Kacper Kostorz: Gotowy na rywalizację

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

14-01-2020 / 11:22

(akt. 22-01-2020 / 19:25)

- Wszyscy wiemy po co jesteśmy w Belek i staramy się w stu procentach wykorzystać warunki jakie nam stworzono. Chcę rywalizować, jestem na to gotowy i zamierzam ciężko pracować. Treningi są ciężkie, wymagające, ale to pozwoli nam jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej - stwierdził Kacper Kostorz, młody napastnik Legii.

- Do Legii dołączył Piotr Pyrdoł, którego znam z kadry juniorskiej trenera Magiery. To dobry i utalentowany zawodnik, który na pewno pomoże stołecznej drużynie. Wszyscy starają się jak najmocniej pracować. Jestem ustawiany w roli napastnika i tak miało być od początku. Na starcie trenerzy mnie nie znali, ale teraz sztab szkoleniowy wie już o mnie więcej. Cały czas staram się robić swoje i pokazać trenerowi, że zasługuję na szansę i pragnę ją wykorzystać. Jarek Niezgoda odszedł, ale nie patrzę na to jak na dodatkową okazję - dodał Kostorz. 

- Starsi zawodnicy w tym Artur Jędrzejczyk pomagają i regularnie podpowiadają młodzieży na boisku. Wszyscy dążą do tego, by nasza gra wyglądała jak najlepiej. Poza boiskiem wszystkie grupy się mieszają. Nie ma podziałów, izolacji, a choćby na obiedzie wszyscy siedzą razem. W zespole jest bardzo dobra atmosfera, wszyscy się lubimy - stwierdził były gracz Podbeskidzia Bielsko-Biała. 

Komentarze (18)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Moim zdaniem może mieć dobrą rundę, jeśli dostanie szansę. Już w debiucie w kilka minut pokazał się fajnie, widać, że stres go nie zjadł.
Pułkownik
  • 0 / 0
bardzo ciekawy zawodnik, zaskakująco dobry technicznie. Potrzebuje więcej minut meczowych. dobry wybór Legii
Dać szansę młodym
Podpułkownik
  • 0 / 0
Ciekawe który będzie lepszy on czy Rosołek
Rosolek po Lechu trochę przygasl, oby mentalnie udźwignąl i na wiosne zaczął znowu błyszczeć
Kapitan
  • 0 / 0
Kacper Kostorz
Urodz./Wiek: 21 sie 1999 (20)

Miejsce urodzenia: PolskaCieszyn

Narodowość: PolskaPolska

Wzrost: 1,88 m

Michal Karbownik
Urodz./Wiek: 13 mar 2001 (18)

Miejsce urodzenia: PolskaRadom

Narodowość: PolskaPolska

Wzrost: 1,75 m
Oby to był czas Kacpra. Niech Nas zaskoczy i będzie objawieniem wiosny. Bardziej liczę na niego niż Rosołka. Boję się, że Rosołek nie ma odpowiedniej mentalności, podobnie jak Praszelik. Za szybko uwierzyli, że są już odpowiednio dobrzy. Oczywiście wolałbym się mylić. I chętnie wsxystko odszczekam. Ale wątpię bym musiał.
~gucio
  • 0 / 0
...wychowanek Piasta Cieszyn!!!
Pułkownik
  • 0 / 0
Bądź na wiosnę drugim Karbownikiem, każdy będzie zadowolony włącznie z Tobą.
Kapitan
  • 0 / 0
Nie te parametry,inne walory ,wystarczy ze walnie z głowy 7 bramek i będzie elegancko
Gotów do akcji!
Major
  • 0 / 0
Ma w sobie to coś. Wierzę, że za rok - półtora roku będzie rozpieprzał tą ligę w drobny mak.
Jeśli będzie tak robił, to długo w tej lidze nie zagra. No ale niech rozpieprza:-)
Jeżeli ms tak być jak piszesz. I ma szybko odejść, to niech rozpieprza choćby sezon. Chętnie tę rozpierduchę obejrzę z trybuny Wschodniej.
Walcz, młody, walcz! Pokaż, że to nie jest dla Ciebie wycieczka. Jeśli talent zostanie poparty ciężką pracą, na pewno przyniesie to efekt.
Powodzenia!
Generał broni
  • 6 / 1
Obejrzałem wczoraj mecz z Wisłą Płock w którym końcówkę zagrał Kostorz. Co prawda nie miał okazji do strzału ale kilka razy bardzo fajnie rozegrał piłkę i wychodził do podania. Jedna akcja była szczególnie obiecująca, bo najpierw dostał piłkę prostopadłą, miał obrońcę na plecach. Odegrał z pierwszej i ruszył do przodu. Dostał podanie zwrotne, wbiegł w pole karne i bardzo przytomnie dograł podanie cofające na wbiegającego Luqi. Niby nic, ale pokazuje że chłopak wie co robić i nie ma klapek na oczach.
Myślę że będą z niego ludzie. Do tego jest wysoki a techniki nie ma gorszej od Niezgody. Niewiadomą pozostaje czy w sytuacjach bramkowych zachowa zimną krew, ale jak coś strzeli i złapie luz, to powinno pójść.
Jestem ciekawy jak się będzie rozwijał.
Pułkownik
  • 3 / 0
Coś w nim jest. Ma taki nietoporny sposób poruszania. Widać, że to ułożony gracz. Brakuje takiego błysku jaki miał na wejściu np. Wolski, Szymański czy Karbownik. Ale trzeba pamiętać, że nie przepracował w całości letniego okresu przygotowawczego. Może teraz po zimowych przygotowaniach runda wiosenna będzie dla niego przełomowa.
Podporucznik
  • 2 / 0
Archie tak masz racje poza tym, ze wymienieni przez Ciebie gracze mieli duzo lepsze parametry do gry technicznej i zwrotnosci. Wszyscy mieli ponad 170 cm ale mniej niz 180cm. Czyli ideal do bycia magikiem... a Kostorz to dosc spory dryblas prawie 190cm a takich zawodnikow z dobra koordynacja i technika nie jest zbyt wielu, wiec jakby wypalil to z tym wieksza korzyscia dla Nas.