Reklama HEG

Kucharczyk: Konsekwencja w działaniu dała trzy punkty

Marcin Słoka

Źródło: Legia.Net

04-11-2018 / 17:24

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

- Mecz z Górnikiem stosunkowo szybko ustawiła bramka Carlitosa oraz wykorzystana jedenastka. Widać było, że po tych trafieniach z rywali nieco uszło powietrze, skutkiem czego udało nam się szybko dobić przeciwnika. Po zdobyciu przewagi zabezpieczyliśmy tyły, nie atakowaliśmy przesadnie odważnie. Myślę, że to właśnie konsekwencja w działaniu dała nam trzy punkty - podsumował mecz z Górnikiem Zabrze skrzydłowy Legii, Michał Kucharczyk.

- Może Górnik miał jeszcze w nogach mecz pucharowy. My graliśmy dzień wcześniej, a to jest dużo jeśli chodzi o odpoczynek w tak krótkim okresie. Z drugiej strony to my zaliczyliśmy dodatkowy czas gry plus rzuty karne.

 

- W poprzednich spotkaniach przed własną publicznością to przede wszystkim wyniki nie były dobre. Gra wyglądała o wiele lepiej niż rezultaty, który uzyskiwaliśmy na boisku. Choćby w meczu z Wisłą rozegraliśmy jedną świetną połowę, potem stanęliśmy, co wykorzystali przeciwnicy. Nie poddaliśmy się jednak i walczyliśmy o korzystny wynik, co przyniosło nam przynajmniej remis.

 

- Najgorszy nasz mecz przed własną publicznością to przegrana 1:4 z Wisłą Płock. Tam odnieślismy zasłużoną porażkę, ale z każdym spotkaniem nasza gra wygladała już tylko lepiej. Brakowało jedynie korzystnych wyników. Mam nadzieję, że mecz z Górnikiem odmieni tę niekorzystną serię. Nie pozostało nam nic innego, jak odpocząć po meczu i przygotować się do następnej kolejki.

 

- Niestety nie widziałem dokładnie oprawy. Na jej pierwszej części śpiewaliśmy hymn narodowy, a na drugiej wylądowaliśmy już w szatni. Nie są prawdą pogłoski, że wyszliśmy w trakcie wymuszonej przerwy na boisko boczne. Cały czas rozgrzewaliśmy się na przyległej do szatni salce. Myślę, że można czerpać z naszych kibiców przykład, jak można uczcić stulecie Niepodległości. Wiedziałem już o akcji dot. sposobu śpiewania hymnu już dawno temu, od dobrych kilku miesięcy, ale było to owiane tajemnicą. To bardzo dobry i jasny przekaz. Każdy powinien znać jego słowa i nauczyć się poprawnie go śpiewać. To są wartości, które przekazujemy kolejnym pokoleniom.

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~mixon
  • 0 / 2
Michał chłopcze pomyśl może nad wyjazdem w Bieszczady, jesteś fatalnym piłkarzem i lepszy już nie będziesz, a w Bieszczadach byś był wśród swoich
~omsa
  • 0 / 0
a w domu, we Wronkach, to wszyscy zdrowi?
~Legionista 59
  • 0 / 0
Sfrustowany miłośniku Kurnika Zabrze ! Zamiast przypier...ać się do Kuchego lepiej zmień lekarza i zastosuj potrójną lewatywę , po czym sam udaj się w Bieszczady , gdzie prędzej zobaczysz niedźwiedzia niż swych ulubieńców w górnej połowie tabeli !.. Amen .
Domyślny awatar Generał dywizji
  • 1 / 0
"Nie są prawdą pogłoski, że wyszliśmy w trakcie wymuszonej przerwy na boisko boczne. Cały czas rozgrzewaliśmy się na przyległej do szatni salce. "

w c+ już to inaczej puszczono że tak bylo, że Legia przygotowywala się na bocznym boisku a górnik w szatni ...nawet było pokazane jak Kuchy mówi idziemy na boczne boisko ....
Domyślny awatar Plutonowy
  • 2 / 0
może to było pierwsze info, jednak delegat zabronił albo coś?
Póżniej w c+ sprostowali info, że to była salka, a nie boisko.
~ma(L)bork
  • 0 / 0
"...sportowa rutyna która cieszy ponad wszystko

NIE WAZNE CZY SALKA CZY BOISKO

, siódme poty blisko, odliczam godziny, pięć razy w tygodniu sprawdzian siły, szybkości, techniki, ofensywy i uniki jeśli wkładasz w to sto procent wtedy osiągasz wyniki, niepozorny wygląd w duszy wiking, sportowa Warszawa...."
Kuchy dobrze przygotowany fizycznie to już nie KK a naprawdę wartościowy zawodnik. Czyli cała szydera powinna iść na słabych trenerów a nie Kuchego...