Legia II Warszawa - Zryw Sobolew 5:0

Źródło:

18.05.2003 22:50

(akt. 03.01.2019 11:55)

Jak łatwo było się domyślić w dzisiejszym meczu IV-ligowym rezerwy Legii nie miały większych problemów z przedostatnim Zrywem Sobolew. Podopieczni Krzysztofa Gawary wygrali 5:0 (3:0) będąc zdecydowanie lepszym zespołem. W pierwszej połowie goście nie stworzyli praktycznie żadnej sytuacji bramkowej. Łukasz Załuska był bezrobotny. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył w 32 minucie przepięknym strzałem z woleja Jacek Magiera po podaniu Artura Serzysko. Drugą, równie piękną, strzałem w "okienko" zdobył Daniel Dylewski w 39 minucie. Już minutę później było 3:0. Tym razem Krzysztof Kruczek strzałem głową pokonał bramkarza gości. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie - praktycznie cały czas atakowała Legia II. Na 4:0 podwyższył Mariusz Zganiacz w 68 minucie, a wynik spotkania na 5:0 w 85 minucie ustalił Łukasz Siciak. Legia II zagrała w następującym składzie: Załuska - Szala, Golański, Serzysko (60' Starowicz), Rosłoń - Magiera (76' Gmitrzuk), Pulkowski, Zganiacz, Siciak - Kruczek (60' Rogowski), Dylewski (67' Unduka).