Jacek Magiera: Jestem zadowolony ze zmienników

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

09-04-2017 / 20:31

(akt. 07-12-2018 / 10:40)

- Nie skłamię, jeśli powiem, że jesteśmy zadowoleni, a ja szczęśliwy. Gratuluję zespołowi walki do ostatnich sekund. Wiele było akcji z obu stron, czasem zbyt dużo wolnego miejsca. Mieliśmy atakować, a także przyjmować Lecha na własnej połowie. Dziś się cieszymy, ale liga dopiero wchodzi w decydującą fazę, czeka nas jeszcze wiele meczów. Od jutra pracujemy. Mogę pochwalić atmosferę na stadionie, oby więcej takich meczów.

- Dużo dały nam zmiany, całym sztabem analizowaliśmy na bieżąco sytuację na boisku. Guilherme miał naprzeciw dobrych zawodników, nie rozwinął skrzydeł, miał żółtą kartkę i dlatego za niego wszedł Dominik Nagy, który miał przenieść ciężar gry na połowę rywala. Tomasz Jodłowiec wszedł byśmy wygrywali więcej piłek w środku pola. Nie było to spowodowane tym, że chcieliśmy bronić wyniku. Moulin został przesunięty na pozycję numer 10. Wejście Kaspra Hamalainena miałem zaplanowane przed meczem, kwestią było tylko, kiedy się pojawi. Wszedł, zdobył gola w ostatnich sekundach, jest bohaterem.


- Jestem zadowolony z występu Adama Hlouska, nie przez przypadek został powołany do reprezentacji, ale nie osiągnął apogeum formy, może wejść na wyższy poziom.


- Mimo straty gola po stałym fragmencie wierzyłem w zespól, byłem przekonamy, że się nie poddamy. Po golu na 1:1 poszedł sygnał z ławki, że możemy wygrać, że możemy zadać decydujący cios i to się udało.

Komentarze (15)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~l3xyl3x
 • 1 / 0
Pan Trener Jacek Magiera jest niesamowity! Przyszedł do nas w bardzo trudnym momencie i całkowicie odmienił ten zespół! Wygrywamy mecz za meczem z Lechem, Jagą i Lechią oraz Zagłębiem. Fajnie by było tylko nie tracić punktów ze słabszymi jak z Ruchem i mistrzostwo będzie nasze! A pamiętam początek sezonu jak byliśmy bodajże na 14. czy 15. miejscu w tabeli !:0 Jacek Magieraaaaa! Jaceeek Maaagieeera!!!
~Jozz-men
 • 0 / 0
Wielkie dzieki trenerze,takich zwyciestw nikt nam nie odbierze.
Magiera Mistrzu oby tak dalej tylko teraz bez Kopy i Gui prosze a po za tym prawdziwy z
Ciebie ICEMANN po golu 1 sekunda emocji a potem kamienna wręcz lodowata postawa
Pułkownik
 • 0 / 0
Bez Kopy i Gui, za to z Nagy'em !
A propos kamiennej twarzy, to jakos bez emocji twarz mial Mioduski po wyrownujacym golu..
~emdzej01
 • 0 / 0
@eLson - szczerze mówiąc to po pierwszym i ja powiedziałem sobie tylko pod nosem "no, wreszcie". co to za frajda zremisować z pyrami? żadna. za to po golu Hamy darmłem morde jak opętany :)
~LEGIONISTA !!!
 • 3 / 0
Panie Jacku na jesień po meczu omen , omen właśnie z Lechem i ogromnej euforii zaczęliśmy grać kapitalne mecze piłka chodziła jak po sznurku , gra na jeden dwa kontakty i tego mi obecnie brakuje a gra cieszyła . Obecnie dużo holujemy piłkę , wchodzimy w skomplikowane dryblingi , robimy głupie straty itd., itd a celuje w tym zwłaszcza Guilherme , zaczyna mnie i nie tylko mnie wkurzać ten zawodnik , o Kopczyńskim krótko to nie zawodnik na Legię !!! Sumując kapitalna sprawa zwycięstwo z Lechem ale z błędów trzeba wyciągać wnioski . Czyli zdecydowanie Gui i Kopa ława , Nagy super gra technicznie nie traci piłek , gra zespołowo jest obecnie lepszy o klasę od Guiilherme !!! ,a Kopczyński kto za niego ? każdy byle nie ten średniak ligowy . Pozdrawiam Władek ps; panie Jacku jeszcze raz czekamy na grę piłką a gra ma cieszyć !!!
Generał brygady
 • 0 / 0
Gui i Kopa usiądą na trybunach za kartki. Zobaczymy jak zagrają zmiennicy. Myślę, że skoro Magic wystawia w 11 Gucia i Kopę, to wie dlaczego to robi! Nie skreślaj tak łatwo Brazylijczyka, bo to jeden z najlepszych naszych graczy w ostatnich latach. Dołek może mieć każdy. Oby zawsze obniżka formy zawodnika wyglądała tak jak u Gui!!!
Podpułkownik
 • 1 / 0
Panie Trenerze !!!!!!!! zapomniał Pan wyróżnić Dąbrowskiego bo Ofoe zawsze trzyma poziom. I co z tym Pana pupilem KOPCZYŃSKIM ? przecież to jest tak słaby zawodnik , że szkoda słów a to co pokazał dzisiaj kwalifikuje go do drogi powrotnej na pieszo.
~Pikuss
 • 5 / 0
Gui, Kopa na lawke i jedziemy dalej!!
~K.C.
 • 0 / 0
Panie trenerze za brak zmiany Kopczyńskiego wcześniej powinien Pan zapłacić karę, ale zwycięzców się ponoć nie krytykuje!
~Goder More
 • 0 / 2
Nie mamy napastnika ale qurwa dajemy jakoś radę!!! :)
Ale wyobraźcie sobie co by było gdybyśmy mieli kogoś na szpicy.
~Ondraszek75
 • 5 / 0
Nagy zrobił na mnie doskonale wrażenie. Rozwija sie systematycznie. Kolejny sezon moze byc jego. Ma potencjał i ma od kogo sie uczyć
Kapral
 • 0 / 0
Tak - widzę, że oglądaliśmy ten sam mecz ;-)
Prawda, że fajnie to-to biega? Zadziorny, technicznie coś jak Duda, żeby tylko pod kopułą miał więcej od tamtego, bo potencjał zdecydowania zdradza.

TYLKO LEGIA!
Podporucznik
 • 0 / 0
Niestety ale technicznie to od Dudy bardzo odstaje. Elementarne braki w przyjęciu piłki. Życzę mu dobrze, ale Duda od razu wszedł i był wiodącą postacią drużyny. Potem nieco zwolnił. Może z Dominikiem będzie na odwrót
~Ondraszek75
 • 0 / 0
Czyżyk - w czasie kiedy przychodził Duda w Legii była mimo wszystko znacznie mniejsza konkurencja niż teraz. Tak to widzę. Ale widzę tez ze wszystkim nam zależy zeby Nagy okazał sie talentem