Kolekcja "Gwiazdy Legii" już w sprzedaży

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

06-08-2018 / 09:07

(akt. 12-12-2018 / 18:21)

Od dziś w kioskach, marketach i wszystkich innych miejscach, w których można nabyć prasę, będzie można kupić kolekcję „Gwiazdy Legii”. To 30-odcinkowa seria skierowana do każdego kibica naszego klubu.

Co dwa tygodnie będzie ukazywać się 16 stronicowy zeszyt opisujący najważniejsze wydarzenia ze 100-letniej historii Legii Warszawa. Znajdziemy tam biogramy i ciekawostki o tych, którzy zapisali się złotymi zgłoskami w historii naszego klubu. Wśród gwiazd znajdą się m.in. Kazimierz Deyna, Lucjan Brychczy, Kazimierz Górski, Dragomir Okuka, Leszek Pisz, Artur Boruc, Roman Kosecki, Jacek Magiera, czy Cezary Kucharski. Nie zabraknie również tych, którzy w ostatnich latach stanowili o sile Legii i zasłużyli sobie na szacunek kibiców – Marka Saganowskiego, Miroslawa Radovicia, czy Aleksandra Vukovicia.


Główną atrakcją dla kibiców i kolekcjonerów mają być medale dołączone do każdego zeszytu. Medale o średnicy 31 milimetrów będą wykonane z metalu „Nordic Gold” i opakowane przezroczyste kapsuły. Prenumeratorzy kolekcji otrzymają ekspozytor, w którym będą mogli przechowywać wszystkie numizmaty kolekcji "Gwiazdy Legii". Na awersie każdego medalu będzie widoczny wizerunek postaci opisywanej w danym zeszycie, natomiast na rewersie motywy związane zarówno z klubem jak i samą Warszawą (herby Legii, żyleta, eLka, syrenka warszawska czy kolumna Zygmunta).


Więcej informacji na stronie www.gwiazdylegii.pl

Komentarze (9)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podpułkownik
  • 0 / 0
Walcie sie.
~Michał
  • 0 / 0
Kupiłem pierwszy numer i na tym pozostanę...naprawdę niesamowicie marna robota, w sumie to w środku nie ma nic interesującego...
~Axen
  • 0 / 0
Brakuje mi Kuchego..
w sumie fajny projekt, dzieki niemu łatwiej bedzie mi młodego wdrażać w historię naszego Klubu :)

Czyli mam już argument dla żonki:p
Podporucznik
  • 0 / 0
Jeśli nic się nie zmieniło, to poprawną formą jest być o krok OD czegoś. Czyli na okładce "O krok od finału" wyglądałoby nieco lepiej...
Domyślny awatar Sierżant
  • 2 / 0
Ile pieniędzy z tego wydawnictwa trafia do klubu? Bo jak nic to niech sobie sami ten złom metalowy kupują. Jak z każdego numeru np. 25% idzie na Legię to kupię prenumeratę.
Gdzie się można tego dowiedzieć?
~Lesny Dziadek
  • 1 / 0
Nasza najwieksza, medialna gwiazda, znana z inteligentnych wypowiedzi bedzie? Czy na pierwsze pol godziny nie dojedzie...?
~Rafa(L) z Bielska
  • 0 / 0
Jest Kuba Rzeźniczak, a nie ma Michała Kucharczyka ...
Całe szczęście piszą, że wydawnictwo nie wyklucza rozszerzenia cyklu :)
Marketingowo to chyba trudno sobie wybrać gorszy moment na rozpoczęcie sprzedaży...
No nie wiem. Moze zakladaja, ze mimo wszystko trzeba sprzedawac teraz bo za pol roku to dopiero bedzie nedza.