Redaktor Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net, 90minut.pl

26.03.2019 20:39

(akt. 26.03.2019 20:39)

Prowadzona przez trenera Jacka Magierę reprezentacja Polski U-20 (rocznik 1999 i młodsi) przegrała 0:2 z Niemcami w towarzyskim meczu rozegranym w ramach turnieju Elite League. Od 70. minuty na murawie przebywał wypożyczony z Legii Warszawa do Bytovii Bytów, Mikołaj Kwietniewski.

Polska - Niemcy 0:2
Otto (17. min.), Friede (78. min.)

Polska: Niemczycki - Szota, Walukiewicz, Sobociński (46' Chrzanowski), Gryszkiewicz (46' Benedyczak) - Bednarczyk (70' Kwietniewski), Kanach (70' Slisz), Stanilewicz, Łyszczarz (83' Bogusz), Puchacz (60' Kopacz) - Steczyk

8. Włochy      7  4 10-14

Prowadzona przez Przemysława Małeckiego reprezentacja Polski U-17 (rocznik 2002) zremisowała 1:1 ze Szkocją w trzecim meczu turnieju eliminacyjnego drugiej rundy eliminacji do mistrzostw Europy U-17. Polacy już wcześniej stracili szanse na awans do finałów. Cały mecz rozegrał piłkarz Legii, Nikodem Niski.

Szkocja - Polska 1:1
Dickson-Peters (82. min) - Rakoczy (7. min.)

Polska: Bieszczad - Niski, Dymerski, Bejger, Iskra - Kamiński (86' Wędrychowski), Biegański, Kozłowski (86' Szramowski), Rakoczy (76' Turski), Zalewski (86' Górski) - Dudziński (90' Rybicki).

Tabela

1. Portugalia  3  9  6- 2
2. Rosja       3  6  7- 4
3. Polska      3  1  4- 6
4. Szkocja     3  1  1- 6

Z kolei Kasper Hamalainen wystąpił w reprezentacji Finlandii w wygranym 2:0 meczu 2. kojejki grupy J eliminacji do mistrzostw Europy z Armenią. 32-letni pomocnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a w 57. minucie zmienił go Pyry Soiri.

Armenia - Finlandia 0:2