Kante nie jedzie na zgrupowanie kadry przez kartki

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

11-11-2018 / 00:36

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

Jose Kante nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Gwinei z powodu nadmiaru żółtych kartek. Sztab kadry nie wysłał powołania do zawodnika Legii Warszawa, gdyż nie było sensu, by ten leciał na inny kontynent i zaliczył kilka treningów z drużyną narodową. Napastnika ominie spotkanie z Wybrzeżem Kości Słoniowej w ramach eliminacji Pucharu Narodów Afryki.

Spotkanie Gwinei z Wybrzeżem Kości Słoniowej odbędzie się 18 listopada na stadionie w Konakry. Wygrana zapewni ekipie Kante awans na turniej, który zostanie rozegrany w czerwcu i lipcu w Kamerunie. Gwinea po czterech kolejkach eliminacji prowadzi w grupie z dorobkiem dziesięciu punktów, WKS ma trzy "oczka" mniej. 

 

Na zgrupowania drużyn narodowych pojedzie wielu innych legionistów. W tym gronie znajdują się: Artur Jędrzejczyk, Radosław Majecki, Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Sebastian Szymański, Dominik Nagy, Chris Philipps i Marko Vesović.

Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~WuPek
  • 0 / 0
Przecież jak nie dostał powołania to tak jakby nie pauzował za kartki... Przejdzie mu ta pauza na najbliższy mecz na który powołanie otrzyma.
Pułkownik
  • 0 / 0
W reprezentacji nie działa to jak w klubach w europejskich pucharach. Dla nas to dobra wiadomość, że będzie mógł spokojnie potrenować te dwa tygodnie w klubie. Żarty się skończyły i trzeba naprawdę mocno skończyć ten rok.
Sierżant
  • 0 / 1
A może nie pojechał dlatego że kiepsko gra
~PSZ
  • 0 / 0
On akurat jako jeden walczy i gryzie...jeśli chodzi o Legię