jakoś nie widać znaczącego progresu. Na pewno w tej chwili nie ogarnie roli napastnika nr 1 w Legii. Inne opcje, to już pomysł Zielińskiego i starszego Włodara.
Nie zrobił żadnych znaczących postępów w grze, a zadebiutował w Ekstraklasie w sezonie 2019/20.
Jeżeli dobrze pamiętam, to w tym sezonie zagrał łącznie coś koło 290 minut w ekstraklasie.
Raczej nie za dużo czasu, aby nabierać doświadczenia...
PanMisiek
A z tych minut na boisku pamiętasz jakiś jego strzał na bramkę? Akcję? Asystę? Cokolwiek?
Major
 • 0 / 0
Ja pamiętam. Potknął się raz, ale nie pamiętam, w który meczu.
Nie tak dawno chcieli Mosóra, potem Kostorza teraz Włodarczyka. Chłopak ma szansę w "rywalizacji na niewykorzystane 100% sytuacje" z niejakim Piotrem Krawczykiem. Moim zdaniem obaj mają jedną wspólną cechę- nie bardzo umieją grać w piłkę.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Po prostu przed oddaniem za darmo zdolnych młodych fajnie by było dać im szanse. Tym bardziej że w jedynce mamy pełno miernot drewnianych więc dużo nie ryzykujemy
Gdyby ten nieumiejacy grać w piłkę a przy tym przeceniany chlopak trafił z metra do pustej bramki w Płocku to nie byloby mordobicia w autokarze a Luquinhas i być może Emreli nadal byliby w Legii.

Takie są jego bardziej brzemienne w skutki dokonania. A i tak sa tacy co uważają że bedzie go szkoda... Szkoda to gadać na jego temat.
Porucznik
 • 4 / 1
Daj spokój, co się czepiasz chłopaka - Messim czy Benzemą nie jest i nie będzie, zresztą nie tacy kozacy nie trafiali z bliska do bramki. Do tego w Płocku wszyscy legioniści zaprezentowali się fatalnie. A już obwinianie Włodarczyka pośrednio o kibolską napaść na piłkarzy to jakieś szaleństwo.
Ktoś kogoś obwinia? Czytaj ze zrozumieniem...

Nie trafić zdarza się najlepszym, fakt. Ale istotniejszym faktem jest to że do tych nawet slabych Wlodarczykowi bardzo daleko. On poprostu nie umie grać w piłkę. Co niestety w naszym klubie zdarza się dość czesto.
Major
 • 0 / 0
Dobre podsumowanie.
Porucznik
 • 2 / 3
Gdybym ja był w skórze dyrektora Zielińskiego, zaryzykowałbym podpisanie nowego kontraktu z Włodarczykiem na trzy sezony - to inwestycja w potencjał, który może, choć nie musi, odpalić. Jeśli "Włodar" strzeli choć kilka goli w E-klapie, jego wartość zdecydowanie wzrośnie i będzie można go nieźle sprzedać, tak jak kilka lat temu Kulenovicia, który, pisząc delikatnie, grą nie zachwycał. Oczywiście gdyby nowy trener Legii (Runjaić?) uznał, że Włodarczyk jest za słaby i nie zmieści się w kadrze meczowej, wtedy lepiej oddać go na wypożyczenie, np. do Górnika Zabrze. Niech sie ogrywa.
Porucznik
 • 0 / 1
To by było przykre jakby wychowankowie odchodzili do innych klubów. Więcej trzeba im dawać szansę do gry. Może nowy trener doceni pracę wychowanków i oni staną się podporą drużyny.
No widzisz, Ja uważam że na boisku powinni występować najlepsi, bez względu na wiek czy status wychowanka.
Włodarczyk ile razy pojawiał się na boisku, nie wnosił do gry absolutnie nic.
Ma grać i osłabiać zespół?
Marszałek Polski
 • 1 / 3
Napiszę to tak:
- w Legii nikt nie szanuje wychowanków, ani klub ani kibice.
W Legii będzie tylko brak komunikacji, odwlekanie decyzji kontraktowych i ciągły hejt na młodych ze strony tzw. kibiców rozczarowanych tym, że młody nie jest kocurem za milion Euro czy że jak to młody, ma wahania formy. W Legii zatrudnia się najemników za grubą kasę, im grubszą, tym kibice czują się ważniejsi na tle innych klubów.
Co do gry młodych - Legia nie ma łatwych czy nieistotnych meczów, tu nie ma miejsca i czasu na wprowadzanie wychowanków do dorosłej piłki. Tu nie ma klimatu dla organicznej pracy, realizacji długofalowych projektów, wszystko jest na wariata, pod publiczkę i z łapanki.
Legia to złe miejsce dla wychowanków i toksyczne środowisko dla młodych polskich piłkarzy.

Dla swojego dobra, dla rozwoju piłkarskiego Włodarczyk powinien jechać jak najdalej stąd, np. do Zabrza, tam będzie mu łatwiej wyjść na boisko, tam ma trenera który potrafi stawiać na młodzież.
Major
 • 0 / 0
Nikt nie sanuje? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. A to banda nielotów,
Generał brygady
 • 6 / 4
Niech idzie jak najszybciej. Żadna strata.
Parę szans dostał. Nie widać było chociaż przebłysku jakiegoś talentu, czy potencjału. Może chłopak się odnajdzie, ale na razie jest słabiutki. Kiedyś Legia praktykowała sprzedaż za nieduże pieniądze z opcją odkupu. Na takiej zasadzie był w Górniku Wieteska. Ciekawe czemu to się skończyło?
Podpułkownik
 • 0 / 1
I tak odejdzie nie ma się co podniecać. U nas nie ma żadnej perspektywy grania. A chcąc iść do przodu musi grać
Plutonowy
 • 1 / 8
Czytajac te ujemne opinie o naszych mlodych sadze ze zamieszczaja je w wiekszosci dwa typy "comentatorow":
1. grupa zlozona z "kibicow" innych klubow.
2. Grupa zlozona z tych ktorym sie nie udala kariera w sporcie i nigdy sie z tym nie pogodza, nawiasem mowiac ta grupa jest bardzo duza
Jest jeszcze trzecia grupa - kibiców, którzy interesują się nie tylko pierwszym zespołem, np. Oglądają mecze rezerw i młodszych roczników. Na tych meczach widzą, że niektórzy kopią się w czoło albo potykają o własne nogi - i nie należy się im nic więcej tylko dlatego, że ich ojciec też piłkę kopał.
Popatrz ogólnie na zawodników rezerw. Spójrz jak sobie radzą w o wiele słabszych rozgrywkach - znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego w kibicami Legii niewidoczne optymizmu na tym gruncie.
Wszystkie nasze roczniki - bez wyjątku - grają piach. Taka jest smutna prawda i nie zmieni fakt nacisków zrobić strony rodziców mniej bądź bardziej znanych.
Plutonowy
 • 3 / 5
Uciekaj Wlodar z tego klubu. Bez szaans do granie nigdy nie osiagniesz poziomu ekstraklasy. Szkoda ze nie mamy ieszcze w stolicy Poloni, mialbys tam pewne miejsce, a na trybunach swojch kibicow.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
A ty uciekaj do swojeho klubu trollu
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Włodarczyk to na dziś na pewno nie jest zawodnik do gry w pierwszym składzie Legii w kontekście nowego sezonu. Czy byłby nim za jakiś czas u Runjaica? Wątpliwe. A przecież drużyna, pisząc mocno eufemistycznie, nie narzeka na nadmiar skutecznych napastników, formację ataku właściwie niedługo trzeba będzie budować niemal od zera. Jeśli więc w takim momencie atutem młodego gracza z aspiracjami jest głównie tylko wiek, lepszą dla niego opcją pozostaje transfer, względnie wypożyczenie. Te drugie rozwiązanie nie przekreślaloby przecież definitywnie przyszłości Włodarczyka przy Łazienkowskiej. Natomiast czy to jest piłkarz w ogóle zdolny szybko prezentować się znacznie lepiej niż teraz i przedłużać (ewentualnie właśnie na wypożyczeniu) szansę prawdziwego zaistnienia w Legii? No cóż, obecnie raczej rozczarowuje...
A kto jest? Nikt z tych orłów się nie nadaje do pierwszego składu
Major
 • 4 / 6
I w następnym sezonie strzeli w Górniku kilkanaście bramek, ale oczywiście pojawia się komentarze znawców że i tak za słaby na Legię.
Porucznik
 • 3 / 4
Obejrzyj sobie jego sytuację z Wisłą Płock. Mało się nie zabił w sytuacji sam na sam :)
Major
 • 3 / 1
To ma po ojcu ;), ale bramek nastrzela jeszcze coś czuję.
Porucznik
 • 2 / 0
Czy Włodarczyk strzeli cokolwiek i w jakim klubie, to się dopiero okaże. W juniorach i rezerwach Legii pokazał, że potrafi wbić piłkę do siatki. W jedynce na razie wyglądał słabo. Taki Jakub Arak w jego wieku też strzelał na zawołanie w drużynach juniorskich, ale nie przebił sie w Legii, a w innych klubach jego statystyki strzeleckie są bardzo słabe. Ostatnio w Rakowie głównie zbiera kartki, a nie gole.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Wtedy ci co piszą "oddać go bo słaby" pierwsi będą jęczeć po co go oddaliśmy
Ja mam dziwne odczucia. Ciągle słyszymy, że talent, że coś z niego będzie. ..
A tak prawdę mówiąc leci na nazwisku Ojca. W rezerwach nic wielkiego nie grał, teraz też nic nadzwyczajnego nie pokazuje.

Jak mu wyjdzie gdzie indziej - to będzie płacz..

Jak się nie wybije - to większość go skreśli.

Co gra teraz Kostorz? Nic..

Co gra Praszelik? Także nic ciekawego.

My na prawdę potrzebujemy piłkarzy na tu i teraz.

Mrzonki o silnej i mocnej akademii przy tym zarządzie jak na razie możemy sobie między bajki wsadzić.

A o kolejnych Karbownikach, Rybusach, Borysiukach czy Żyrach możemy pomarzyć bo z tego co słyszałem to w naszej akademii jest spalona ziemia..
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Tak ojciec za niego strzelał w rezerwach i wyróżniał się miedzy rowiesnikami
Generał dywizji
 • 1 / 8
Szkoda było Mosóra i szkoda będzie młodego Włodara
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Dokładnie
Jak odejdzie i zacznie strzelać gole wtedy będzie zagwostka dlaczego w Legii był tak niedoceniony?
Jeżeli ma siedzieć na ławce a w innym klubie dostanie szanse gry to niech idzie.....
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Gdyby, jeśli.....najlepiej dać mu szansę i sprawdzić. Nie sprawdzi się to do widzenia
Jesteś grasz jak nie to nara piątka
Pułkownik
 • 1 / 2
Włodarczyk i Mosor i Karbo jedyne talenty z rezerw ostatnich lat. Teraz jest Strzalek i Skwierczynski, ciekawe czy też odejdą w siną dal.
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Prezes mówił, że Legia to nie tylko klub piłkarski, ale też misja społeczna.
Solidarnie dzieli się z innymi owocami LTC:)
Jest jeszcze Kikolski oraz młody Kamiński, którzy niezle rokują. Trzeba by sprawdzić kiedy kończą im się kontrakty i czy zdążą u nas chociażby zadebiutować!
Pułkownik
 • 0 / 0
ElDiablo, tak Kamiski ma bardzo duży potencia to fakt. Z jego warunkami fizycznymi radzi sobie w 3 lidze nadzwyczaj dobrze. Kikolskiego nie widziałem chyba, albo nie zwróciłem uwagi.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Karbo też przez przypadek dostał szansę w jedynce. Miał iść na wypożyczenie
Generał brygady
 • 4 / 0
Tylko tak juz serio kto jest dziś większym średniakiem my czy oni.
Okaże się w piatek
Pokazali Praszelik i Mosór że nie warto gnić na ławie jak można w średniaku mieć pewny plac.
Pułkownik
 • 1 / 3
I Kostorz...ulubiony piłkarz Legii net. Zaraz 1 liga czeka.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Dać szansę, jak się nie spisze to dowiedzenia. Ale nie oddawać za darmo bez przetestowania
Szeregowy
 • 0 / 4
To zabawne jaką tu niektórzy mają przeżywkę, że nie wystawiamy młodzieży, ale po każdym meczu psy wieszacie na Rosołku, Miszta to ręcznik, Skibicki beznadziejny podobnie jak Hołownia :) To już moja żona jest bardziej konsekwentna haha
Kapitan
 • 1 / 0
No pewnie, bo lepiej bez przerwy wystawiać młodzieżowców co nawalają niż sprawdzić kolejnego...
Lepiej grać Skibickim co się w rezerwach nie wyróżnia i do składu nie łapie niż Strzałkiem który wyróżniał się w Dubaju, w rezerwach i w meczu z Dynamem
Szeregowy
 • 0 / 0
@mipcio Strzałek jest super. Jako jedyny młody niczego jeszcze nie zchrzanił :). Gorzej będzie jak mu dadzą minuty, a on nic nie pokaże. Niektórzy komentujący stracą wtedy jedyny argument haha

Dla odmiany uważam, że Miszta jest spoko, Rosołkowi brakuje jednego kroku by być poważnym, dorosłym piłkarzem, Skibicki ma duży potencjał, ale głowa jeszcze nie dorosła, Hołowni brakuje minut, a omawiany Włodarczyk zupełnie mnie nie przekonuje. Strzałkowi dadzą pewnie pograć jak urośnie, bo teraz rzeźnicy z naszej ligi szybko zrobią mu krzywdę.
I jeszcze ci sami, którzy domagali się brania ligi młodymi będą rozrywali szaty nad wynikami który zespół złożony z "młodych" będzie osiągał. Co do Twojej ich oceny - nie zgadzam się tylko z tą dotyczącą Skibickiego. On naprawdę dużo zagrał w lidze i pucharach, tylko w kilku pojedynczych momentach pokazał, że wie na czym dorosła piłka polega. Wygląda jak uczniak który jakimś zrządzeniem losu przeskoczył trzy klasy nie opanowawszy podstaw przedmiotów, których teraz go uczą i z których jest regularnie odpytywany. Moim zdaniem ucieleśnienie prymitywizmu polskiej myśli szkoleniowej.
Major
 • 0 / 0
Hołownia to ma prawie 24 lata, więc do młodzieży bym go nie zaliczał. On zresztą dostał masę szans i miał okazję pokazać swoją beznadziejność.
Kapitan
 • 2 / 1
Po co nam on? :) Niech gra Pekhart! Dajmy mu się wypromować, żeby mógł sobie pójść do Arabów albo Turków
Marszałek Polski
 • 0 / 0
O dokładnie. Albo jakiś turkenistański messi po 3 kontuzjach i 10 miesiącach bez gry
Generał
 • 3 / 0
A Lopesa nikt nie chce.
Legia nie chce sprzedać
Może Wieczysta zlozy za niego oferte
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Wieczysta celuje w Podolskiego.
Major
 • 0 / 1
Jak dopłacimy Wieczystej to złoży.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Skibickiego i Holowniew gratisie
troszku slabosc jak to prawda
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Bardzo słabo
Liczę, że Vuko w ostatnich 3 meczach wystawi sama młodzież! Ot taki bonusik na koniec przygody trenerskiej! I możliwość pokazania się przez młodych przyszłemu trenerowi!
Też bym wystawił samych młodych, gdyby nie drobny szczegół, Że jeszcze możemy nieszczęśliwie spaść
Poza tym nie jestem pewien czy wystawianie głównie młodych przeciwko samym drwalom w Białym jest dobrą myślą
Major
 • 0 / 0
Eldiablo

Fajnie by było. Zwłaszcza, że Legia narazie prowadzi w Pro Junior System
Generał brygady
 • 10 / 1
A Mioduskiego nikt nie chce? Niech idzie w p***u zniszczyć inny klub, nasz juz zniszczył.
Podpułkownik
 • 4 / 5
W Pogoni Szczecin obcokrajowcy stanowią 8 procent zespołu. U nas 40. Wnioski nasuwają się same. Samo przyjście Runjaica do tego grajdołu nie odmieni zespoku
Generał brygady
 • 1 / 10
Czyli możemy się pozbyć młodego który może coś dać Legii odpowiednio prowadzony Lopezami itp..
Generał brygady
 • 10 / 0
Jakimi Lopezami? Gościu naucz się raz na zawsze że może i beznadziejny ale gość grający w Legii nazywa się Lopes. Nie znasz nazwisk zawodników grających w Legii to co tu w ogóle robisz? Błagam.
asteru na nerwuj ten typson nie takie gafy tu strzela
Podpułkownik
 • 2 / 9
Co jest z wami że bronicie tego kolesia jak niepodległości? Aster piszesz ogarnięte komentarze i nagle wyskakujesz w obronie kolesia który strzela trzy gole na sezon?
Generał
 • 3 / 0
Jest mnóstwo przykładów, że pozbywamy się młodych zawodników którzy w innych klubach pokazują,że potrafią grać jak dostają szansę.Praszelik,Mosor Kostorz,Walukiewicz.Policz ile mogliśmy na nich zarobić.
Generał brygady
 • 4 / 0
Juri86 Ja go nie bronię i jestem pierwszym krytykiem Lopesa. Chodzi o znajomość nazwisk piłkarzy, którzy grają w Legii. Ile można czytać o Lopezach, Śliszach, Pehkartach czy jakiś Miodulskich. Jak ktoś jest kibicem Legii to kurde powinien raczej znać nazwiska i wiedzieć że Lopez to zawodnik Rakowa a Lopes to kapeć ulubieniec Vukovicia. Szanujmy się. Pozdro kolego;)
Podpułkownik
 • 1 / 4
A przypomnieć ci jak zarzeczny na początku wolał Nawałke? Nazwisko Lopez jest dużo bardziej popularne na świecie i w kulturze , szybki Lopez etc.ponadto koleś nic naprawdę takiego nie gra, żeby się zabijać dla niego bo ktoś napisze z rozpędu czy dla wygody Lopez
Generał brygady
 • 4 / 0
Akurat jeśli chodzi o tego kolegę to pomyłki są notoryczne i nie ma to nic wspólnego z rozpędem czy czymś podobnym i wszyscy tu o tym wiedzą. Czas najwyższy nauczyć się nazwisk które chce się krytykować lub chwalić przez zwykły szacunek do osób o których się pisze oraz dla forumowiczów, którym chce się to czytać. Może się mylę ale tak uważam.
Generał brygady
 • 2 / 0
Sezonovic 1916 masz rację tylko czasem wkurw na takich bierze co się wypowiadają a nawet nazwisk nie znają no ale racja.
Podporucznik
 • 5 / 0
Z Niezgody też nic by nie było gdyby Jarek siedział na ławce lub grał tylko w rezerwach a tak w ruchu się rozwinął. Idź młody do po ważnego klubu gdyż tutaj jest typowo polskie podejście do wychowanków czyli wszystko z zagranicy jest lepsze niż nasze. Z takim podejściem nikt tu zdolny nie ostanie. W Niemczech zawodnik obcy musi być dwa razy lepszy od Niemca żeby usiąść na ławce a co dopiero grać a u nas wystarczy że ma sprytnego agenta i gotowe. W przyszłym roku będą tu grać same ogóry gdyż ci co mają trochę oleju we łbie uciekną z titanica i nawet Kosta goowno tu zdziała jak wszyscy będą mu goowno ściągać i mieszać w pracy.
Podpułkownik
 • 2 / 3
Dokładnie tak będzie. W Pogoni runjaic nie ma takiego szrotu, jak tutaj jest ściągnięty. Ta gra młodymi Polakami , plus doświadczonymi jak Kucharczyk i Grosicki plus obcokrajowcami którzy podnoszą poziom zamiast obniżać.proporcje są naturalne. A u nas zagraniczny w większości skład węgla i papy,wychowanków brak, a doświadczeni Polacy to Jędrzejczyk z Borucem czyli obaj wypaleni i zblazowani .
Podporucznik
 • 1 / 0
Nie wiem co mu obiecali ale mam wrażenie że go oszukali lub oszukują chyba że wymusi pewne kwestie do umowy o.pracę. mnie natomiast wkurza że grając o pietruszkę nie dajemy pograć młodym. KIEDY K..WA JAK NIE TERAZ?! Ps. Gołym okiem widać że Vuko gra na złość klubowi a i piłkarze olali temat tylko czekają co im agenci na przyszły rok znajdą. Kibel
Generał brygady
 • 4 / 3
Za Vukovicia zaden młody nie pogra bo ten wuefista nie ma do tego nosa co pokazuje stawiając non stop na tych samych drewnopodobnych ala piłkarzy. Ponowne zatrudnienie tego melepety to był wielbłąd. Dzięki Zieliński.
Aster co innego pisałeś na początku rundy. Wtedy już czekałeś na Puchar Polski i 4 miejsce w lidze. Może gdyby został Czesiu to dziś bylibyśmy za Wisłą Kraków, ciekawe co wtedy byś pisał.
Generał brygady
 • 1 / 0
Być może tak było bo liczyłem tak jak wszyscy w ten mityczny obóz jak i to słynne DNA i dzis mogę śmiało powiedzieć ze niestety ale się rozczarowałem i przeliczyłem. No niestety tak w życiu bywa i trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa a szczególnie czyny. To emocje jak kto ich nie ma to niech pierwszy rzuci kamieniem ale rzeczywiście myślałem że będzie inaczej przez chwilę. :(
Podpułkownik
 • 2 / 5
Praszelik czy Kostorz też sobie dają radę w innych zespołach. A tu zaraz ściągnie się że dwóch 20 letnich albancow i jedziemy dalej
Generał dywizji
 • 0 / 0
Kotorz gra ogony tak jak u nas
Generał brygady
 • 4 / 1
20 letni albańcy byli jak była kasa teraz pora na 35 letnich pakistańczyków i odpady z ukrainy, które nie znalazły zatrudnienia w poważnych ligach a i tak to nie jest pewne bo jest sporo zespołów bogatszych od nas w tej zapyziałej lidze.
Aster

A może by tak ściągnąć młodzieżowców z Omanu
Podpułkownik
 • 2 / 8
Ta bo lepiej grać Lopezem który strzela gola na pół roku.straszne jak młodzi są dołowani w Legii. Przykład mosora pokazuje najlepiej. Czy Piast jest druzyna od nas gorszą? No nie , w tym sezonie nie,a nie boją sie tam stawiać na niego
Tak, Lopezem lepiej grać! Dlaczego? Bo LopeZ (Z!) gra fantastycznie i niedawno zdobył z Rakowem Puchar Polski. Ma też szansę na tytuł mistrza Polski. U nas gra LopeS! (S!)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Zdecydowanie lepiej grać Lopezem
Chłopakowi życzę powodzenia, bez względu na decyzje jakie zapadną. Niemniej chciałbym, żeby nagle jego talent rozkwitł w Legii. Tego nam wszystkim życzę.
Major
 • 0 / 2
Kluczem są wypożyczenia, tam piłkarz może się rozwinąć u nas siedząc na ławce!
To dobre rozwiązanie dla Włodarczyka. Ja od dawna piszę,że mnie nie przekonuje w Legii. Tu potrzeba czegoś więcej niż dobrej techniki czy skuteczności na niższych poziomach.Potrzeba błysku, ale on tego nie ma bo z tym się rodzisz.
Janczyk był młodszy od Włodarczyka,ale od pierwszych minut spędzonych na boisku w pierwszej jedenastce było widać napastnika, a młodym Włodarczyka nie da się tego powiedzieć - napisać.
a o młodym Włodarczyku
Parsifal, ale jego ojciec też nie był wybitnym piłkarzem, a jednak dał sobie radę w Legii. Chciałbym żeby młody Włodar dostawał tyle szans co Lopes lub Pekhart, którzy grają totalny piach. Pekhart wszedł na 15 minut ze Stalą i miał 3 spalone, w tym dwa powrotne. To świadczy o lenistwie.
Kapitan
 • 4 / 3
Uciekaj stąd młody. Dopóki Mioduski tu będzie rządził nie będzie tu nic dobrego.
Odejdzie, nie odejdzie i tak bez różnicy. Nasz klub nie jest dobrym miejscem do ogrywania młodych. Może po za wyjątkami takimi jak Karbownik, Nawrocki, którzy weszli do jedynki i robili różnice.
W Legii zawsze gra się o mistrzostwo i nie ma czasu na młodych.
Z resztą niech wszyscy tu piszący pomyślą, ze w tym roku zamiast Pekharta albo Lopesa gra Włodarczyk. Przecież po dwóch, trzech spotkaniach byłby na forum wyzwany od drewniakow i innych slabiakow i odsylany do rezerw lub na wypożyczenie.
Spójrzcie na Mosora. On dopiero od miesiąca - dwóch gra na fajnym poziomie. Całą zeszła rundę potrzebował na ogarnie.
Na ten problemu można spojrzeć jeszcze w inny sposób. 9 na 10 grajkow przechodzących do nas z zagranicy potrzebuje z pół roku na aklimatyzacje. Grają, dużo jest im wybaczane. Jak zatrybia to już w ogóle gwiazdy. Czyli inwestycja zagraniczna jest ważniejsza niż w wychowanka.
bo inwestycja zagraniczna więcej kosztowała, więc musi się spłacać, a nie siedzieć na ławce.
A młodzi są za darmo...
Ja tam bym wolał, aby za drewnianego Pekharta czy Lopesa grał Włodarczyk. W 30 meczach w sezonie, a nie w ostatnich 10 minutach, gdy przegrywamy i trzeba ratować sytuację. A potem czytać komentarze, że nie zbawił Legii i niczym się nie wyróżnił.
A czym się wyróżniają ci, których Włodarczyk zastępuje?
W przypadku nastolatków ocenia się ich potencjał do rozwoju, a nie to, jak zagrali w ostatnim meczu.
Dopóki tego nie zrozumiemy, nie doczekamy się żadnych sensownych młodych.
A taki pomazaniec z błyskiem, to się zdarza raz na 50. A nam by się przydało też tych 49 - aby ich sensownie sprzedać i z tej kasy kupić jakąś gwiazdę. Ale my wolimy pompować w nich pieniądze przez kilka lat w juniorach, a potem oddawać za darmo. Super biznes.
Marszałek Polski
 • 5 / 1
LTC to zaczyna się robić ogólnopolski projekt społeczny dla klubów piłkarskich w kraju:)
Szkolimy, a potem oddajemy za darmo.
dokładnie, mam takie samo wrażenie.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ale tylko tych zdolnych. Parodystów zatrzymujemy i dajemy co chwila szansę gry
Generał
 • 1 / 3
Lopes lepszy?Niczego się w Legii nie nauczyli.Przyklady,Walukiewicza,Mosora nie działają. Ten bałkański odkrywca DNA mógł wystawiać Kulenovicia ale już Wlodarem się brzydzi.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Standardowo - najlepsi młodzi bez dania szansy oddani za darmo
Pewnie się okaże że pójdzie tam strzeli z 10 bramek w ekstraklasie i sprzedadzą go za 4-5 mln.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Bardzo możliwe
Major
 • 0 / 0
Strzeli 10 bramek w ekstraklasie przez całe życie. I to nie na pewno.
Chłopak na 3. ligę jest za dobry, ale na ekstraklasę jeszcze za słaby. To nie jest jakiś diament, ale zważywszy na posuchę jaką mamy z młodzieżowcami, to takich piłkarzy trzeba zatrzymywać
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Oczywiście że tak a nie oddawać za darmo bez dania tak na prawdę szansy. Niech dostanie chociaż 50% szans co Skibicki paralityk
5 biegów 180 na liczniku możesz mieć taki sam. wpisujemy Szymon Włodarczyk i jest twój. Patrz patrz jaka d**a. A na Śląsku możesz mieć chatę, meble, załatwimy ci szkołę i zostaniesz tym no… inżynierem górnikiem.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
— I tak by nic z tego nie było.
Młodszy chorąży
 • 3 / 1
Przypadek Mosóra był nieco inny, bo się chłopak bardzo wyróżniał wśród młodych, natomiast Włodar niespecjalnie błyszczy, wystąpił w kilku sparingach i łapał minuty w lidze czy pucharze i nie pamiętam nawet jednego bardzo dobrego występu. Myślę, że jego odejście niekoniecznie musi oznaczać błąd zarządu tym razem. Ewentualnie zaproponować mu max 2-letni kontrakt i wypożyczyć na pierwszy rok do 1. ligi. Odra Opole szuka napastnika, tam mógłby być pierwszym wyborem i zobaczylibyśmy na ile rzeczywiście stać młodego Włodara. Póki co, z pierwszym zespołem scalałbym Strzałka, Mustafajewa i Kamińskiego.
Otóż to.
Gorszy od Lopesa pewnie by nie był...
Obejrzałem kilka jego meczów i określiłbym jego bieganie jako bezproduktywne. Nawet gdy wchodził w końcówce a wynik był dla nas niekorzystny. Od Rafy już jest gorszy bo tamten chociaż coś walczy
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Rzeczywiście niespecjalnie błyszczy wśród rówieśników. W rezerwach co gra to strzela
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Niejednego już kusili, rok temu Kostorza podobno chcieli ściągnąć. A młody Władeczek niech dobrze przemyśli sprawę, choć przykłady choćby Walukiewicza, Praszelika czy Mosóra dobrze Legii nie wróżą...
Te Piasty, Górniki, Śląski i inne Zagłębia niech chociaż rachunek za wodę opłacą w LTC skoro dla nich wybudowaliśmy tą akademię.
Podpułkownik
 • 3 / 2
Tyle pewnie wyniesie ekwiwalent za wyszkolenie. Więc Twoje życzenie będzie chyba spełnione.
To nie jest zespól dla młodych polaków, zaraz nam jakiś agent poleci młodego albańczyka.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Turkmenistański messi na radarze
Wiktor Kamiński lepszy.
I według mnie on szybciej odnajdzie się w eklapie niż Włodar
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Znając nawyki w Legii to odejdzie za darmo
Generał brygady
 • 0 / 2
O przyszłości Włodarczyk zadecyduje nowy trener ,i jakość ewentualnych transferów dokonanych przez Zielińskiego ..
Włodarczyk tak naprawdr nie dostał szansy ani u grubasa Michniewicza ani u trenera na dorobku Vukovica następny wychowanek odejdzie ale ja jemu się nie dziwie w Legii tylko marnuje swoją kariere tak jak inni młodzi którzy odeszli i to za darmo jak i ci którzy w Legii jeszcze zostają w akedemie zostały zainwestowane grube pieniądze ale wyrzucone w błoto bo Legia nie potrafi tego wykorzystać
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Oczywiście że tak. Ale spokojnie mamy Skibickiego
Mnie jego styl nie przekonuje, ale dałbym mu szansę, podpisać nowy kontrakt i spróbować wypożyczyć co najmniej na zaplecze ekstraklasy.
dac nowy kontrakt i przy zlych wiatrach nie trzeba go bedzie wypozyczac zeby sie sprawdzil na zapleczu ekstraklasy ;)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Dokładnie, dać szansę. Nie wykorzysta to na razie. A nie, my oddajemy za darmo najzdolniejszych