Jacek Magiera: Musimy być jednością

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

27-08-2017 / 20:47

(akt. 02-12-2018 / 12:05)

– Dobry mecz zagraliśmy jako zespół, gratuluję postawy w defensywie i ofensywie Wygraliśmy jak najbardziej zasłużenie. W ostatnich dniach wiele uwagi poświęciliśmy odbudowie zespołu pod względem mentalnym. Powrót z Tyraspolu nie był przyjemny, przyzwyczailiśmy się wszyscy do czegoś innego. Ten brak awansu w nas siedział i siedzi, ale nic nie jesteśmy w stanie z tym już zrobić. Naprawić to co zepsuliśmy możemy tylko grą o mistrzostwo Polski, coraz lepszą grą. Dobrze zareagowaliśmy, byliśmy zespołem, jednością – skomentował mecz z Zagłębiem Lubin trener Legii, Jacek Magiera.

- Tak się składa, że mamy wielu reprezentantów, przez najbliższe dni nie będzie 8-10 zawodników. Piłkarze dostaną trzy dni wolnego, było ostatnio sporo wydarzeń, gracze nie mieli czasu dla siebie, dla rodziny. Spotkamy się w czwartek, badaniami wydolnościowymi, potem czekamy na kadrowiczów, zagramy sparing z Mazurem w Karczewie, a potem pracujemy pełną parą.


- Nie było łatwo grać dziś w takiej atmosferze, ale rozumiem doskonale kibiców, ich ambicje i rozgoryczenie. Nasze ambicje też sięgają wyżej. Co roku mieliśmy trofea, dziś nie mamy nic. Tylko silne charaktery sobie z tym poradzą, dziś tych charakterów nie zabrakło, każdy zdał egzamin. Ze swojej strony wspomagałem piłkarzy tak, by czuli wsparcie. Każdy potrzebuje innej motywacji. Dla jednych okrzyki z trybun były motywacyjne, dla innych nie. Ale wygraliśmy dla kibiców, nie tylko dla siebie. Krok po kroku trzeba wszystko odbudować, przede wszystkim zaufanie. Mam nadzieję, że niedługo nie będzie 14 tys. ludzi na trybunach, ale 30 tys. Gramy o trzecie mistrzostwo z rzędu i osiągniemy to tylko wtedy, gdy wszyscy będziemy razem.


- Dwie czerwone kartki z rzędu dla Pazdana, to się rzadko zdarza. W Tyraspolu popełnił błąd, nie zrobił tego celowo, bardzo chciał i źle odreagował. To nie jest usprawiedliwienie, ale fakt, reakcja chwili. Czuje się współwinnym, ale to nie tylko jego wina, cała drużyna i sztab nie sprostał zadaniu. Teraz praca i nowe cele mogą spowodować odbudowę naszej reputacji.


- Arkadiusz Malarz narzekał na mięsień dwugłowy, ale nie jest to nic groźnego. Jutro będzie miał USG i rezonans. Po nich okaże się czy potrzebuje tygodnia przerwy czy może dłużej, ale znając jego charakter już w czwartek będzie chciał na jednej nodze wyjść na trening.

Komentarze (60)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
 • 1 / 0
Gratuluje wyniku. Byl tak przypadkowy jak bramka Szymanskiego.
Odejdz z klubu.
Starszy sierżant
 • 0 / 0
No jasna mać. Dobry mecz ? Te człapanie, straty, niecelne podania, nawet już w rzesz zaczęli się gubić. Tempo niegodne orlika. Dno, dno dno. Czy Pan był na tym meczu ? Ja Pana nie obwiniam za całe zło ale do cholery proszę przestać gadać takie bzdury.
Ten mecz ledwo dało się oglądać. Po tym meczu tak słabym, bez jakości trzeba podziękować niebiosom, że Zagłębie, ciut lepsze po prostu mniej szczęścia miało.
~hen ryk
 • 1 / 0
We wcześniejszych wypowiedziach Magiery miała być intensywność gry i dominacja Legii, teraz jest obrona Częstochowy i kontry. Z drugiej strony Legia od grudnia 2012 roku ma już 5 trenera to nie jest normalne w normalnym klubie.
Podpułkownik
 • 2 / 0
O jakim zaufaniu Pan mówi Panie Magiera? Zaufanie to miał Pan w meczach z Astaną i Szeryfem. I co Pan zrobił? jedna wielką kupę. Można przegrać i odpaść z drużynami , które coś sobą reprezentują ale nie z takim dziadostwem. Wracając do wczorajszego meczu: Wpuścił Pan na boisku Sadiku a Niezgodę p[osadził na ławie. I co ten Sadiku zrobił ? a no strzelił gola ale takiego gola to i ja bym strzelił. Oprócz tego gola był najsłabszy na boisku. Ten facet nie ma nic ze snajpera.

Niech Pan sobie zapamięta raz na zawsze.. Nie Pan pojęcia na czym polega prowadzenie takiej drużyny jak legia a pański sztab nadaje się do pchania karuzeli.
Zawodnicy , którzy zostali sprowadzeni do klubu to śmiech na sali no może z Berto będą ludzie. Takich kopaczy jaku : Kuchy, Broź, Kopczyński, Moulin,pasqata i Hama powinno sie natychmiast usunąć ale na to niestety nie pozwalają kontrakty , które według mnie są fatalnie zrobione. Dlatego , że w Legii płaci się niebotyczne sumy jak na naszą eklapę mamy to co mamy. Panie Prezesie niech Pan jak najszybciej wypieprzy tego Magierę , Vuko i cały sztab.
Podporucznik
 • 0 / 0
Ten facet nie ma nic ze snajpera.

Naprawdę.

Mam wrażenie, że na pewno ma kontrakt snajpera.
~aaa
 • 1 / 0
a więc to już tak będzie zawsze wyglądało? autobus i kontra? to jest dobra taktyka dla takich drużyn jak TBB, Wisła Płock czy Sandecja (z całym szacunkiem dla tych zespołów) a nie dla LEGII mistrza Polski!!!
Nie mówcie, że wynik rozgrzesza wszystko. Ludzie ten człowiek sprowadza nas poziomem do I ligi :( na plus 3 pkt, na minus - Magiera zostaje
~cviatec
 • 1 / 0
Witam. Nawet cieszyłem się, gdy minioną jesienią podano informację o tym, że to Pan Magiera będzie prowadził pierwszą drużynę Legii. Pomyślałem - inteligentny, kulturalny, z legijną przeszłością, zaangażowany emocjonalnie facet... będzie dobrze. Dziś jednak, po tych kilkunastu miesiącach jego pracy, gdy czytam wypowiedzi trenera takie jak ta, to mi się robi słabo. Odnoszę wrażenie, że trener żyje w innym, niż my, świecie. Ogląda inne, niż my, mecze. Po tak żenującym pokazie indolencji intelektualnej i zawodowej swoich artystów futbolu, po kompromitacji sportowej, po spektaklach Panów Dąbrowskiego i Kucharczyka, którzy zaprezentowali brak szacunku dla zwykłych ludzi pracy takich, jak my zasuwających w swoich "firmach" po kilkanaście godzin dziennie za miskę kaszy, po zdewastowaniu klubowego budżetu Pan Magiera daje naszym gwiazdom kilka dni wolnego, żeby sobie chłopaki odpoczęli... Cholera mnie bierze, gdy o czymś takim słyszę. Legia gra fatalnie. Piłkarzyny wyglądają fatalnie. Pieniędzy nie ma. A ja chciałbym przeczytać, co o tym wszystkim ma do powiedzenia Pan Żewłakow! Bardzo chętnie zapoznam się z jego oceną obecnej sytuacji. Może poznamy tajemnicze przyczyny tego, że NASZ Klub rozłazi się w szwach...? Podobnie - liczę na opublikowanie kwot, jakie te futbolowe mizeroty inkasują za rok dreptania za piłką po ekstraklapowych pastwiskach. Dziękuję.
Podporucznik
 • 0 / 0
Trzeba na pracę Magiery spojrzeć w maksymalnie obiektywny sposób. Na początek dodam że zdecydowanie nie jestem zwolennikiem tzw. "polskiej myśli szkoleniowej". Ale:

Sezon 2016/2017 należy zdecydowanie zapisać na konto trenera.
Oczywście gra, zwłaszcza wiosną była słaba, ale zasadniczy cel osiągnięto. To co martwi to jednak słabe przygotowanie do jesieni i to praktycznie we wszystkich aspektach. Wyniki znane i tu trener się już nie obroni (Euroa). gra w lidze również słaba, ale gdyby nie wpadka z Koroną,i to zawiniona przez graczy bylibyśmy dziś liderem. Oczywiste jest, że to jednak wynik faktu, że eklapa jesto po prostu słaba.

Ten sezon będzie dla Magiery trudnym sprawdzianem. Niezbyt udane transfery, dużi kontuzji, duża liczba graczy zaawansowanych wiekiem oraz potencjalne transfery z Legii wymuszą w naturalny sposób przebudowę drużyny.

I tu należy bezwzględnie podkreślić rolę właściciela oraz skautnigu. Tegoroczne doświadcznia wskazują, że dużynę na mistrza oraz na puchary trzeba mieć gotową już zimą, A ewentualne letnie transfery powinny być dogadane wcześniej i mieć w zasadzie charakter uzupełnień.

Myślę, że dla wszystkich plan jest prosty. Orientacja na PP, aby zapewnić sobie puchay i atak na MP. W bardzo mocnym składzie od wiosny.

Jesienią minimalizacja strat. Puknąć Ś ląsk, walnąć z buta Craxę i będzie OK
Generał brygady
 • 4 / 0
Ja widzę to nieco inaczej. Owszem, zeszły sezon na plus dla JM, ale tylko za postawę w Lidze Mistrzów i obronę tytułu. Ile w tym szczęścia, efektu "nowej miotły" nie wiem, nie znam się.
Faktem jest, że mistrzostwo zdobyliśmy odrabiając 10 punktów straty do lidera, ale jednocześnie pozostawiając tą kwestię w obcych rękach do ostatniej chwili. Gdyby nie to, że Amika przegrywając ostatni mecz wypadała z pucharów, nie mieli byśmy tytułu. Położyli by się Jadze z rozkoszą!!! Obopólną.
Pod koniec sezonu gra była już kiepska. Sfrustrowany Vadis, kulawy Rado, a reszta...
Dziś sytuacja wygląda jak w końcówce tamtego sezonu: zespół kuleje. Nie wiem co jest tego powodem, ale nic się nie klei.
Myślę, że początkiem złego w Legii był ciągnący się spór właścicieli. Przez prawie pół roku nikt w klubie nie wiedział jak to się skończy i co będzie dalej. Pokłosie tego widzimy do dziś.
Patrząc obiektywnie. Zawodników mamy jakich mamy, ale są lepsi niż w wiekszości drużyn e-klapy! Powinniśmy grać o mistrzostwo, tyle że zawodnicy są słabo przygotowani. Czy to się zmieni w przerwie na kadrę? Wątpię. Już czytamy, że JM nie będzie miał 8-10 kadrowiczów. Słyszałem to samo latem!
Wydaje mi się, że skupić się powinniśmy na PP. Puchar jako jedyny daje grę od 2 rundy eliminacji. Wszystkie pozostałe drużyny zaczynać będą od 1 rundy i w LM i w LE. Na awans do LM w tym sezonie liczyć raczej nie możemy (dziura w budżecie) więc lepiej zacząć elininacje od razu w 2 rundzie. 2 tyg. więcej czasu na przygotowania i 6 a nie 8 spotkań w eliminacjach.
Mistrzowski tytuł wzbogaci tylko galerię Legii i da rekord klubowy - 3x z rzędu.
~Kibic L z
 • 0 / 0
TRENER STANISŁAW TO BYŁ FACET Ż JAJAMI.
Generał broni
 • 0 / 0
Teraz mamy kastrata.
Kapitan
 • 4 / 0
Frankowski zapytany w Canal+ czy kiedyś w karierze narzekał na krótki odpoczynek w letniej przerwie powiedział że nie te 14 dni w zupełności wystarczyły, więc tłumaczenie się naszych piłkarzy że krótko itd to zwykła ściema trzeba było zamiast pić turbo soczki, odpoczywać i dbać o siebie a tak to mamy bandę płaczków i wyniki jakie są takie są, zamieszanie z Leśnym i z VOO nie pomogły a prezes który mówi jedno a robi drugie to najgorsze co może być, szacunku tak się nie zdobędzie u pracowników
~grojan
 • 0 / 1
a ile frankowski grał w sezonie? 35 meczy? nasi grają ponad 50
Podporucznik
 • 1 / 0
Kolego

Frankowski ni grałw systemie 30 + 7. Czyli odpoczywał po 30 spotkaniach a nie po 37.

Komentarz nie na temat.

Nawet Boniek jest zbulwersowany i ma świadomość spustoszenia jakie w organizamach zawodników wywołuje 30+7. To nie są żarty bo e eklapie nie grają herosi.
~dys
 • 0 / 0
a kiedy Frankowski grał dodatkowych 6 meczy w grupie któregokolwiek z pucharu ?
~ad
 • 1 / 0
Idź być jednością gdzie indziej.
~Podaj nick
 • 0 / 0
2-1 z Zagłębiem.
Następne kilka meczów też wygranych i będziesz leszczu inaczej śpiewał.
Buahahahahahahahahahahahahahhaahahahh
Chorąży
 • 9 / 0
Wypad amatorze, 8-10 reprezentantów i odpadamy z leszczami takimi jak Astana i Sheriff?! To nie piłkarze są słabi tylko amator Magiera nie potrafi z nich nic ulepić! Pojedyncza wygrana z Zagłębiem nic nie zmienia, Magiera był, jest i będzie amatorem! Mam nadzieję że Mioduski zaskoczy pozytywnie i go wypie..oli już jutro!
I jeszcze jedno trenerze. Do dzisiaj nie mogę przeboleć Vako i Langila. Ten pierwszy to potencjał na 1 skład Legii a drugi jako wartościowy zawodnik na kontry. Szkoda że tak to wyszło a rykoszet uderzył jak bumerang, Straciliśmy na tym wszyscy bo nagle się okazało że jak mówił Pan "nie ma kim grać" w pucharach. Można było... Z tego warto wyciągnąć wnioski tym bardziej że nowi zawodnicy to znowu nie ogórki a piłkarze do podciągnięcia fizycznego czy wkomponowaniu do składu. Jeżeli przyjdzie znowu lekkomyślny pomysł stawiania na swoich ulubieńców kosztem piłkarzy w lepszej formie czy po prostu lepszych to bumerang znowu wróci.
~Perke
 • 0 / 0
Rykoszet uderzyl jak bumerang. Ehehe dobre.
Póki trener wybiera optymalne ustawienie personalne to ciężej mi o większą krytykę za brak większego pomysłu w grze. Dzisiaj wyjściowa 11 mi się podobała(choć osobiście wolę Nagy'a w formie kosztem Kuchego).

Nie podoba mi się jednak transfer Mączyńskiego. jego obecność po odejściu Vadisa to straszna wyrwa w środku boiska. O ile trener zostanie to mam nadzieję że będzie się domagał transferu klasowej 6/8 na zimę ale nie z Ekstraklasy bo tu takiej nie ma. Gdy Magiera będzie miał prawdziwy mózg w środku pola to na pewno nie będzie zmasowanej krytyki za grę bo ROZGRYWAJĄCY TO PODSTAWA.
~Gd
 • 0 / 0
Ale kolego Mączyński nie jest za Vadisa, nie gra 10. To tam nam zabrakło gracza bo widać cudowny komitet transferowy wymyślił że miejsce Vadisa zajmie Hamalainen, Gui, Pasquato lub przesunięty wyżej Moulin. Każdy pomysł głupi, ale cóż, takich mamy pajaców od transferów
~megiera dyszlu
 • 1 / 0
a co na to twoi koledzy z psychiatryka?
no ten Napoleon, napoleonka, bajaderka, faraon, Neron, Neptun i Batman?
bardzo się niepokoją, że tak długo nie wracasz

zdajesz sobie sprawę głupku, że najlepsi gracze chcą się uwolnić od twoich debilnych treningów
obniżyłeś lokatę Legii w rankingu sruefy
mając najlepszy, najdroższy i najwyżej opłacany skład drżysz przed każdym kasztanem w tej gównianej i zakompleksionej lidze

kiedy wrócisz na swoje miejsce czyli na etat wuefisty w pierdziszewie lub wcześniej do izolatki
~Ciamajda ciamciaramcia
 • 5 / 0
Szkoda że pan nie ma honoru. Trenuje pan Legię prawie rok czasu i takiego dramatu to ja dawno nie pamiętam. Sprowadza pan sobie Sanongo, zatwierdza także inne wynalazki. Brak składu i ładu, nawet 10-0 z zagłębiem nic nie da bo to tylko liga polska gorsza od kazachów i mołdawian. Za rok będzie to samo.
Marszałek Polski
 • 4 / 0
Odejdź
Zostawcie narazie Magiere, zwyciezcow sie nie ocenia. On tez ma oczy i widac ze robi co może, moze w końcu cos wyniosl z tych lekcji. Nie to ze go bronie bo sam krzyczalem zeby odszedl, ale widac ze ta krytyka go uderzyla i tera napewno przemysli sklad i taktyke. Mioduch go nie zwolni, przynajmniej do zimy. Więc dajmy mu pracowac. Dzisiaj wygral, plus dla niego. Wrocmy do krytyki po przegranej Legii a czuje w kościach ze bedzie coraz lepiej.
Generał broni
 • 5 / 0
Tak jest, Jacek Magiera - Szeryf na lata.
~(L)odz
 • 4 / 0
Dlaczego nie grał Niezgoda, też ma jakąś kontuzję czy decyzja JM?
Generał broni
 • 4 / 0
Szeryf Jacek postanowił , żeby na szybkie kontry grał wolniejszy Sadiku i tym razem nie tak jak w Mołdawii udało się zaskoczyć.
Dzis postawił na Sadiku, a ten strzelił gola. Niezgoda mial wejść w drugiej połowie ale Malarz doznał kontuzji i wszedł Cierzniak. Czy wybór Magiery dobry? Mecz wygrany więc mysle ze tak.
Jacyś zaufanie będziemy budować ale bez Ciebie jesteś słabym trenerem ważne mecze już przegrałeś odejdź daj komuś odbudować tą drużynę
A co nowy trener wniesie??? Nic!!!
Jak zwykle polska Jebana mentalność najlepiej to zwolnić trenera przypominam że sir Alex Ferguson też kiepsko zaczął
Piłkarze przy nim się męczą on ne trenuje tylko trafia że składem to ma być trener patrzcie obiektywnie jeśli jesteście kibicami Legii Warszawa bo ja jestem i nie mogę patrzyć jak o niszczy ten klub
Generał broni
 • 9 / 0
Sztab nie sprostał zadaniu ale będzie nas dalej zachwycał swą pracą, wspaniała perspektywa. Wszystko rozumiem każdy się boi zwolnienia, tylko sorry powiedzenie, że zagralismy dobry mecz to są chyba jakieś jaja jajacka. Jajacku odejdź.
~Klucha 77
 • 4 / 0
Jesteśmy jednością od zawsze my kibice oglądający w domach pabach i w szczególności na stadionach bilety karnety dużo kosztują A gracie piach ja osobiście chciałbym zobaczyć zaangażowanie walke niech pan jako trener i osobą znające ten klub bardzo dobrze wymusi zawodnikach walkę i determinację nie ma pań Brawo Panowie jesteście zajebiscie zajebisci brawo wy co to kurwa ma być co to kurwa ma znaczyć gdzie ta Europa gdzie jakość ja pierdole powinniście za darmo grać To nawet nie wina trenera on nie gra już wy w chuja wolicie gdzie ambicją ważne by stan konta się zgadzał gowno powiniscie dostać za taką grę takiego doświadczenia jak Stanisław Czerczesow tego mi brakuje u Pana brak tego co umie zrobić pan Leszek Ojrzyński umie im wpoic walecznosc to jego żołnierze
~L
 • 3 / 0
Ten facet już zupełnie gdzieś odpłynął i ma swój świat. Zagraliśmy dobry mecz? Że co?!!! To był kolejny beznadziejny mecz tylko (tym razem) wynik lepszy. Nic już nie możesz naprawić. MP zdobywa się po to by grać w LM a nie dla samego MP. Jest dopiero sierpień Jacku a już przegrałeś SP,LM,LE i to wszystko z wyjątkowymi pastuchami!!! Zostało MP do przegrania. A nawet jak wygrasz to MP to po co to z taką grą? By znów ośmieszyć się z kolejnymi pastuchami? Dalej szkoda że tylko kibice mają ambicje. Bo piłkarze to chyba nie i Pan trenerze też wątpię inaczej podałby się Pan do dymisji po niezrealizowaniu już 3 z 4 celów!!!! I jeszcze wolne dostają jakby się czymś zmęczyli. Tym człapaniem od dwóch miesięcy niby?!!! Ale w sumie? Przecież oni wyglądali na początku rundy już jak pod koniec wyczerpującego sezonu. Tu nic nie wyglądało dobrze , nic nie jest dobrze (poza punktami) i nic się nie zmieniło. Trener by to widział a nie wygadywał takie bzdury. Ktoś charakterny natomiast podałby się do dymisji i zabrał za sobą co najmniej kilku tych pseudo grajków z wiejskiego pola spod Koziej Wólki. Brak słów i ręce opadają! A budować to se Pan możesz z klocków Lego albo w Sosnowcu a nie w Legii. To nie szkoła dla kandydata na trenera. Naprawdę chciałem się pozytywów doszukać ale nie mogę. Aha no to wynik. I to tyle. Z taką grą to równie dobrze wynik można by losować.
Starszy sierżant
 • 1 / 0
Nowa przyśpiewka: Jacek Mgieraaaa!!! Legia ma na lata treneraaaa!!!
Jestem Janusz i chodzę od ściany do ściany ;-)
Generał dywizji
 • 3 / 0
SzefInformatorow
2017-08-27 20:52 IP 89.64.4***
A co z Hildeberto? czy o niego nikt nie zapytał?


Ponawiam pytanie kolegi z dołu - Redakcjo moze Wy byliście na konferencji ? Czy mówiąc o Pazdanie i Arku trener odpowiadał na zadane pytania czy faktycznie pominął po prostu Berto ??? Bo jak nie pytany powiedział o Arku a nic o Berto to słabo to wygląda ... dlatego może Wy powiecie chyba że jest gdzieś nagranie całej konferencji i można posłuchać bo po powrocie tak czytam i faktycznie slabo to wygląda tak to czytając a moze było inaczej
~Pl
 • 4 / 0
Mam nadzieje ze to zwyciestwo nie zamiecie pod dywan problemów jakie są teraz w Legii.Są dwa tygodnie na zrobienie porządków w klubie.Przede wszystkim jak ktoś nie chce grac w Legii jak Pazdan i Gui-out!!! Piłkarze przepłacani jak Hamalainen-out!!! Ludzie odpowiedzialni za transfery jak Żewłakow i kumple-out!!! Ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne-out!!!
~PRETOR
 • 1 / 0
100% poparcia !!!
~Herc
 • 0 / 2
Wstydu nie macie, że po Trenerze tak jedziecie... Krytyka krytyką a chamstwo chamstwem.
~bubba
 • 3 / 0
Fatalnej gry ciąg dalszy i niestety ten wynik znów zasłoni mizerna rzeczywistosc.a co mamy
1. Prezesa co nie ma pojęcia jak prowadzić klub
2. Trenera co co nie ma pojęcia jak prowadzić drużynę
3. Druzyny co nie wie jak grac
~Turuk
 • 7 / 0
Obojętnie czy Legia wygrałaby z 5-0 to i tak nie wymaże tego czwartkowego sk.wysyństwa. Odejdź z Legii bo za rok przyszykujesz kolejną kompromitacje.
Kapitan
 • 9 / 0
"Nasze ambicje też sięgają wyżej"
nooo... to gdzie dymisja?
Generał dywizji
 • 0 / 3
Nie będzie żadnej dymisji, chociażby z tego powodu, iż klubu na to nie stać finansowo. Co ile miesięcy mamy zmieniać trenerów?
Generał brygady
 • 0 / 0
Wystarczylo przedluzyc z panem Staszkiem i byloby trzech trenerow na piec lat. Z reszta, jak sie po jednym jelopie zatrudnia drugiego, to trzeba sie z tym liczyc, ze i trzeciego w koncu trzeba bedzie zatrudnic.
A przyklad hodowania przez lata Zewlakowa na stanowisku dyrektora bez wzgledu na ch#jowa jakosc pracy uczy, ze nie nalezy sie przywiazywac do osob.
~ad
 • 4 / 0
Dobry mecz w ofensywie i defensywie?
Odbudowa reputacji??
~Słodkousty Jaca
 • 4 / 0
za dużo wypił kaw z zawodnikami podczas pedagogicznych rozmów i kofeina uderzyła mu do głowy chyba stąd ten huraoptymizm
Sierżant
 • 4 / 0
Czyli zmian nie będzie. Nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony uważam, że potrzebujemy innego trenera, z drugiej wiem, że ciężko jest znaleźć kogoś sensownego na już, mając dodatkowo dziurę w budżecie.
Generał dywizji
 • 6 / 0
Z Magierą nic nie osiagniemy w europie to pewne jednak też jestem zdania że jeśli nie ma konkretnego trenera z zagranicy na teraz to trzeba się wstrzymać do zimy .... generalnie abyśmy wrócili do poziomu LE musi być nowy trener który będzie umiał przygotować zespół fizycznie oraz taktycznie + Mioduski sorry ale musi kupić 2,3 graczy ala Vadis gdzie każdy z piłkarzy powie że to wzmocnienie poważnie. Przy takich zawodnikach pozostali którzy grać jednak coś potrafią ułożeni odpowiednio taktycznie mogą dać to co kiedyś bo szczególnie z Astaną na wyjeździe przegrali nie pilkarze a Jacek beznadziejną taktyką ... w Tyraspolu co to było ? To już dzisiejszy skład zagrałby lepiej a tam znowu poszło mocno defensywnie ....
Generał dywizji
 • 0 / 0
Z Magierą już mamy osiągnięcia, MP'2017, wyjście z 3 miejsca grupy LM do rozgrywek LE.
W tym sezonie niestety nie zdobędziemy "trofeów" w postaci gry w grupie LM czy LE, ale możemy zdobyć prawdziwe trofea za MP i PP i postawić je w klubowej gablocie.
Generał dywizji
 • 4 / 0
Macmon

Wiele osób wspomina mecz ze Sportingiem ja też ale wg mnie właśnie teraz wychodzi że to nie Magiera był decydujący a zawodnicy którzy wtedy byli w formie. Dla mniw teraz wyszło brak przygotowania Magiery taktycznie, właśnie teraz w pucharach. Wolałbym to moje zdanie aby lepszą drużynę bo bez takiej można między bajki włożyć grę w pucharach prowadził jednak człowiek umiejacy przygotować drużynę oraz dobry taktycznie.
A co z Hildeberto? czy o niego nikt nie zapytał?