Piotras

Źródło:

19.08.2002 18:45

(akt. 05.01.2019 06:24)

Jak informowaliśmy już dziś przy newsie o Jacku Zielińskim rezerwy Legii pokonały w III kolejce IV ligi Narew Ostrołęke 5:1 (4:0). Bramki dla Legii strzelili: Svitlica (26 i 34 min.), Rosłoń (29 min.), Kruczek (37 min.) i Solnica (49 min.). Honorowego gola dla gości strzelił Marczak (65 min. - karny). W 64 minucie czerwoną kartke dostał bramkarz Artur Boruc. Skład Legii II: Boruc, Więckowski, Zieliński, Siadaczka, Szewczyk, Rosłoń (65' Załuska), Szczerba, Solnica, Zganiacz (46' Rogowski), Svitlica (46' Unduka), Kruczek (46' Terlecki). Po trzech kolejkach Legia II zajmuje 10 miejsce w tabeli. ,,Życiu Warszawy,, Krzysztof Gawara wypowiedział się następująco: Nareszcie dobry mecz, a przynajmniej jego pierwsza połowa. W drugiej części wprowadziłem trzech młodych piłkarzy, bo chciałem zobaczyć na co ich stać. Przez długi czas graliśmy w dziesiątkę i nie było łatwo. Szkoda, że czerwoną kartkę dostał Boruc, bo na bramarzy mamy posuchę... Z drugiej strony Łukasz Załuska też potrzebuje gry, a dzisiaj spisał się dobrze.