Jeszcze tylko cztery dni sprzedaży karnetów

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

13-02-2018 / 10:56

(akt. 21-12-2018 / 15:38)

Jesienią Legia sprzedała blisko 9000 karnetów. Obecnie można kupić abonament na rundę wiosenną. Jak na razie kibice zakupili ponad 1200 karnetów. W sumie daje to 10200 abonamentów. Karnet na rundę wiosenną będzie można kupić jeszcze tylko przez 4 dni – do 16 lutego. Miejsc jest coraz mnie, więc niezdecydowanych zachęcamy do zakupu. W sumie na mecz ze Śląskiem zaplanowany na najbliższy piątek zostało jeszcze około 9000 wolnych miejsc.

Ceny karnetów na rundę wiosenną zaczynają się od 140 zł, a kończą na 295 zł. Abonament gwarantuje nam miejsce na stadionie, nagrody w programie Legiony, mecze PP bez dodatkowych kosztów z wyjątkiem ewentualnego finału, zniżkę na zakup kolejnego karnetu, możliwość odstąpienia miejsca czy udział w akcjach dodatkowych klubu.


Kup karnet - kliknij tutaj

Komentarze (19)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Domyślny awatar Kapral
 • 0 / 0
A ile sprzedano karnetów na cały sezon? Tylko na rundę jesienną aż 9 tyś? Chyba coś nie tak....
Pułkownik
 • 0 / 0
myślę, że to "cuzamendokupy"...
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 0
Napisano, że na jesieni sprzedano 9 tysięcy biletów (tyczy się to karnetów na rundę zasadniczą), teraz sprzedano ponad 1200 pakietów na pozostałe mecze w rundzie zasadniczej.
Domyślny awatar Sierżant
 • 0 / 0
Redakcja edytowała artykuł - pierwotnie było napisane, że jesienią sprzedano ok 9000 karnetów na jesiennie mecze (albo na rundę jesienną, nie pamiętam dokładnie) a teraz 1200 na rundę wiosenną. Stąd zapewne komentarz kolegi powyżej.
Generał broni
 • 0 / 0
Maku, za dużo makowca albo makowiny. Na rundę jesienną były karnety na całą rundę (razem z wiosną). Te karnety już są, doszło nowych tylko na rundę wiosenną. Ja myślę, że runda będzie arcyciekawa a mecze elektryzujące, dlatego ja już mam karnet na wiosnę.
~Marcinek
 • 0 / 0
Czyli na ten moment jest sprzedanych 22 tys na mecz ze Śląskiem
~nopar
 • 0 / 0
Prawdziwy kibic to jest na wszystkich meczach Legii czy to w Warszawie czy na wyjeździe
~Scypion Afrykański
 • 0 / 0
Z jaką Cracovią??? Przytomni?
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 1
*mniej
*Śląskiem a nie cracowia
Prawdziwy kibic Legii ma karnet. Zapewne wynika to głównie z faktu, że chodzi na Legię, a nie wybiórczo na atrakcyjnego przeciwnika. Oczywiście Ja karnet mam i to od wielu, wielu lat.
~M3
 • 3 / 0
To jesteś super skoro masz karnet. Ja mam małe dziecko i ustawiam sobie grafik pracy żony pod mecze, a nie zawsze da się tak ułożyć terminy by wszystkim dogodzić. Powiedz czy w ogóle mogę chodzić na mecze ? Napisz szybko bo nie wiem czy mogę kupić bilet.
Pułkownik
 • 3 / 0
tylko na mecze nie chodzisz bo wciąż w rozjazdach po świecie jesteś...

a już na pewno nie w zimie, bo kto by w zimie w sandałech chodził?!
~Zenux
 • 0 / 0
Głupoty piszesz. Ciesz się, że Cię stać...
Wiesz, karnet dobra rzecz, ale pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Dlaczego? Otóż nigdy nie miałem karnetu. Niestety, nie jestem z Warszawy, więc nie mogę być na wszystkich meczach, nad czym zresztą boleję. Czy chodzę wybiórczo? Tak, ale nie chodzi mi wcale o przeciwnika, bo przyjeżdżam na Legię, a nie na przeciwnika. Jadę na mecz, na którym mogę być, kiedy nie jestem w pracy, gdy rodzina na to pozwala itp. Życie... Dlatego bywałem na Pogoni, Zagłębiu, Termalice, ale ominęła mnie na przykład Amika już przez ostatnie trzy lata... Cieszę się, gdy jestem na jakimkolwiek meczu Legii, tyle... Czy to sprawia, że nie jestem prawdziwym kibicem?
~JOŁ
 • 1 / 0
Prawdziwy kibic, prawdziwy patriota, prawdziwy Polak...
A ty jesteś prawdziwy idiota.
Łapiesz się do trochę innej kategorii - sort pozawarszawski. Więc widzisz, że i kategorie oceny inne.
Słowo sort nie bardzo mi pasuje... Uważam wręcz, że mnie obraża...
No ale nie będę nikomu zabraniał wyrażać się według jego woli.
Pozdrawiam, mimo wszystko...
Domyślny awatar Podporucznik
 • 2 / 0
do sandałów ciepłe skarpety i daje radę
~R1
 • 3 / 0
Napisałem wcześniej, ale redakcja nie zamieściła mojego wpisu. Chodzę na Legię jak pozwoli mi życie. Mam małą córkę, a żona często pracuje od rana do wieczora. Ustalam grafik meczów Legii z pracą żony i moją. Nigdy nie miałem karnetu i chciałem spytać kolegi osiedlowego rasputina czy mogę kupić bilet na Śląsk ? Informuję też rasputina że chodzę na mecze od 94 roku i nigdy nie miałem karnetu. Często mój wynik kończy się w przedziale major-pułkownik.