Jacek Magiera: Słuszne decyzje arbitra przy sytuacjach Kucharczyka

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

01-04-2017 / 23:05

(akt. 04-01-2019 / 13:57)

- Wykonaliśmy zadanie, wygraliśmy. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz, że rywale zrobią wszystko byśmy nie rozwinęli skrzydeł. Mieliśmy kilka ciekawych sytuacji, brakowało nam centymetrów, milimetrów. Dwa razy Michał Kucharczyk dał się złapać na spalonym. Słuszne decyzje arbitra, będziemy nad tym pracować aby było lepiej. Kucharczyk po raz trzeci trafił do siatki, już prawidłowo, potem z dystansu trafił Vadis – ćwiczyliśmy to ostatnio, więc ten gol cieszy mnie podwójnie. Chcę podziękować kibicom, którzy jak zawsze bardzo nas wspierali i jak nic nie chciało nam wpaść to nieśli nas dopingiem do tego pierwszego trafienia - ocenił po meczu trener Legii, Jacek Magiera.

- W ostatnich dwóch tygodniach ciężko pracowaliśmy, świeżość łapie się odpowiednim treningiem. Chcemy i będziemy mocno pracować, bo chcemy być zespołem który gra na wysokich obrotach. Dziś świetnie wyglądaliśmy pod względem motorycznym i tak miało być. Zgodnie z planem miało być tak, aby w końcowych minutach górować nad rywalami.


- Jakub Rzeźniczak zagrał dobry mecz, choć raz popełnił błąd i Pogoń mogła objąć prowadzenie. Ale każdego mogę dziś pochwalić. Cieszy fakt, że Kuba zagrał niezłe spotkanie. Bo to dla niego pierwszy taki mecz w tym roku po złamaniu ręki. Michał Pazdan w poniedziałek będzie miał specjalistyczne badania, dziś po rozruchu okazało się, że jednak nie zagra. Zobaczymy jak poważny będzie to uraz, ale mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało.

Kazimierz Moskal (trener Pogoni) - Mieliśmy swoje sytuacje, ale sprawdziła się stara piłkarska prawda. Gdy nie wykorzystaliśmy najlepszej okazji, po chwili gola strzeliła Legia. Po tym jak gospodarze objęli prowadzenie, w środku pola zrobił się bałagan. Brakowało nam jakości w kluczowych momentach, mogliśmy pokusić się o strzelenie gola. Niestety nie udało się, ale zagraliśmy dziś dobry mecz i moim piłkarzom należą się brawa.

Komentarze (18)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Podaj nick
 • 0 / 0
Panie Jacku zaczyna to wyglądać coraz lepie , ale brakuje mi gry piłką i cieszenia się grą !!! , to co graliśmy za pana jesienią . Za dużo holowania piłki , nie wymuszonych strat . Vadis czy Guilherme w tym elemencie niestety "brylują " . Dalej widzę że zrobił się pan bojažliwy , robi pan bardzo późno zmiany , nie ryzykuje . Wielu uważa że za słabego Kopczyńskiego spokojnie można wystawić Naygiego , jest grajkiem o dobrej technice , szybki z dobrym dryblingiem i nie złym odbiorze , w ten sposób zwiększamy jakość gry dodajemy to coś czego u Kopczyńskiego trudno zauważyć . Pozdrawiam Władek
~as
 • 0 / 0
Zróbcie coś z rożnymi bo wczoraj mieliśmy ich z tego co pamiętam 18 a zero zagrożenia. Zwłaszcza po "dośrodkowaniach" Guilherme.
Generał broni
 • 1 / 0
Panie trenerze po1 gratulacje za zwycięstwo, ale naprawdę musimy męczyć bułę na Ł3??? Po pierwszych 15 minutach znów zespół poszedł spać na niemal godzinę co się dzieje??? Gui ile jeszcze musi przeczłapać aby dostać szybciej wędkę??? Proszę się nie trzymać schematów które nie działają.
~Admininal
 • 0 / 0
Dajcie chłopakowi spokuj ja tam wiem o co mu chodzi gimbusy poprostu trenować rzuty rożne i tyle w temacie
~z wawy
 • 0 / 0
Dominik N bardzo dobra zmiana, jeżeli ten chłopak na trochę poukładane w głowie i potrafi się skupić na graniu i dostosowaniu do drużyny to (L) będzie miała z niego duże wzmocnienie.
~kujon
 • 0 / 3
Kuchy ci życie ratuje Magiera i powinieneś go po dupie całować. W pucharach z ta gra odpadniemy w 1 rundzie.
~!?!
 • 0 / 3
tak, tak moskal musisz w szatni nagrodzić swoich chłopców brawami, za świetny mecz, chouj, że przegrany

mozesz im nawet wymasować parówki, w końcu w tym roku grają wyśmienicie, wygrali już jeden mecz, cudownie ich przygotowałaś
~Zed
 • 0 / 0
Ahora zgoda, ale jak w tamtej rundzie mu nie szło to właśnie po takich błędach wpadały bramki. Teraz jest w lepszej formie a i szczęścia trochę więcej co jest też ważne.
~Zed
 • 1 / 0
Jak Moskal twierdzi że zagrali dobry mecz, to nie dziwne że mają tyle remisów.
Starszy kapral
 • 1 / 0
Wygraliśmy. Jednak największym farciarzem jest Kuba. Gdyby w sprokurowanej przez niego sytuacji Pogoń strzeliła, powróciłby stary koszmar.
~Marriott
 • 0 / 2
Trenować rzuty rożne bo jak my je mamy to jakos przeciwnicy i ja sam wiem że nic nie wpadnie znów przeciwnicy to zawsze jest nerwówka dzieki za kolejny wygrany mecz TYLKO WIELKI CW(L)KS
Interpunkcja - ważna rzecz ;)
~Marriott
 • 0 / 2
Następny wzorowy uczeń z czerwonym paskiem nic tylko pogratulować bo ja na mierny całe życie jechałem i pisze jak chce ważne jest to że ten kto to przeczyta wie o co chodzi może poza takimi paziami jak ty
~C.
 • 0 / 0
@Marriott, ja jechałem na dostatecznym i też mnie irytuje nieumiejętność pisania po polsku. Ogarnij się.
~promil
 • 0 / 0
@Marriott- niestety widać, że na miernych jechałeś. Musiałem kilka razy przeczytać, żeby zrozumieć co chciałeś napisać.....
Podporucznik
 • 0 / 1
A skąd wiesz, że wie? :-)
~dmn
 • 0 / 1
@Marriott: Przeczytanie kilku zdań o interpunkcji zajmie ci pare minut. Pisaniem takich wężyków pokazujesz brak szacunku do wszystkich osób na tej stronie.
~Sjacmur
 • 0 / 1
No właśnie chyba malo kto wie - z tego potoku sylab nie da się wycisnąć ani trochę kontekstu...