Informacje od "Nieznanych Sprawców"

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

13-04-2019 / 13:02

(akt. 13-04-2019 / 13:08)

W sobotę o godzinie 18:00 piłkarze Legii Warszawa zagrają w 30. kolejce Lotto Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Na spotkanie szykują się również fani "Wojskowych", którzy planują przemarsz oraz oprawę.

- Licznik sprzedanych biletów pokazuje już 26 tysięcy. Na Żyletę ponad 1500 wolnych miejsc .Abyśmy mogli wspólnie zaprezentować oprawę, musi być komplet - informują "Nieznani Sprawcy". - O 16:00 widzimy się pod teatrem Buffo. Wspólnym pochodem udajemy się na mecz. Pamiętajcie, żeby trzymać fason godny kibica Legii, przez cały dzień. Przed meczem odbędzie się zbiórka na oprawy w rundzie mistrzowskiej. Prosimy Was serdecznie o wsparcie ruchu ultras, jak i o uważne słuchanie informacji dotyczących oprawy płynących z gniazda - czytamy na profilu "NS".

- Kolejna prośba jest taka, abyście na początku meczu zajmowali miejsca tylko w wyraźnie wyznaczonym przez NaS prostokącie. Pamiętajcie, że to czy oprawa się uda, zależy od nas wszystkich. W przerwie meczu będzie można kupić szaliki w cenie 20 złotych - informują "NS".

Komentarze (6)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Oprawy okej tylko bez pirotechniki aby nie sponsorować Bońka i jego świty . Żyjemy przez cały mecz i kibicujemy adekwatnie do sytuacji boiskowej , wywieramy presję na zawodnikach Pogoni , sędziach po prostu że się powtórzę żyjemy meczem . Nie przymulamy nasz zespół jednostajnym piętnastominutowym skrzeczeniem . Legio do boju !!!
Podpułkownik
  • 2 / 0
Dobrze gada. Polać mu
Młodszy chorąży
  • 7 / 0
26.ooo sprzedanych biletów, a 1500 wolnych miejsc na Żylecie.
To tylko pokazuje, że ludzie mają coraz bardziej dość tego co tam się dzieje.
Kiedyś ta trybuna wyprzedawała się pierwsza...
Mam nadzieję że będzie bez rac
Generał broni
  • 5 / 6
Stop kibolstwu!!!
Jz166 trącasz mową nienawiści.:)