Logo Legia.Net

Janczyk będzie trenował z Legią, ale czy w niej zostanie?

Marcin Szymczyk

Źródło: Gazeta Wyborcza, Legia.Net

04-11-2010 / 08:42

(akt. 15-12-2018 / 08:14)

Napastnik CSKA Moskwa Dawid Janczyk otrzymał zgodę na treningi z zespołem Legii. Prawdopodobnie już dziś wyjdzie na pierwsze zajęcia z zespołem. - Na razie Dawid będzie z nami jedynie trenował, nic więcej. Chętnie mu się przyjrzę ale do tego by został zawodnikiem naszego klubu bardzo daleka droga. O szczegóły proszę pytać dyrektora sportowego Marka Jóźwiaka - stwierdził trener Maciej Skorża. - Jeśli miałby w najbliższym czasie występować w polskiej lidze, to tylko w zespole z Łazienkowskiej - mówi jego menedżer Jerzy Kopiec.
Janczyk jest związany kontraktem z CSKA Moskwa do 2012 r. W Rosji nie ma szans na występy w podstawowym składzie. Przez ostatnie dwa lata był wypożyczany do klubów belgijskich, ale w tym sezonie nie zagrał żadnego meczu w Germinalu Beerschot. Ostatniego gola strzelił w kwietniu. - On będzie trenował z Legią, a ja będę szukał mu nowego klubu. W styczniu będzie musiał pojawić się w CSKA. Jednak jest mało prawdopodobne, aby tam pozostał - przyznał Kopiec.

Komentarze (10)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Dziad
  • 0 / 0
Janczyk nie łapał skladu w beznadziejnym Berschocie, który pół naszej słabej ligi zleje a ma być zbawieniem w Legii?
Chce odszkodowanie od CSKA?Żaden klub nie złożył mu oferty ( w zasadzie CSKA) wrócił do Polski bo nikt się nim nie interesuje..
On jak był w życiowej formie to w Legii siedział na ławie a teraz?
~wawel
  • 0 / 0
a czy zamieszka z kolega jak w moskwie?
~1500
  • 0 / 0
Martwi mnie wypowiedź Skorży o tym ze trzeba pytać Jóźwiaka o losy tego zawodnika w drużynie ....
~Hadzi
  • 0 / 0
Nam jest potrzebny ktoś kto strzelił w ostatnim roku 15 - 20 bramek w lidze o porównywalnym poziomie do naszej a nie chłopak który chce odbudowac swoją formę bo rocznym siedzeniu na trybunach w Belgii. To już o wiele lepiej zostawic do lata Mezenge, który powoli się aklimatyzuje. I dokupic w zimie Vuko i Ntibazonkize z Cracovii na lewą flankę. Ntibazonkiza Vrdoljak Radovic Vuko Manu, taka środkowa linia Legii dałaby nam mistrzostwo.
~krzysztof k.
  • 0 / 0
Dawid Janczyk ma wiele wspólnego z Bruno Mezengą, powiedziałbym nawet, że są jak bracia - obaj byli zmiennikami Vagnera Love'a.
~bartosz
  • 0 / 0
Krzysztofie,

Ja bym dodał jeszcze jedno - otóż obaj są "murzynami".
~GooglexD
  • 0 / 0
Obaj mieli bardzo silną konkurecję Dawid :Uważanego za ogromny talent Jo i Lova a Menzenga Adriano i Lova ale miejsza nie chce mi sie pisac po prostu uwazam ze Dawid powinien do nas zawitac.
Domyślny awatar Podporucznik
  • 0 / 0
> Chętnie mu się przyjrzę ale do tego by został zawodnikiem naszego klubu
> bardzo daleka głowa.

Nooo... a noga jaka daleka, o rece nawet nie wspominajac ;-)
~antySU
  • 0 / 0
bardzo daleka ta glowa bo to glowa zamorska
~Wi(L)czek
  • 0 / 0
kavoo,
zapomniałeś o kości jarzmowej... ...w nodze... :)