Legia Cup już w ten weekend

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net, Akademia Piłkarska Legii Warszawa

21-11-2018 / 19:29

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

W sobotę 24 listopada rozpocznie się turniej Legia Cup. W zawodach odbywających się na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 stołeczny klub będzie gościł dziewięciu zagranicznych przeciwników w roczniku 2008.

W turnieju organizowanym przez Legię weźmie udział dziewięć zagranicznych drużyn. Będą to: angielski Manchester United, amerykańskie Cadence Chicago, niemiecka Hertha Berlin, australijskie Perth Academy, belgijski RSC Anderlecht, austriacki Red Bull Salzburg, szwajcarskie Lugano, włoski Juventus i czesko-niemiecki Team Europe. Dodatkowo szansę gry otrzyma Varsovia wyłoniona w drodze eliminacji. Gospodarze wystawią dwie drużyny: pierwszą złożoną z właściwego rocznika oraz drugą dla młodszych i testowanych graczy. 

 

Spotkania będą odbywały się w sobotę i niedzielę na boisku bocznym przy Łazienkowskiej, pokrytym halą pneumatyczną. Wstęp dla kibiców jest wolny. Terminarz poniżej. 

SOBOTA, 24 LISTOPADA 2018 r.

I KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    10:00    Legia Warszawa I         -    Varsovia Warszawa
2    10:00    Manchester United         -    Cadence Chicago
1    10:20    Team Europe         -    Legia Warszawa II
2    10:20    Hertha Berlin         -    Perth Academy
1    10:40    RSC Anderlecht      -    Red Bull Salzburg
2    10:40    FC Lugano         -       Juventus Turyn 
                
II KOLEJKA 
BOISKO    GODZ.               
1    11:00    Varsovia Warszawa         -    Legia Warszawa II
2    11:00    Team Europe         -    Hertha Berlin
1    11:20    Legia Warszawa I         -    Red Bull Salzburg
2    11:20    Manchester United         -    RSC Anderlecht
1    11:40    FC Lugano         -    Perth Academy
2    11:40    Cadence Chicago         -       Juventus Turyn 
                 
III KOLEJKA 
BOISKO    GODZ.               
1    12:00    RSC Anderlecht         -    Legia Warszawa II
2    12:00    Team Europe         -    Varsovia Warszawa
1    12:20    Hertha Berlin         -    Cadence Chicago
2    12:20    Manchester United         -    FC Lugano
1    12:40    Red Bull Salzburg         -    Perth Academy
2    12:40    Legia Warszawa I         -       Juventus Turyn 
                
IV KOLEJKA 
BOISKO    GODZ.               
1    13:00    Varsovia Warszawa         -    Hertha Berlin
2    13:00    Cadence Chicago         -    RSC Anderlecht
1    13:20    Legia Warszawa II         -    Red Bull Salzburg
2    13:20    FC Lugano         -    Team Europe
1    13:40    Legia Warszawa I         -    Manchester United
2    13:40    Perth Academy         -       Juventus Turyn 
                
V KOLEJKA 
BOISKO    GODZ.               
1    14:40    Red Bull Salzburg         -    Cadence Chicago
2    14:40    RSC Anderlecht         -    Varsovia Warszawa
1    15:00    Hertha Berlin         -    FC Lugano
2    15:00    Perth Academy         -    Legia Warszawa II
1    15:20    Team Europe         -    Legia Warszawa I
2    15:20    Manchester United         -       Juventus Turyn 
                 
VI KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    15:40    Cadence Chicago         -    Perth Academy
2    15:40    Varsovia Warszawa         -    Red Bull Salzburg
1    16:00    FC Lugano         -    RSC Anderlecht
2    16:00    Legia Warszawa I         -    Hertha Berlin
1    16:20    Manchester United         -    Team Europe
2    16:20    Legia Warszawa II         -       Juventus Turyn 
                 
VII KOLEJKA 
BOISKO    GODZ.               
1    16:40    Red Bull Salzburg         -    FC Lugano
2    16:40    RSC Anderlecht         -    Legia Warszawa I
1    17:00    Hertha Berlin         -    Manchester United
2    17:00    Perth Academy         -    Varsovia Warszawa
1    17:20    Legia Warszawa II         -    Cadence Chicago
2    17:20    Team Europe         -       Juventus Turyn


NIEDZIELA, 25 LISTOPADA 2018 r.

VIII KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    09:00    Perth Academy         -    RSC Anderlecht
2    09:00    Legia Warszawa II         -    Hertha Berlin
1    09:20    Cadence Chicago         -    Team Europe
2    09:20    FC Lugano         -    Legia Warszawa I
1    09:40    Varsovia Warszawa         -    Manchester United
2    09:40    Red Bull Salzburg         -       Juventus Turyn 
                 
IX KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    10:00    RSC Anderlecht         -    Team Europe
2    10:00    Perth Academy         -    Legia Warszawa I
1    10:20    Red Bull Salzburg         -    Manchester United
2    10:20    Legia Warszawa II         -    FC Lugano
1    10:40    Cadence Chicago         -    Varsovia Warszawa
2    10:40    Hertha Berlin         -       Juventus Turyn 
                
X KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    11:00    Manchester United         -    Perth Academy
2    11:00    Legia Warszawa I         -    Legia Warszawa II
1    11:20    FC Lugano         -    Cadence Chicago
2    11:20    Team Europe         -    Red Bull Salzburg
1    11:40    Hertha Berlin         -    RSC Anderlecht
2    11:40    Varsovia Warszawa         -       Juventus Turyn 
                
XI KOLEJKA
BOISKO    GODZ.               
1    12:00    Legia Warszawa II         -    Manchester United
2    12:00    Perth Academy         -    Team Europe
1    12:20    Red Bull Salzburg         -    Hertha Berlin
2    12:20    Cadence Chicago         -    Legia Warszawa I
1    12:40    Varsovia Warszawa         -    FC Lugano
2    12:40    RSC Anderlecht        -       Juventus Turyn

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Thg
  • 0 / 0
Czytaj ze zrozumieniem
Domyślny awatar Porucznik
  • 0 / 0
A właściwie to jaki rocznik będzie grać?
~10 latki
  • 0 / 0
10 latki