Konferencja dla piłkarzy, trenerów i sportowców

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

25-11-2015 / 21:45

(akt. 07-12-2018 / 18:34)

13 grudnia w niedzielę na Stadionie Narodowym odbędzie się wyjątkowa konferencja dedykowana dla piłkarzy, trenerów i sportowców - Football Players Zone - Świadoma podróż przez karierę. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak: motywować się do pracy, pracować w chwilach sukcesu, pracować gdy twoja forma jest daleka od oczekiwań, koncentrować się przed meczem, rozmawiać z dziennikarzami po wygranym lub przegranym meczu, odżywiać się aby być w optymalnej formie, mądrze inwestować zarobione pieniądze czy radzić sobie w czasie kontuzji - to tragedia czy wyzwanie - to po prostu przyjdź.

Na jednej scenie w roli prelegentów pojawią się Jacek Magiera, Wojciech Kowalewski, Bożydar Iwanow, Marian Owerko, Piotr Osiecki, Rafał Kubów oraz Damian Radowicz. Gośćmi specjalnymi będą Michał Winiarski, Michał Żyro, Mariusz Jop i Jacek Krzynówek. Imprezę poprowadzi polski dziennikarz i spiker Marek Magiera, a występami artystycznymi wydarzenie uświetni m.in Tomasz Jachimek.


Bilety dostępne na stronie footballplayerszone.pl


Konferencja będzie niesamowitą okazją dla ambitnych piłkarzy, aby wchłonąć wiedzę i umiejętności od autorytetów z dziedziny piłki nożnej, biznesu i rozwoju. Zapowiada się wielkie show z porywającymi występami artystycznymi i niesamowitym klimatem Stadionu Narodowego. Jeżeli potrzebujesz potężnej dawki motywacji, inspiracji i chcesz poznać tajemnice sukcesu mistrzów oraz pragniesz poznać przepis na maksymalne wykorzystanie swojego potencjału - ta impreza jest dla Ciebie.


Uwaga! Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatny wstęp na mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice, który odbędzie się tego samego dnia na Stadionie Wojska Polskiego.


Za całym przedsięwzięciem stoi Jacek Magiera, który osiemnaście lat spędził – jako piłkarz oraz trener – w Legii Warszawa, z którą rozstał się w czerwcu tego roku. Wokół siebie zgromadził grono ciekawych, bardziej lub mniej związanych z futbolem ludzi. – To ma być spotkanie ludzi sportu. Ludzi, którzy chcą coś osiągnąć. Zaprosiłem na nie osoby, które miały lub mają styczność z piłką nożną. Nawet jeśli nie zrobili w niej kariery, skończyli granie na amatorskim poziomie, to osiągnęli ogromny sukces w innych dziedzinach. Na ich przykładzie chcę zainspirować i pokazać pewną drogę wszystkim, którzy pojawią się na Stadionie Narodowym. Młodym, starszym, tym co są na początku drogi i tym, którzy tę drogę kończą i szukają sposobu na życie. Tym, którzy mają ogromne rezerwy i nawet o tym nie wiedzą - mówi o konferencji dla weszlo.com Magiera.

Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Arczi1987
  • 0 / 0
Bilety na mecz są na trybunę wschodnią, sektor 215
~Honka
  • 0 / 0
Jaki bezpłatny bilet na mecz z Piastem, skoro wyraźnie jest napisane, że wliczony w cenę? JM 18 SPORT, padłem. ;-)
~Bravo
  • 0 / 0
Iwanow to co tam robi?
~afsfaf
  • 0 / 0
Kup bilet, kup bilet....a gdzie jest cena biletu???? tylko kup albo nie. Marketing. Nic ciekawego nie ma nikogo wybitnego więc nie ma sensu iść
~Bravo
  • 0 / 0
Wystarczyło kliknąć w kup bilet i cena była podana 185zł promocyjna, później 225zł.
~Bravo
  • 0 / 0
Pomyłka te ceny co podałem to dla u-21 Bilet senior 279zł promocyjna i 319zł.
319zł za oglądanie ekspertów typu Iwanow, jakby ściągnęli kogoś ciekawego typu Wenger czy Ferguson to rozumiem.
~do redakcji
  • 0 / 0
Czy wiadomo na jaki sektor jest przewidziany bilet na mecz???