Jacek Magiera: W Płocku bez Guilherme i raczej bez Hlouska

Marcin Szymczyk

Źródło: legia.com, Legia Warszawa

18-08-2017 / 13:58

(akt. 02-12-2018 / 12:08)

- Powiedziałem wszystko, co chciałem na odprawie przed treningiem. Była ona dosyć długa, treściwa, konkretna. Teraz czekamy na pozytywną reakcję drużyny. Obecnie na pewno nie jest czas na rozpamiętywanie, bo to nic nie da. Jutro jedziemy do Płocka na mecz. Najlepsza reakcja zawodnika po zremisowanym meczu w ostatnich minutach jest taka, aby wyjść i zagrać dobrze w następnym spotkaniu. Mecz z Sheriffem to dopiero 90 minut gry. Przed nami kolejne 90, gdzie będziemy mieli szanse na to, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Będziemy walczyć, ale o tym będziemy myśleć od poniedziałku - mówi przed meczem z Wisłą Płock trener Legii, Jacek Magiera.

- Oczywiście mam już mam w głowię, jak przygotowywać drużynę do czwartkowego meczu. Natomiast na dziś koncentrujemy się na Wiśle Płock. Będą zamiany w składzie na ten najbliższy mecz. To jest nieuniknione i konieczne z różnych powodów – kontuzji, obić, zmęczenia. To jest normalne. Przed tym spotkaniem będą jeszcze badania krwi i wtedy dowiemy się, kto będzie musiał odpocząć, a kto będzie gotowy do gry.


- Na pewno nie zagra Guilherme. Dzisiaj miał rezonans magetyczny i o 14 będziemy znali szczegóły. Pierwsze doniesienia nie są zbyt optymistyczne, natomiast chcemy to potwierdzić dokładnymi badaniami. Po tomografii komputerowej też jest Adam Hlousek, który wczoraj dwa razy zderzył się z zawodnikami przeciwnej drużyny, jest podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Także jego występ w Płocku też jest pod ogromnym znakiem zapytania, ale też czekam na wyniki badania. Jak wiemy, niemożliwy jest występ Kuby Czerwińskiego i Miroslava Radovicia, który przejdzie operację. Nie będzie też Michała Kopczyńskiego, który wczoraj rano miał 40 stopni gorączki. Także na dzisiaj to nie człowiek, który nadaje się do funkcjonowania w sporcie, ale zaradzimy temu. Zrobimy wszystko, aby drużyna pojechała do Płocka i dobrze się tam zaprezentowała. Będziemy walczyć o trzy punkty i z takim nastawieniem tam pojedziemy.

- Chcemy wygrać, to są ważne mecze. Nie dzielimy spotkań na ma mniej ważne i bardziej ważne, każdy jest tak samo istotny. Chcemy zdobywać punkty, bo liga jest bardzo ważna. Nie ma czasu na płacz, nie ma czasu na lament. Czas na podwinięcie rękawów i zasuwanie na boisku. Tego będę oczekiwał na boisku, niezależnie od tego, który z piłkarzy wyjdzie. Czy ten kto dostanie szanse od pierwszej minuty, czy wejdzie na ostatnie 30 minut. To musimy zrozumieć i to tylko i wyłącznie w tym kierunku powinno iść. Tego oczekuję. To jest Legia Warszawa, klub, który gra o mistrzostwo Polski. Każdy musi być tego świadomy. Nas będzie rozliczać się przede wszystkim z wyników. Ja to wiem.


- Z każdego zawodnika trzeba się spodziewać zagrożenia i na każdego trzeba zwrócić uwagę. Uważam, że przez cały mecz trzeba być skoncentrowanym - to przede wszystkim. To jest podstawa, niezależnie kto naprzeciw stoi. Dominika Furmana rzeczywiście bardzo dobrze znam, bo razem pracowaliśmy, ale to nie będzie miało żadnego znaczenia w tym meczu niedzielnym. On gra dla Wisły, a my będziemy robić wszystko, aby wygrać. Oglądamy teraz jak gra przeciwnik, analizujemy grę ze sztabem szkoleniowym. Staram się oglądać wszystkie mecze w kolejce. Staramy się zawsze rozpracować przeciwnika jak najlepiej, ale trzeba pamiętać, że najważniejsi jesteśmy my.


- Chciałbym, abyśmy zapominieli o Vadisie. Jego nie ma i nie będzie. To już dwa miesiące. Jest Pasquato, grał z Sandecją, Astaną. Wczoraj siedział na ławce, teraz w Płocku może dostanie szanse do gry. Musi zakasać rękawy i pokazać na co go stać.

Komentarze (95)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Ja już nie mogę słuchać Jacka Magiery.Zawsze to samo i nic z tego nie wynika.
~bubba
 • 3 / 0
bredzisz Magiera, pewnie że nie mamy Realu w Warszawie, ale na miłość boską my mamy w składzie trzech reprezentantów Polski, piątej drużyny Świata, reprezentanta Czech, reprezentant Węgier, reprezentant Albanii, Finlandii , wszystkich pozostałych zawodników każdy polski klub by wziął z pocałowaniem w rękę Mioduskiego i byłby podstawowym zawodnikiem każdej drużyny z Eklapy. Tylko trener jest słaby, brak mu pomysłu, nie ma taktyki, przeczytaj dokładnie każdy jego komentarz przed i po meczu w tym sezonie. To jest koszmar do straszenia dzieci w nocy, a nie wypowiedź trenera LEGII WARSZAWA, MISTRZA POLSKI.
PS. Mioduski z reszta bredzi to samo, podniesiemy się wygramy, zaskoczymy, goooowno nic już nie zrobimy. Jego kasa jego sprawa tylko ja już mam dość upokorzeń od Termalicy, Górnika, chłopaków z Kazaskiej wioski, czy szeryfów z Mołdawii.
~bubba
 • 3 / 0
Największym problemem naszego pożal się Boże Fergusona jest to że taktykę dobiera się do zawodników jak się ma i w jakiej są formie, a u Magiery ciągle jest 451 i w rzeczywistości gramy bez rozgrywającego, często bez skrzydłowych i z napastnikiem który nie dostaje podań wcale albo ma jedną szanse w pół meczu, później zdejmujemy tego napastnika który nie kryje już swojej irytacji i zastępujemy kolejnym napastnikiem, a gry wygląda jeszcze bardziej żenująca i wszyscy w lidze to widzą nawet ogórki z Sandecji Temaliki Górnika Korony tylko Magiera bredzi że pracujemy dalej i nie ma czasu na płacz i lamenty a Mioduski mu wtóruje i chyba tylko oni we dwójkę jeszcze wierzą że coś się zmieni. Zapytajcie dzieciaków z przedszkoli Legii jaką taktykę ma Magiera to zaraz go rozszyfrują w oka mgnieniu. ŻENADA KOMPROMITACJA PARODIA
Jak dla mnie to legia powinna grać systemem 1-3-5-2
W takim systemie gra 3 stoperów ale to pozwala mieć co najmniej dwóch kreatywnych zawodników w środku boiska. Warunek posiadanie bocznych obrońców biegających od pola karnego do pola karnego a takich legia ma. Mogło by to wyglądać w ten sposób: Malarz - Pazdan, Dąbrowski, Astiz (Jędrzejczyk) - Guilherme, Moulin, Mączyński, Nagy, Hlousek (Berto) - Pasquato (Hamalaine), Sadiku.
Moim zdaniem takie ustawienie stosowane przez wielu trenerów topowych zespołów znacznie ułatwia grę w ataku pozycyjnym i sprawia, że zespół gra bardziej kompaktowo, o jeden zawodnik więcej w ataku a po cofnięciu bocznych pomocników (obrońców) mamy 5 obrońców.
~taki kolo
 • 3 / 0
Legia, jeśli już baranie.

Przy natężeniu meczowym, zajeżdżać dodatkowo na bokach 2 piłkarzy.

Brawo.
~Uma
 • 1 / 0
Panie Trenerze ostatnio ma Pan pewnie dużo rad co robić więc i ja dopiszę swoją:) Mam pomysł aby Pana Dyrektora Żewłakowa wraz z całym jego personelem wysłać na szkolenie choćby do Korony(żeby nie było drogo) niech się potrenują skauting.Jak na razie to biorą co im inni przyprowadzą.
Porucznik
 • 0 / 3
Panie i Panowie. Generalnie nie spamuję. Ale pozwolę sobie wkleić komentarz spod innego wątku. Jeśli to kogoś denerwuje - to pierwszy i ostatni "klon".

A może wreszcie zrozumiecie, że o wydawaniu kasy decyduje nie Magiera, nie Żewłakow, nie Pani Sprzątaczka, tylko Pan PrezesWłaściciel? Zapowiedział ostatnio, że zbuduje "nową Legię"? To "buduje"! Konsekwentnie wylewa fundamenty od kilku miesięcy. Porozmawiajcie z ludźmi z klubu, to będziecie wiedzieć co się tam wyrabia pod światłym przywództwem.
Różnica między prezesurą Leśnodorskiego i Mioduskiego jest taka, jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym. A niby i jedno i drugie to "mebel".
Przykład zawsze idzie "z ggóry", a ryba psuje się od głowy.
Mam nadzieję, że Legia trafi w naprawdę godne i zaangażowane ręce, zanim będzie za późno. Bo teraz stała się ołowianym żołnierzykiem na dywanowym poligonie człowieka, który nie ma ŻADNEGO!!! pojęcia o piłce nożnej, a do tego myśli nie sercem Legionisty, tylko cyferkami w Excelu. A ryzyko, jakie podejmuje, to podpis pod kolejnym cięciem kosztów podpisany długopisem, a nie wypasionym piórem.
Tyle w temacie.
Chorąży
 • 3 / 0
Super, mnóstwo wyrazów i zero treści. Ktoś se wylał emocje. ) 0 faktów , 0 analizy
Porucznik
 • 0 / 2
@Byczek
Sama treść!
Dawaj - czekam na Twoje emocje i - co obiecałeść - TREŚĆ!
Jedziesz!
Trudno żeby ktoś kto wydaje własne pieniądze się nie zastanawiał nad sensem ich wydawania. Mioduski odziedziczył po Leśnym długi, brak napastników i dziwnie rozbudowaną kadrę z kilkoma dobrze opłacanymi a niepotrzebnymi graczami. Nie dziwne, że teraz musi posprzątać. Można się nie zgadzać z taka czy inną polityką transferową (ja na przykład uważam, że w tym okienku realne były transfery 3 reprezentantów Polski - Rybusa, Mierzejewskiego i Góralskiego i byłyby to o wiele lepsze wzmocnienia niż Berto, Pasquato i Moneta) ale zarzuty, że stara się uporządkować sprawy w klubie i pozbyć zbędnego balastu to żenada.
~es
 • 1 / 0
Pasquato musi zakasać rękawy. Założy długi rękaw?
~Podaj nick
 • 1 / 0
Kiedy wraca Niezgoda???
Wystawić Chukwu od początku nic nie tracimy.
~Podaj nick
 • 0 / 0
Kiedy wraca i zadebiutuje Niezgoda???
Mamy w drużynie trzech podstawowych reprezentantów piątej drużyny narodowej na świecie. Reprezentantów Finlandii, Albanii i Czech. Problemem nie jest brak umiejętności tych piłkarzy, bo bez wątpienia je mają. Problemem jest chaos na boisku i brak taktyki, a za to odpowiada trener. Trener odpowiada również za męskie decyzje i gdyby trener Jacek taką podjął w odpowiednim czasie, to pewnie teraz Rado biegałby po boisku, a nie udawał, że gra w rundzie wiosennej. Długo miałem nadzieję, że Jacek podniesie tą drużynę, ale skoro nie udało się to przez całą rundę wiosenną ani teraz, to niestety już nic z tego nie będzie. Jeśli jakimś cudem zakwalifikujemy się do LE, to pierwszym wzmocnieniem powinien być nowy trener wraz z profesjonalnym sztabem. Trener, który coś wniesie, najlepiej zagraniczny. Za takim trenerem idą piłkarze. Za Hasim do Legii trafił Moulin, Langil i Vadis. Może trochę ponoszą mnie emocje, ale człowiek czeka kilka miesięcy w napięciu na grę na europejskich boiskach, marzy choćby o tak małych sukcesach jak wyjście z grupy w europejskich pucharach, a może czymś więcej, po czym okazuje się, że zaraz zostanie tylko kopanina na polskich boiskach i drżenie o wynik z drużynami typu FC Bieszczady czy inne Gliwice i to jeszcze przed zakończeniem wakacji. Później znów cały rok czekania i...
Porucznik
 • 4 / 0
@Szatan
19 minuta wczoraj. Gui leży. Sędzia nie dopuszcza lekarza. Magiera wyskakuje i niemal szarpie się z technicznym.
Wiesz gdzie jest KAPITAN JĘDRZEJCZYK? Patrzyłem z trybun. 50 metrów dalej i ma WYWALONE!!!!!
Kto ma walczyć!!!???!!!???
Jacek na placu?
W ODBYTACH SIE POPRZEWRACALO PAJACYKOM PILKARZYKOM!
Tyle w temacie!
kodym1

Jednak ktoś zadecydował by to Jędza był kapitanem zespołu. Widzisz, w reprezentacji Nawałka dał najodpowiedniejszej osobie opaskę mimo że wcześniej był nim Kuba do którego nie można było mieć zastrzeżeń. Magiera(nikt inny) powierzył tą funkcję(pod nieobecność Rado) największemu jajcarzowi w klubie.
NO I I MAMY JAJA NA BOISKU.
~Xtro
 • 2 / 0
Powinien od początku grać Hildeberto, Pasquato oraz Chukwu (na skrzydle) i Sadiku.
~L
 • 3 / 0
Pitolenie jak zawsze i tyle.
Chorąży
 • 0 / 8
To nie wina Jacka Magiery,że Legia nie jest teraz w dobrej formie.
W Polsce,niestety,zbyt często zmienia się trenerów! To jest poważny problem.
Na dziś,do optymalnej formy musi dojść Pasquato i Berto,bo są to zawodnicy,którzy potrafią kreować grę.
Koniecznie również Jędrzejczyk powinien wziąść się w garść, oprócz tego, niech wyjaśni się sytuacja z Pazdanie aby w zespole zapanował spokój.
Oczywiście tylko dwutygodniowa przerwa między zakończonym sezonem a teraźniejszych,też odbiła się negatywnie na obecnej dyspozycji Naszej drużyny.
Marszałek Polski
 • 3 / 0
przeczytaj swoje pierwsze zdanie i się mocno zastanów co piszesz:) zabawne nawet::) udało ci się, ale chyba przypadkiem
Porucznik
 • 0 / 1
@Gibon
Wreszcie jeden przytomny. Brawo!
Miesiąc temu Legia wygrała w sparingu dość rezerwowym składem 3-0 z tym klubikiem z płocka jeśli teraz Legia nie zdobędzie 3pkt z drużyną jeszcze gorszą niz sheriff to Magiera powinien zostać pozegnany.
Podporucznik
 • 0 / 1
Jefyne co moze uratowac awans to zmiana trenera PRZED rewanzem i efekt nowej miotły... chocby mial nim byc Vukovic
Generał broni
 • 2 / 0
A po co nam kolejny uczeń na stanowisku trenera? Daj spokój.
Podporucznik
 • 1 / 0
Nieprecyzyjnie sie wyrazilem: nawet gdyby Vuko mial prowadzic druzyne jako tymczasowy - mielibysmy wieksze szanse w rewanzu niz pod Magierą. Nie myslalem o Vuko jako trenerze docelowym...
Generał broni
 • 0 / 0
Ok.
Porucznik
 • 0 / 3
@Darry
Zmiana trenera pomoże tyle co - PRZEPRASZAM ZA BRUTALNE PORÓWNANIE - Żydowi na Gestapo!
Obudźcie się! To PanNowyPrezes jest "problemem", a nie pracownicy!
Ryba psuje się od głowy!
Podporucznik
 • 4 / 0
ten nowy pan zabrania dobrze grać piłkarzom i być w formie? ciekawe
"Powiedziałem wszystko, co chciałem na odprawie przed treningiem. Była ona dosyć długa, treściwa, konkretna." Jeżeli Jacuś tak samo motywuje chłopaków, jak gada na konferencjach, to ja się w sumie nie dziwie, dlaczego jest jak jest...
~Beczka
 • 0 / 7
1. To jest inna drużyna ( prijo nico rado odidja beres)
2. Transfery w końcu wypala.
3. Ligę wygrywa się na wiosnę. Jak co roku.
4. 1/8 ligi Eurody na pewno w tym sezonie :)

Jeszcze niedawno wszyscy kochali Magiere a teraz go wymienić? Na kogo ?

Będzie dobrze. Trochę wiary. Bez spiny.

Pozdro
Pkt.3 - weź pod uwagę, że gdyby nie podział punktów, to z tymi mistrzostwami byłoby krucho
~ErniBielany
 • 0 / 0
Nieprawda. Nie pisz bzdur.
Pułkownik
 • 2 / 0
SzatanSerduszko

no to siadam wygodnie na kanapie, a ty mi w tym czasie wypisz wszystkie te sezony, w których byliśmy Mistrzem dzięki podziałowi punktów,

tylko żadnego nie pomiń!
Młodszy chorąży
 • 5 / 0
Kolejne płomienne przemowy melepety. Przed meczem z lechia w ostatniej kolejce tez były podobno niesamowite przemowy a później męczenie buły.
~Zawierciaski Legionista
 • 0 / 7
ale wy jesteście zjedeeeebbani!!!! jeden do drugiego nie potrafi dokładnie zagrać piłki a wy pieeeeeerdolicie że to wina Magiery. Trener jest dobry, tylko jak zawsze przechodzimy przebudowę zespołu w najgorszym momencie jaki moze być. Rok temu był Rado ktory zaczynał łapać formę i mieliśmy Vaidisa, miał kto kreować... Teraz też bedzie dobrze, Mąka, Saidiku to są na ten moment zawodnicy ktorzy przyszli i sa gotowi do gry, napastnik i defensywny pomocnik, nie ma Rado i Vaidisa, taka mała jeeeeebana różnica, do tego gramy co 3 dni akurat wtedy jak mamy najważniejsze mecze el. do LM
Podpułkownik
 • 3 / 0
Mam nadzieje , że większość tu piszących pamięta jak nasz pseudotrener był piłkarzem. Bo ja tak. Był przeciętny, mało mówiący , jednym słowem bez jaj. Ale to się czasem nijak ma do zawodu trenera. Właśnie czasem jest słowem w jego przypadku najważniejszym. Wracając do jego kariery trenerskiej to można powiedzieć tak... Jest słaby , nieprzygotowany a sztab z Vukovicem na czele nadaje się tylko i wyłącznie do rezerw a nie do I wszego zespołu. Ale za tym idzie też Prezes i wszyscy pracujący w Legii.

Niestety ale będzie coraz gorzej, nawet jeśli cudem uda się przejść panów z Mołdawi to co dalej? Powtórka z Borusią? Jedynym sensownym rozwiązaniem jest wymiana Magiery i Vuko jak również dział skautingu.
Brak jaj pokazał też w Cracovii kończąc karierę bo był nielubiany w szatni.
Jak wyleci z Legii to już nigdzie sobie nie poradzi. Nie wystarczy być pracowitym, trzeba mieć charakter, wizje i potrafić reagować na bieżące wydarzenia.
Major
 • 0 / 7
Skonczyliscie pier...? To wypier z powrotem na forum swojej amiki...
NaszaL

Akurat Amice jest na rękę by trenował nas Magiera. Uwierz mi że mają dobrą bekę teraz i spokój że nie odskoczymy im daleko.
Ten NaszaL to niezły kretyn. Typowa miernota, która przyjmuje wszystko jak się mu przedstawia. Zero myślenia.
Generał dywizji
 • 5 / 0
NaszaL a ty co się tak ciskasz , wlasciciel portalu ? Jak to się nauczyl rzadzic smark
~drab
 • 2 / 0
jak nikt nie jest w formie to przestawianie pionków nic nie da. LEGIA NIE MA STYLU. A przypomnijcie sobie kombinację z rzutu rożnego Vadis do Rado i wystawka do Gui w Białymstoku. Tego brak a można coś wymyśleć.
~Mike 666
 • 3 / 0
Tytuł tego artykułu powinien raczej brzmieć W Płocku bez Guilerme Hlouska i Magiery i byłoby ok. Tyle zmian na boisku to czemu nie zrobić jednej na ławce trenerskiej?
Niektórzy tu ciągle piszą o to, żeby dać czas Magierze. Ale on już ten czas ma od roku. On płacze, że transfery późno. To co miał powiedzieć Hasi? Nie dość, że sporo zawodników było na Euro to z Mistrzowskiej drużyny odszedł Duda i Jędrzejczyk, a pamiętacie kogo Hasi dostał na pierwszy rzut z transferów?
Sulley, Matic, Sulejmani i Kulenovic. Pomimo tego, że gra była słaba (ale nie słabsza niż obecnie) to jakoś tą Legie wturlał do LM. Legia też miała przebłyski w tym czasie. Tutaj od wiosny jest to samo. Brak pomysłu, brak dynamiki, a już wprowadzanie nowych zawodników do drużyny to największa porażka Magiery.
Najpierw przyklepał transfer Pasquato, a już kręci nosem bez dania szansy. Chukwu tak przeczołgał, że już z niego nic nie będzie. Nagy na starcie tez wylądował w rezerwach. Kazaishiwli był jaki był ale po przygotowaniach speca Krzepoty zatracił wszystkie atuty fizyczne plus nieumiejętność dostosowywania taktyki pod graczy przez Magiere sprawiła, że nie radził sobie nawet w lidze.
Nikt mi nie wmówi, że to przez transfery Legia jest w miejscu jakim jest.
Ludzie my mamy 3 podstawowych reprezentantów Polski (Mączyński, Pazdan, Jędrzejczyk), Dąbrowski czy Jodlowiec też blisko kadry, reprezentantów Czech, Finlandii, Albanii, w środku Francuza, który w formie jest piłkarzem o klasę ponad naszą ligę, a my nie potrafimy zdominować w żadnym meczu ligowym nikogo. Magiera nie ma żadnej wizji, u niego wszystko jest zaplanowane w kajecikach, nawet czasami zmiany w meczu są ustalone wcześniej i nie ma na to wpływu sytuacji na boisku czy forma prezentowana.
~
 • 2 / 0
Niektórzy tu ciągle piszą o to, żeby dać czas Magierze. Ale on już ten czas ma od roku. On płacze, że transfery późno. To co miał powiedzieć Hasi? Nie dość, że sporo zawodników było na Euro to z Mistrzowskiej drużyny odszedł Duda i Jędrzejczyk, a pamiętacie kogo Hasi dostał na pierwszy rzut z transferów?
Sulley, Matic, Sulejmani i Kulenovic. Pomimo tego, że gra była słaba (ale nie słabsza niż obecnie) to jakoś tą Legie wturlał do LM. Legia też miała przebłyski w tym czasie. Tutaj od wiosny jest to samo. Brak pomysłu, brak dynamiki, a już wprowadzanie nowych zawodników do drużyny to największa porażka Magiery.
Najpierw przyklepał transfer Pasquato, a już kręci nosem bez dania szansy. Chukwu tak przeczołgał, że już z niego nic nie będzie. Nagy na starcie tez wylądował w rezerwach. Kazaishiwli był jaki był ale po przygotowaniach speca Krzepoty zatracił wszystkie atuty fizyczne plus nieumiejętność dostosowywania taktyki pod graczy przez Magiere sprawiła, że nie radził sobie nawet w lidze.
Nikt mi nie wmówi, że to przez transfery Legia jest w miejscu jakim jest.
Ludzie my mamy 3 podstawowych reprezentantów Polski (Mączyński, Pazdan, Jędrzejczyk), Dąbrowski czy Jodlowiec też blisko kadry, reprezentantów Czech, Finlandii, Albanii, w środku Francuza, który w formie jest piłkarzem o klasę ponad naszą ligę, a my nie potrafimy zdominować w żadnym meczu ligowym nikogo. Magiera nie ma żadnej wizji, u niego wszystko jest zaplanowane w kajecikach, nawet czasami zmiany w meczu są ustalone wcześniej i nie ma na to wpływu sytuacji na boisku czy forma prezentowana.
Panie Trenerze a moze miesiac urlopu? Vuko poprowadzi Legie do pana powrotu, zobaczymy z jakim , a przewiduje ze gorzej nie bedzie, Vuko przynajmniej potrafi krzyknac a nie rozmawiać przy kawce. Zobaczymy czy pilkarze sie stesknia za panem czy wrecz przeciwnie, zaczna grac bo atmosfera sie oczysci.

I prosze zabrac ze soba kapitana Jedrzejczyka bo mnie na miejscu innych pilkarzy tez by szlag trafial ze taki ogór zarabia takie pieniądze.
~LukSad
 • 0 / 5
Ale tutaj jest masa malkontentow! Kibicuje Legii od 20 lat i ostatnie 5 było pełne sukcesów. Ostatni sezon: Liga Mistrzów i pogoń za tytułem były epickie. Magiera wziął rozbity zespół i grał z nim ekstra! Teraz jest gorszy okres, ale za poprzednie zapanowanie nad kryzysem potrzebne jest zaufanie! Nikt nie da gwarancji że nowy trener będzie lepszy
~denu
 • 2 / 0
Twierdzisz że dostał rozbity zespół ? a teraz jest jaki się pytam ? jest jeszcze gorzej niż rok temu. Drużyna rozegrała już 12 meczów o stawkę i nikt nie wyciąga żadnych wniosków. Taki Hildeberto jak rozegrał by w każdym meczu min pół godziny już by był w formie podobnie jak Pasquato. Ponadto Hama i Gui co mecz grają na innych pozycjach. Sadiku gra co drugi mecz raz od pierwszej raz z ławki. Napastnik musi zagrać kilka spotkań poczuć murawę. Prijovic tez na początku nie strzelał, a później każdy widział co było. Ogólnie nie widzę woli walki nie ma gry pressingiem z czego o tej porze słynęła Legia Berga. pojechali z Celtikiem i gdyby nie partactwo kierownictwa już wtedy była by LM. Pozostała walka w LE i każdy widział jak było. W tamtym okresie nie było solidnych zmienników. Bo jak by wtedy był Vadis Niko i Prijo to by się działo. Więc nikt mi nie wmówi że teraz jest ok i że to nie wina sztabu szkoleniowego.
~LukSad
 • 0 / 3
Ale tutaj jest masa malkontentow! Kibicuje Legii od 20 lat i ostatnie 5 było pełne sukcesów. Ostatni sezon: Liga Mistrzów i pogoń za tytułem były epickie. Magiera wziął rozbity zespół i grał z nim ekstra! Teraz jest gorszy okres, ale za poprzednie zapanowanie nad kryzysem potrzebne jest zaufanie! Nikt nie da gwarancji że nowy trener będzie lepszy
Kapitan
 • 4 / 0
Czytałem ten wywiad jedząc kanapkę jak skończyłem czytać to się porzygałem takie mdłe te jego odpowiedzi, masakra jaki on jest ciapciatowaty. Ile jeszcze będziemy słuchać tych bredni, Jacku walnij pięścią w stół i powiedz całemu światu że jeszcze jeden taki wybryk piłkarzy i będą karnie grali w rezerwach albo biegali w ta i z powrotem po schodach aż i oni się porzygają. A za te wypowiedzi pomeczowe to powinni popracować miesiąc w kopalni, zobaczyliby dopiero co to znaczy ciężka praca.
~Czaro1987
 • 2 / 0
Panie Jacku Pan nie trenuje zawodników MMA tylko piłkarzy , Wy poprostu zacznijcie grać w piłkę tylko tyle i aż tyle.
Starszy kapral
 • 1 / 0
Jedynie co teraz pozostało to zaczynać wszystko od podstaw.Postawić na młodych zawodników jak Szymański Michalak Berto Sanogo Nagy Guilherme Niezgoda Majewski Wieteska.Najwiekszą bolączką jest obrona tutaj nie ma pola manewru.Leśniodorski zostawił zgliszcza i mnóstwo piłkarzy z nieziemskimi kontraktami jak na polskie realia.Było super 5 lat lecz teraz Legia płaci za to cenę za życie ponad stan.Trzeba się pożegnać z Jodłowcami Broziami Jędrzejczykami Masłowskimi Radovicami Chukwami Malarzami Cierzniakami ponieważ zarobki nie są odpowiednie do ich jakości.
Starszy kapral
 • 0 / 0
Przepraszam nie Majewski tylko Majecki
Major
 • 4 / 0
Błagam Cię - przestań wyjeżdżać z takimi pomysłami... Legia to biznes i to duży, same loże przynoszą większą kasę niż pozostałe trybuny. Nikt ich nie wykupi żeby oglądać Wieteskę czy Michalaka, zwykli kibice też nie będą zainteresowani. Pieniądze są głównie w europejskich pucharach a proponowane przez Ciebie nazwiska to w najlepszym wypadku środek tabeli.
Starszy kapral
 • 0 / 0
Termit ja nie neguje że nie masz racji tylko jesteśmy w tym samym miejscu co kiedyś wisła Cupiała albo brniemy dalej i będziemy w czarnej du.. lub jak najszybciej coś trzeba zmienić. Na tą chwilę jest katastrofa piłkarsko i finansowo.Pensja Jędrzejczyka na ten moment pokrywa 4 Guilherme.Jedyna deska ratunku to znaleźć sponsora.
~bubba
 • 3 / 0
W tyte jak nic, a Furman znów mecz życia i ze dwie brameczki pyknie Malarzowi. Ale nie ma czasu na lamentowanie już w czwartek kolejne szansa na kompromitacje, wstyd i żenadę. Jedziemy dalej.....
~Pio
 • 3 / 0
Odejdź do Sosnowca dla dobra klubu, nas i samego siebie amatorze
Od 1 kolejki rundy wiosennej poprzedniego sezonu gramy PIACH a o mistrza dygalismy do ostatniej sekundy w bialymstoku.zastanawiam się do dziś czy skoro nie mamy LM to czy nie lepiej by było żebyśmy go nie zdobyli.wtedy ta sztuczna bańka pękła by wcześniej i może nie było by już u nas zlotoustnego jacka
~kieszo
 • 3 / 0
Wszyscy byliśmy pod wrazeniem Legii w ub sezonie , podnieta Magierą jaki to cudotwórca mega trener, teraz się okazało ze mistrzostwo było w 80 % zasługa Vadisa gościa nie ma ,nie ma Legii
~Minion
 • 3 / 0
"Najlepsza reakcja zawodnika po zremisowanym meczu w ostatnich minutach jest taka, aby wyjść i zagrać dobrze w następnym spotkaniu" ile z 10meczy rozegralismy w tym sezonie i tak co mecz to samo. O ZGROZA DLACZEGO KAZDY W KLUBIE BOI SIE PODJAC RADYKALNEJ DECYZJI JAKIEJS! TAK SE NIE DA. ZEBY NAPRAWDE BYLO WIDAC JAKIES SWIATELKO ALE OD STYCZNIA ROWNA POCHYLA W DOL CORAZ GORZEJ A TEN SEZON TO JUZ MASAKRA.
Kiedy jakiś dziennikarz zaoyta Jacka o przyczyny takiej gry? Czemu każdy kolejny zawodnik kopię się po czole? Czemu gramy schematycznie i nie tworzymy żadnego zagrożenia? Czemu biegamy jak ranne żółwie? Może do tego odniesie śię pan od wf-u?
Porucznik
 • 3 / 0
Oczywiście, że gramy schematycznie. Jedyny schemat to podawanie piłki między obrońcami, bo wtedy jest szansa,że nie stracimy piłki. Jak przypadkiem ktoś "poda" do przodu to najczęściej jest strata.
Oni tracą piłkę nawet po niecelnych wyrzutach z autu
Generał broni
 • 6 / 0
W Płocku proponuję spróbować bez Magiery.
~Parcz
 • 1 / 0
Panie Jacku! Niech piłkarze zejdą na ziemie, bo chyba za bardzo uwierzyli w swoją zaj...istosc...wczoraj to nawet był problem z przyjęciem piłki...za mordy chłopaków i bedzie dobrze! Każda klęska jest nawozem sukcesu...walczyć trenować! Nie tracę nadzieji, ze bedzie dobrze! Powodzenia!
~Req
 • 1 / 0
Bardzo ciekawy wywiad pierdzenie o tym kto nie zagra..., bez tego wszyscy wiedzą. Naprawdę dziennikarze nie maja lepszych pytań? Typu: czy czują wstyd po wczorajszym meczu, dlaczego hanbia nasz klub? Jsk wytłumaczy: brak taktyki, zaangażowania, brak myśli trenerskiej i pomysłu na drużynę. Kolejny raz żagluje składem z myślą, ze może ktoś zaskoczy i okaże się nowym zbawcą Vadisem... nie masz Oanie trenerze pomysłu na drużynę, albo masz i nie umiesz tego wcielić w życie.
Obstawiałbym coś takiego w Płocku:
Malarz-Jędrzejczyk,Pazdan,Dąbrowski,Broź-Mączyński,Jodłowiec-Kucharczyk(Moneta),Pasquato,Hamalainen(pewnie na skrzydle)-Chukwu

na ławce:Cierzniak,Astiz,Berto,Moulin,Moneta,Sadiku,Nagy
~Zajmon
 • 0 / 0
I tak to może być ale chyba Chuck na skrzydle a Hama w ataku
Bez Guilerme, bez Hlouska ale za to z Jackiem. Jacek jest najważniejszy, najlepszy polski trener wg. Jana Tomaszewskiego, trener na lata wg. Dariusza Mioduskiego i niewinna ofiara systemu wg, "ekspertów". Ja już chyba za stary jestem na ten świat
Starszy kapral
 • 10 / 0
Z meczu na mecz gracie coraz gorzej ,skąd więc ten optymizm panie trenerze.
Piłkarzem był pan przeciętnym, a trenerem beznadziejnym.
Podporucznik
 • 4 / 0
nie bede sie pastwil nad magiera, inni dali uust i kilka komentarzy oddaje moje odczucia. pasquato to zupelnie inny pilkarz niz odidja-ofoe, wierzyc, ze bedzie zbawieniem to naiwnosc duzych rozmiarow. to bardziej napastnik niz pomocnik, ale rozumiem, ze mozna powiediec wszystko, zeby w jakis sposob usprawiedliwic niepowodzenia i dac kibicom nadzieje. w samych pilkarzy nie wierze, oni maja wywalone na porazki i wpadki. malo tego, nei wyciagaja wnioskow i zyja w przekonaniu, ze swiat sie na nich uwzial, szczegolnie ten swiat dziennikarski i kibicowski. to co zobaczylem wczoraj to byla taka nuda, ze z jeszcze wieks przyjemnoscia pojde sobie obejrzec druzyne rezerw.
On sam sie nie zwolni...czy on nie ogląda powtorek meczów Legii? Chyba nie bo tego nie da sie oglądać na zywo a co mowic powtorki. Szkoda ze nie ma tyle honoru zeby sie przyznać ze wszystko wymknęło sie spod kontroli i nie wie jak nad tym zapanować.
Generał dywizji
 • 1 / 0
PietrekLegia Magiera to wie ale przyznanie się do bledu to pogrążenie się całkowicie w oczach druzyny i kibicow , a tak zostaje jeszcze liczyc na fart , cud
Chorąży
 • 7 / 0
Miałem nadzieję że przeczytam już tylko jeden wywiad z Magierą i to w roli byłego trenera Legii... Kolejny zawód! Po cichu wierzę jeszcze w awans z Sheriffem (jak to kibic wbrew rozumowi) i myślę że z konieczności amator będzie musiał w Płocku wystawić wszystkie nasze letnie nabytki, co wbrew jego woli powinno dać nam zwycięstwo z Wisłą. Tak czy siak niezależnie od wyników w dwóch najbliższych meczach, Magierę należy wywalić z hukiem! Już nie dla ratowania sezonu ale wogóle dla ratowania całego klubu!
~ketch
 • 0 / 0
a może by tak spróbować z ustawieniem 4-4-2 w końcu?
~serpentyna
 • 0 / 0
Panie trenerze krotko:do Plocka po łomot!!!
Starszy kapral
 • 0 / 3
przegramy ten mecz...
Starszy sierżant
 • 0 / 2
Wygramy i to wysoko.
Starszy sierżant
 • 1 / 0
Hahaha, to teraz napiszę "przegramy i to wysoko" i liczę na plusy!

Mniej spinki, więcej wiary w drużynę.
Starszy sierżant
 • 0 / 1
Trenerze 2 mecze prawdy przed nami. Nie ważne jak, trzeba to wygrać i tyle.
cytuję - będziemy walczyć ,koniec cytatu,
heh jak będziecie walczyć tak jak do tej pory to ....
a jeżeli nie walczyliście to pytam dlaczego ? dlaczego ośmieszacie siebie ? to akurat mam w nosie , ale dlaczego ośmieszacie LEGIĘ ? a tego wam nie wybaczę !
~Lubiepiwo
 • 2 / 0
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z ta rotacja? Przecież oni się wczoraj nawet nie spocili... Kapitan Deweloper tylko sobie spacerował wzdłuż linii, więc w czym jest problem?!
Major
 • 0 / 0
Magic nie wyleci ! Przecież prezes Mioduski wyraźnie powiedział że brak ligi europy nie bedzie miało wpływu na pracę Jacka jako trenera. Więc po co w kółko o tym piszecie ?
Chorąży
 • 2 / 0
Jak to po co? Bo tego chcemy i już! A akurat Mioduski to łgarz jakich mało, więc do jego słów nie przywiązywał bym raczej wagi...
~Egon.
 • 2 / 0
Zapewnienia jak to wszyscy w klubie ufają Magierze i wyrażają dla niego pełne poparcie należy traktować z przymrużeniem oka.
Są to standardowe teksty w kryzysowych sytuacjach.
Natomiast prawda jest taka, że wszyscy już doskonale zdają sobie sprawę jak wygląda sytuacja i z pewnością nie będzie tak, że Magiera zostanie w Legii niezależnie od wyników.
~Req
 • 2 / 0
Po to że chcą. Mioduski niech się lepiej zainteresuje frekwencją i pomyśli dlaczego nikt nie chce oglądać naszej tiki taki.
~Krzysiek_Marki
 • 0 / 0
To jest Legia , ludzie ogarnijcie się , tu trzeba grać na 100% w każdym meczu . Walka , ambicja , zaangażowanie.
Podpułkownik
 • 1 / 0
Niestety Panie Magiera w Płocku będą baty i ciekawe co powiesz? Oszczędzaliśmy się na sherifa?

Sypie się nam Legia. Z takim trenerem stoczymy się na samo dno.
Powie ze o meczach z sheriffem trzeba jak najszybciej zapomniec, skupic sie na lidze i przygotowac do następnego meczu bo rozpamietywanie nic nie pomoze.
Podporucznik
 • 3 / 0
No i że porażki uczą więcej niż zwycięstwa
~Cez
 • 0 / 2
W niedziele bęcki, w czwartek 0-0 i będzie można skupić się na trenowaniu zamiast na graniu.
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Musimy wygrać zdobyć pierwsze punkty na wyjeździe w tym sezonie a potem wygrać z Scherifem . Magiera wyleci jeśli nie awansujemy do fazy grupowej ligi europejskiej .
Magiera powinien wylecieć nawet jak awansujemy do fazy grupowej. Nic do niego nie mam, ale za wcześnie dla niego na prowadzenie takiej drużyny, gdzie ciśnienie i oczekiwania są ogromne. Potrzebujemy trenera z warsztatem, charyzmą i doświadczeniem, a On przy calym szacunku tego nie ma.
~JoeMullen
 • 2 / 0
Pamiętam jak przyszedł do rezerw
Banasik zostawił drużynę na 1 lub 2 miejscu żeby awansować szczebel wyżej

Ten przyszedł na początku wygrał kilka meczy (jak na jesieni 2016)
a później wszystko koncertowo spartolił
Taki oto jest warsztat pana Jacka
Porucznik
 • 0 / 3
Magiera nie wyleci - chyba,że spadniemy do 1 ligi. To wtedy być może, choć wcale nie jestem tego pewien - przecież to "trener na lata" świetlne.
~Wariat
 • 1 / 0
Pakuje walizki chłopie, mam dość patrzenia na tą dziurę co robicie na boisku