Grudziński zasili Radomiaka?

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: sport.tvp.pl

31-07-2020 / 13:27

(akt. 31-07-2020 / 13:40)

Mateusz Grudziński może trafić do Radomiaka Radom. Obrońca w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu zadebiutował w barwach Legii Warszawa.

Mateusz Grudziński w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu zadebiutował w barwach Legii Warszawa. Defensor zmienił w 80. minucie spotkaia z Pogonią Szczecin Radosława Cielemęckiego. Wychowanek MOSiR-u Mińsk Mazowiecki miał za sobą niezłą rundę w barwach trzecioligowych rezerw, dla których zagrał w 20 meczach oraz zdobył trzy bramki. 

Serwis "sport.tvp.pl" informuje, że Grudziński znalazł się na celowniku Radomiaka Radom. Piłkarz interesuje sztab szkoleniowy drużyny, która w piątek będzie walczyła w barażach o awans do PKO Ekstraklasy z Wartą Poznań (17:40). Losy wypożyczenia młodego legionisty nie zależą jednak w pełni od ostatecznego rezultatu ekipy z Mazowsza w rywalizacji z drużyną Piotra Tworka. 

Wypożyczenie do Radomiaka może być dla Grudzińskiego szansę na regularną grę na wyższym poziomie niż trzecioligowe rezerwy. Dodatkowo to realizacja współpracy z radomskim klubem, który wiosną miał w kadrze dwóch zawodników, których karty zawodnicze należą do "Wojskowych". Mowa o Cezarym Miszcie, a także Kacprze Pietrzyku

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~LLL
  • 1 / 0
Legia powinna nawiązać z nimi współpracę, wypożyczać piłkarzy by Radomiak za rok awansował do Ekstraklasy. Silne Mazowsze = Silniejsza Legia!
Generał dywizji
  • 1 / 0
Słusznie ,Grudziński miałby już szanse w ekstraklasie.
Generał
  • 0 / 0
Szkoda że teraz nie awansowali
Starszy szeregowy
  • 1 / 0
Jeśli Radomiak wygra dziś z Wartą to fajnie byłoby tam wypożyczyć jeszcze wielu naszych młodych. Zwłaszcza, że dalej pewnie graliby przy Łazienkowskiej.
Generał
  • 0 / 0
Będą w 1 lidze, zawsze to lepiej niż ogrywanie młodych w 3 lidze
Generał brygady
  • 1 / 0
Podoba mi się rozwój tego piłkarza. Bez rozgłosu, ciężką pracą idzie do przodu. Gorąco mu kibicuję, zwłaszcza, że jest lewonożnym stoperem, mogącym zagrać na lewej obronie też, a to nie jest chyba często spotykane zjawisko. Mam nadzieję, że Legia nie pozwoli mu zbyt szybko odejść, że powiedzie się mu w Radomiaku i tam rozwinie się.
Oby Radomiak awansowal wtedy duza szansa na szybki rozwoj mlodych
Generał
  • 0 / 0
No niestetyto karny z doopy ustawił mecz
Generał
  • 1 / 0
Tym bardziej niech Radomiak awansuje
Porucznik
  • 1 / 0
Warchoła też Radomiak testował na początku roku i mało co kariery mu nie zwichnęli. Ale niech idzie, ogrywa się.