News: Krótki występ Philippsa w kadrze

Krótki występ Philippsa w kadrze

18.11.2018 20:09

(akt. 02.12.2018 11:21)

Reprezentacja Luksemburga zremisowała 1:1 na wyjeździe z Mołdawią w ostatniej kolejce Ligi Narodów. Bramkę dla gospodarzy zdobył Radu Ginsari z rzutu karnego. Wyrównał Stefano Bansi. Przez 31 minut na placu gry przebywał zawodnik Legii Warszawa, Chris Philipps. Gracz mistrzów Polski wyszedł na murawę od początku spotkania, ale jeszcze w pierwszej połowie zastąpił go Olivier Thill. Luksemburg zajął drugie miejsce w drugiej grupie ostatniej dywizji.

Mołdawia - Luksemburg 1:1 (0:0)
Ginsari (58. min. - k.) - Bensi (70. min.)

Żółte kartki: Reabciuk, Carp, Antoniuc (Mołdawia) - Barreiro, Chanot (Luksemburg)

Mołdawia: Coselev - Jardan, Posmac, Epureanu, Reabciuk - Antoniuc, Gatcan (83' Cebotaru), Carp, Ionita - Damascan ((71' Nicolaescu), Ginsari (82' Dedov)

Luksemburg: Moris - Jans, Chanot, Mahmutović, Carlson - Bensi (81' Turpel), Bohnert (59' Sinani), Philipps (31' Thill), Barreiro, Da Mota - Joachim.