Jakub Rzeźniczak: Powtórzyć drugą połowę z Pogonią

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

20-11-2014 / 16:04

(akt. 08-12-2018 / 06:56)

- Tamte mecze z Piastem, Podbeskidziem czy Pogonią były inne, zamykające maratony, teraz zaczynamy dopiero serię spotkań i koncentracji nie zabraknie. Chcielibyśmy powtórzyć drugą połowę meczu z Pogonią, wtedy na pewno przywieziemy do Warszawy trzy punkty - mówi przed meczem z Pogonią Jakub Rzeźniczak.

- Pokazaliśmy w poprzednich miesiącach, że potrafimy pogodzić grę na różnych frontach i teraz też tak będzie, chcemy uniknąć wpadek. Chcemy wygrać wszystkie spotkania, powiększyć przewagę w tabeli w lidze i gromadzić punkty do rankingu UEFA.


- GKS ma najlepszą obronę, tak wskazują statystyki. Są poukładani taktycznie i drużynowo, fajnie to wygląda, szczególnie na własnym boisku. Choć raz na wyjeździe stracili aż pięć bramek i postaramy się coś tego meczu nauczyć i wykorzystać. Trzeba pokonać Arka Malarza, który wykonuje tam kawał dobrej roboty. To chyba już tylko kwesta skuteczności, jaka cyfra będzie po naszej stronie.


- Cel na rundę rewanżową? Mistrzostwo Polski, powiększenie przewagi w tabeli i jak najlepsza gra w każdym ze spotkań. Meczów będzie bardzo dużo, do każdego musimy podejść  z odpowiednim zaangażowanie i koncentracją.


- Mamy szeroką kadrę, nawet jak wypadnie kilku zawodników to dajemy sobie radę. Zmiennicy dostaną swoją szansę, a obecni ją wykorzystują. Drużyna jest tak silna , jak silna jest ławka rezerwowych. Nasza ławka jest długa i chyba najsilniejsza w Polsce. Dlatego sądzę, że damy sobie radę, będziemy faworytami spotkania.

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094