Jacek Magiera: Cały plan na obóz wykonany

Piotr Kamieniecki, Łukasz Pazuła

Źródło: Legia.Net

20-01-2017 / 18:11

(akt. 04-01-2019 / 13:37)

- „Urban” został ostro sfaulowany, ale dokończył mecz. Natomiast Vadis odczuł pewien ból. Nie rozmawiałem jeszcze z lekarzem. Mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego. Spotkanie było ostre, ale na takie zachowanie trzeba odpowiedzieć podobną agresywnością bądź trzeba grać szybciej. Jednakże cieszymy się, iż rozegraliśmy ten sparing. Wczoraj pogoda nas nie rozpieszczała, ale murawę doprowadzono do użytku - powiedział Jacek Magiera po spotkaniu z Grasshoppers Zurych.

- Jesteśmy zadowoleni z tego, że wszystkie nasze założenia podczas obozu zostały zrealizowane. Trenowaliśmy tak, jak zamierzaliśmy. Teraz wracamy na dwa dni do Polski. Chwilę odpoczniemy, a później w La Mandze będziemy w ostatnim stadium przygotowań. Na drugim zgrupowaniu chcemy kontynuować tę pracę, którą wykonaliśmy w Benidormie. Planujemy więcej ćwiczeń z piłkami. Wyszlifujemy również stałe fragmenty gry, ponieważ są one ważne w spotkaniach o stawkę. Rozegramy trzy sparingi, możliwe iż jeszcze czwarty zorganizujemy - zakończył trener warszawiaków.

Komentarze (12)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Nickx
  • 0 / 0
A tak szczerze ile masz lat? Z wypowiedzi wnioskuje że 9-11?
~FAN L WKURZONY
  • 0 / 7
Panie trenerze co chwile chłopaki odpoczywają jak nie na sali gimnastycznej to w basenie, teraz w domu 2 dni a za czasów Stasia zasuwali ostro. Mam złe przeczucia. Dobrze Pan wie że brakuje napastnika na szybko i lewego obrońce oraz skrzydłowego a robi Pan dobrą minę do złej gry bo boi się skąpego Prezesa poprosić o szybkie transfery. Dzisiaj Lechia wygrała z Terekiem a Panu sypie się powoli drużyna i możecie nie dogonić majstra. Co Pan chce ćwiczyć jak 2 główne mózgi drużyny z kontuzjami na 2 tygodnie ?! Jedyny napastnik miał przerwę w strzelaniu i graniu to co teraz oczekujecie ? W lutym zaczniecie gubić pkt to powie Pan że w trakcie obozów najważniejsi zawodnicy mieli kontuzję ale SPOKOJNIE złapią formę a między czasie Lechia będzie odpływać z Jaga. Słowa spokojnie i zobaczymy doprowadzą właśnie do klęski.
Generał brygady
  • 7 / 0
"Majstra...". Oooooo, wkurzony fan z Poznania. Znakomity doradca JM.
Może w Poznaniu goni się majstra ale to dosyć mało wyszukana rozrywka.
I co on wam zawinił?
Młodszy chorąży
  • 2 / 0
Wkurzona kuchenka w poszukiwaniu majstra? debil. Widac tak dziala na niektorych probierzowy dopalacz, groza
~FAN L WKURZONY
  • 0 / 0
jaki fan z Poznania ? ludzie !!! Używam majstra bo mi się spodobało nazywanie 1 miejsca ale nie mam nic wspólnego z Poznaniem. Śledzę jako wierny kibic naszą drużynę i mnie wkurza że Magiera daje sobą kierować bo powiedzieli mu pewnie że dajemy ci szanse ale masz siedzieć cicho. Wszyscy wiemy że Legia musi działać z transferami bo nam jedynka ucieknie a za tym odejdą najlepsi zawodnicy i sie wszystko posypie a przez co ? skąpstwo ! jest kasa to dlaczego nie kupują to co potrzeba.
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Wszystko super ale napastnik gotowy do gry potrzebny na juz. To samo LO i ŚO
Podpułkownik
  • 1 / 0
Panie Jacku!! nie mamy napastnika i lewego obrońcę - zmiennika Hlouska.
Pan Jacek chyba o tym wie, ale co ma zrobić?
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Mógłby np przekazać Prezesowi całą sytuację i że bez WZMOCNIEŃ na zdobycie Mistrzostwa nie ma szans. Szczególnie gdy Trenerowi rozmontowali skład sprzedaja 3 podstawowych zawodników
~Nomad
  • 0 / 0
Wiem, przeczytałem jutro dzwonię do BL.

Jacek Magiera .
~skurminator
  • 0 / 0
Aż się przestraszyłem, że wrócił wielbiciel siatkonogi.