Informacja Legii dla posiadaczy karnetów

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia Warszawa

05-06-2020 / 21:24

(akt. 05-06-2020 / 21:26)

Legia Warszawa zaoferowała nawiązki dla posiadaczy karnetów za mecz z Arką Gdynia, który odbędzie się przy pustych trybunach. Klub zapowiedział także, że kiedy będzie można zapełnić 25 procent obiektu, to właśnie osoby posiadające bilety na cały sezon, będą mogły obejrzeć spotkania.

Informacja Legii dla posiadaczy karnetów:

Drodzy Karnetowicze!

Epidemia COVID-19 i konsekwencje, które wywołała, w tym zawieszenie rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, zaskoczyły nas wszystkich. Ten czas udowodnił nam jednak, że nasza legijna społeczność to znacznie więcej, niż tylko grupa ludzi kibicujących ulubionemu klubowi. Liczba wiadomości ze słowami wsparcia, pytania o zdrowie osób pracujących w klubie, kreatywne pomysły z rozwiązaniami, jakie mogłyby pomóc Legii Warszawa w tym trudnym okresie, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, za co chcemy z całego serca podziękować.

Ostatnie tygodnie przyniosły nowe wiadomości. Cieszymy się z możliwości wznowienia piłkarskich rozgrywek w Polsce, ponieważ będziemy kontynuować rywalizację o kolejne trofea i wspólnie przeżywać piłkarskie emocje związane z meczami Legii Warszawa. Niestety osoby, które zakupiły karnet na sezon 2019/2020, nie mogły go w pełni zrealizować, ponieważ zgodnie z aktualnie obowiązującymi regułami najbliższy mecz z Arką Gdynia zagramy przy pustych trybunach.

Dla wszystkich karnetowiczów, którzy nie raz udowadniali, że są z naszym klubem na dobre i na złe, przygotowaliśmy rekompensatę za brak możliwości dopingowania Legii w meczu z Arką, w postaci:

- Obniżenia ceny karnetu na sezon 2020/2021 o równowartość meczu z Arką Gdynia.

- Kodu do nowej usługi Canal+, który umożliwi darmowe oglądanie meczów PKO BP Ekstraklasy przez 30 dni. (Przez pierwszy miesiąc korzystanie z narzędzia będzie darmowe, drugi miesiąc będzie dostępny dzięki kodowi otrzymanemu od nas).

W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o terminie realizacji zaproponowanego rozwiązania, a kibice, którzy nie zdecydują się skorzystać z powyższej propozycji proszeni są o kontakt z naszym Punktem Obsługi Kibica pod adresem [email protected].

Wiemy też, że od 19 czerwca na stadion wróci nasz dwunasty zawodnik, czyli Wy, kibice. W meczach rundy mistrzowskiej stadion przy Łazienkowskiej będzie mógł zapełnić się maksymalnie w 25% pojemności całego obiektu. Klub dokłada wszelkich starań, aby każda osoba posiadająca karnet mogła obejrzeć na żywo mecze rundy mistrzowskiej. O szczegółach poinformujemy wkrótce!

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Major
  • 0 / 4
Czyli, że karneciarzu podpisz umowę z C+ na nową usługę na dwanaście miesięcy A dwa dostaniesz miesiące dostaniesz bezpłatnie.
Najpierw przeczytaj warunki nowej usługi a później się wypowiadaj.
Młodszy chorąży
  • 3 / 0
Przeczytać to jedno. Przeczytać ze zrozumieniem to już wyższa szkoła jazdy ;)
To miłe ze strony Klubu, ale nie potrzebne.
Dlaczego niepotrzebne? To gest ze strony Klubu, ktory jest pozytywny. Staraja sie jak moga. NIc na tym nie stracimy
Porucznik
  • 1 / 3
Ja karnet mam.
No i git !!!
Porucznik
  • 2 / 0
I to jest takie podejście, jakiego oczekiwałem. Zobaczymy jak będzie w realu.
Starszy kapral
  • 2 / 1
Z miłą chęcią kupię bilet/cegiełkę, może warto taki pomysł wdrożyć
Właśnie sporo klubów już to wdrożyło a nie wiem na co my czekamy...