Kamień węgielny w Książenicach

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

09-05-2019 / 08:39

(akt. 03-06-2019 / 14:59)

Rozpoczęła się już budowa Legia Training Center w Książenicach koło Grodziska Mazowieckiego. Teraz dojdzie do uroczystości wmurowania kamienia węgielnego.

Ponad miesiąc temu Legia przekazała teren budowy kompleksu Legia Training Center generalnemu wykonawcy, firmie Porr. Plac, na którym powstanie ośrodek został przez ten czas odpowiednio przygotowany do poważniejszych działań. Teraz zostanie wmurowany kamień węgielny. 

Kamień węgielny pod budowę ośrodka Legii Warszawa, który ma być drugim domem stołecznego klubu już od lipca 2020 roku, zostanie wmurowany w poniedziałek 13 maja o godzinie 10:30. 

- To będzie ośrodek przede wszystkim związany z piłką. Będzie znajdowała się w nim wielofunkcyjna hala, lecz ma to związek z tym, że nasza młodzież ma pracować nad ogólnym rozwojem. Nie wykluczamy, że w przyszłości rozwinie się dalej, bo to miejsce daje nam takie możliwości. Będziemy mogli budować więcej, ale na dziś priorytetem jest pierwszy zespół i najstarsze roczniki akademii - opowiadał o LTC Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa.

Więcej na temat ośrodka Legii Warszawa przeczytać można w tym miejscu

Komentarze (9)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Czekamy z utęsknieniem na normalność i progres rozwojowy dzięki tej akademii
Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać jak skończą budować. Mam tylko nadzieję, że wraz z Akademią pojawią się naprawdę dobrzy trenerzy do pracy z młodzieżą i rozwinie się skauting po niższych szczeblach w poszukiwaniu młodych.
Major
  • 1 / 0
w końcu coś zaczyna się dziać.
Koparki są, kamień jest, teraz w górę mury!
Porucznik
  • 1 / 0
Robi wrażenie.
I żeby za tym wszystkim poszedł rozwój klubu który musi gonić odjezdzajaca Europe
Kamien wegielny to sobie moze Gornik Zabrze wmurowac... Legia powinna kamien legijny wmurowac :-P
Super. Póki co to chyba jedyna dobra wiadomość tego sezonu całościowo.
I miejmy nadzieję druga to mistrzostwo będzie