Jan Urban: Sytuację mieliśmy pod kontrolą

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

26-03-2013 / 16:52

(akt. 04-01-2019 / 12:35)

- Mieliśmy dobry wynik wyjściowy i chodziło nam tylko o to, aby nie skomplikować sobie sytuacji. Przez większość spotkania mieliśmy sytuację pod kontrolą, swoje sytuacje, groźnie kontratakowali rywale i wtedy byli bliscy strzelenia bramki. Po dwóch zdobytych golach mieliśmy już awans w kieszeni i wygraną również. A mimo to była nerwowa końcówka, bramka dla Olimpii i kilka groźnych sytuacji. Za to byłem zły, na to będę zwracał uwagę. Przecież każdy kolejny gol mógł nam skomplikować sprawę awansu, a gdyby doszła do tego jakaś czerwona kartka to już w ogóle byłby dramat - ocenił po spotkaniu trener Legii Jan Urban.

- Debiut Olka Jagiełly - to ciekawy piłkarz, ma sporo fajnych walorów, znakomitą szybkość, którą potrafi dobrze wykorzystać, drybling. Będzie miał więcej takich szans, być może jeszcze w tym sezonie. Przed Olkiem cała kariera, to młody chłopak, który mocno dobija się do kadry pierwszego zespołu. Jego rozwój idzie we właściwym kierunku - skomentował Urban.


Tomasz Asensky - Nasza przygoda z pucharami się skończyła. Wiedzieliśmy,  że awans będzie graniczył z cudem. Chcieliśmy wygrać, postraszyć Legię i pozostawić po sobie dobre wrażenie. Niestety bramki Legii spowodowały, że marzenia o awansie mogliśmy odłożyć na półkę. Twierdza Grudziądz poległa. Mam nadzieję, że Legia zdobędzie w tym sezonie Puchar Polski. Ja mogę podziękować swoim graczom, przeżyliśmy kilka fajnych chwil, rozegraliśmy w tej edycji Pucharu Polski kilka fajnych spotkań.

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Ponury.
  • 0 / 0
p. Trenerze prosze o pozostawienie Jagielly w kadrze 1-szego zespolu i stopniowe wprowadzanie do gry , to chlopak z " papierami " i taki Salinas,Gol ,Kucharczyk moga Alkowi tylko zazdroscic .
~whoever
  • 0 / 0
Nagadał się do bólu
Trener w czterech miejscach odpowiadal na pytania i ocenial grę w dzisiejszym meczu.