Grudziński bliski wypożyczenia do Sulejówka

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

13-01-2019 / 09:00

(akt. 13-01-2019 / 10:41)

Mateusz Grudziński jest bliski wypożyczenia do innego klubu trzeciej ligi. Jesienią obrońca praktycznie w ogóle nie grał w rezerwach mistrzów Polski.

Mateusz Grudziński jesienią rozegrał jedynie dwa spotkania w rezerwach stołecznego klubu. 18-letni obrońca spędził na trzecioligowych boiskach ledwie 87 minut. Wychowanek MOSiR-u Mińsk Mazowiecki częściej był zsyłany do zespołu z Centralnej Ligi Juniorów.

Wiosną piłkarz ma grać regularnie. Z tego powodu piłkarz ma zostać wypożyczony do Victorii Sulejówek, która występuje w tej samej grupie trzeciej ligi, co rezerwy stołecznego klubu. Od początku sezonu w drużynie prowadzonej przez byłego szkoleniowca "dwójki", Krzysztofa Dębka, gra Michał Mydlarz. Pomocnik stał się podstawowym zawodnikiem podwarszawskiej ekipy. 

Victoria zajmuje w tabeli trzeciej ligi szesnastą lokatę. W siedemnastu spotkaniach żółto-niebiesko-biali zdobyli piętnaście punktów.

Komentarze (6)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Legijny Sulejówek
  • 0 / 0
Już trenuje w Sulejówku.
Powodzenia!!!
Oby grał regularnie, a może w następnym sezonie będzie stanowił o sile Legii II? Wszystko w jego rękach, więc niech trenuje i się rozwija.
Generał brygady
  • 0 / 0
Niech młody idzie, najważniejsze żeby grał I się rozwijał.
Starszy sierżant
  • 0 / 0
Rozwijał ok... Pytanie jest natomiast takie, czy ten rozwój nastąpi pod przywództwem trenera Debka.. Osobiście nie uważam, aby to był trener, który potrafi wykrzesać z młodych ich talenty. W Legii pracował sporo i długo a w sumie to na palcach jednej ręki można wymienić zawodników, którzy wynik i się z tzw "dwójki" za jego rządów do głównego składu. No może na palcach dwóch rąk ale to tak mocno naciągane. Poza tym, Ci zawodnicy mieli i tak naturalny talent za pomocą którego i tak by to osiągnęli (np Szymański). Nie zrozumcie mnie źle, ale przez tyle co Dębek trenował młodych i dwójkę, to tych utalentowanych powinno być raczej więcej. Ok, nie każdy może mógłby grać w jedynce ale przynajmniej powinniśmy ich trochę moc sprzedać i to niekoniecznie do 2 ligi ale do innych zespołów z eklapy. Tak niestety nie było. Dlatego właśnie mam wątpliwości, że młodych niego się rozwinie bo jak ma namiastkę talentu, to niestey nie, jak coś jednak potrafi, to i bez jego pomocy da sobie radę. Zobaczymy co dalej. Ja mu oczywiście życzę powodzenia.
Starszy kapral
  • 0 / 0
Warto zmienić tytuł.
Major
  • 1 / 0
Redaktor chyba jeszcze przed kawą