Kante zagrożony w meczu z Górnikiem

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

02-11-2018 / 01:00

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

W tym sezonie jedynym piłkarzem Legii Warszawa, który musiał pauzować przez nadmiar żółtych kartek był Paweł Stolarski. Obecnie wśród zagrożonych znajduje się tylko Jose Kante - ta sytuacja nie zmieniła się od spotkania z Jagiellonią. Reprezentant Gwinei był do tej pory napominany trzy razy w spotkaniach z Piastem Gliwice, Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków.

W drużynie Górnika zagrożonych będzie trzech zawodników. Po trzy napomnienia zebrali do tej pory Adrian Gryszkiewicz, Michał Koj, a także Szymon Matuszek.

 

Sobotnie spotkanie Legii z Górnikiem w ramach 14. kolejki Lotto Ekstraklasy poprowadzi Wojciech Myć. Na liniach wspomogą go Radosław Siejka oraz Marek Arys. W wozie z systemem VAR zasiądzie m.in. Tomasz Musiał, który popełnił błędy w ostatnim spotkaniu Pucharu Polski pomiędzy Legią a Piastem. 

Bilans kartkowy legionistów w Ekstraklasie:

 

 

4 - Paweł Stolarski (pauzował ze Śląskiem)
3 - Jose Kante (zagrożony)
2 - Domagoj Antolić, Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Dominik Nagy
1 - Andre Martins, Cafu, Carlitos, Kasper Hamalainen, Adam Hlousek, Sandro Kulenović, Cristian Pasquato, Sebastian Szymański, Marko Vesović.

Komentarze (5)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
No tak, nowy na boisku ale stary cwany wyga na varze. Będzie czuwał nad prawidłowym rozwojem sytuacji, oj będzie...
~Opopo
  • 0 / 0
Błędy to popełniają sędziowie w sytuacjach stykowych. Żadna z sytuacji kolegi Musiała takimi nie byłya to co zrobił to zwykły przekręt.
Domyślny awatar Starszy sierżant
  • 0 / 0
Nawet jeśli będzie pauzował to żadna strata. Niby ładnie przyjmie piłkę, ale tylko po to by za chwilę się o nią lub o własne nogi potknąć i stracić. Raz na jakiś czas przez przypadek mu coś wyjdzie, tak jak ostatnia asysta. To taki gwinejski Rasiak, niby coś w sobie ma, ale nic z tego nie wynika.
Starszy kapral
  • 0 / 0
"W wozie z systemem VAR zasiądzie m.in. Tomasz Musiał...." Ouuu sieeet. XD
~czarnaowca
  • 0 / 0
Musiala do VAR dali- haha, znowu przekreci Legie.