Hokeiści jeżdzą po szkołach, opowiadają o hokeju

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa Hockey Team

19-11-2014 / 00:40

(akt. 13-12-2018 / 14:59)

Hokeiści Legii od początku sezonu nie tylko trenują i grają, ale próbują dzieciom pokazać hokej z pozytywnej strony, zachęcić do jeżdżenia na lodzie, przekazują wiele uwag na temat zdrowego odżywiania. W tym celu jeżdżą po szkołach, rozmawiają i grają w unihokeja.

Pod koniec października Grzegorz Rostkowski, Paweł Popielarz, Karol Szaniawski i Patryk Wąsiński odwiedzili dziś szkołę podstawową nr 279 w Warszawie. Nie zabrakło ciekawych pytań od uczniów, przymierzania sprzętu, rozdawania autografów czy pamiątkowych zdjęć. Tydzień później Mateusz Wardecki, Popielarz i Wąsiński odwiedzili szkołę podstawową nr 112 na Ursynowie. Uczniom klas 4, 5 i 6 zapewnili ciekawe lekcje WF-u, na których pokazywali techniki operowania kijem, a także strzelania do bramki. W zajęciach uczestniczyli zarówno chłopcy jak i dziewczęta, a wszystkie lekcje kończyły się uśmiechami na twarzach dzieciaków.


W listopadzie były szkoły na Bielanach i Białołęce oraz szkoła podstawowa nr 100, która unihokejem stoi. Wieloletni mistrzowie Ursynowa, którzy w swoich szeregach posiadają byłych i obecnych hokeistów, pokazali swoje umiejętności podczas zajęć sportowych, a także w czasie mini-meczu rozegranego między hokeistami, a reprezentacją szkoły.

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094