Legia podglądana przez stażystów

szerszen

Źródło: Twitter, Legia.Net

20-12-2019 / 03:50

(akt. 20-12-2019 / 03:58)

Legia Warszawa wygrała dziewięć z ostatnich dziesięciu meczów, a praca Aleksandara Vukovicia zaczęła budzić coraz większe zainteresowanie. Serbski trener jest regularnie podpatrywany przez stażystów.

W ostatnim czasie przy Łazienkowskiej gościł Patryk Rachwał. Były piłkarz m.in. GKS-u Bełchatów czy Widzewa Łódź zakończył już karierę piłkarską. W ostatnim czasie Rachwał jest częścią sztabus szkoleniowego "Brunatnych". 38-latek podglądał ostatnio metody pracy serbskiego szkoleniowca Legii. 

Rachwał nie jest jedynym trenerem, który zdecydował się na staż przy Łazienkowskiej. Wcześniej Vuković gościł grupę Litwinów na czele z Andriusem Skerlą, byłym graczem Jagiellonii czy Korony. Na treningach pojawiali się również Serbowie, którzy obserwowali pracę krajana. Dużą grupę stanowili też polscy trenerzy. 

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Vuko naucza
Generał broni
  • 0 / 0
Vuko robi za gwiazdę trenerki ,no, no.
Ja bym wolał żeby mnie podglądały stażystki :)))
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Podglądana przez stażystów voyeurystów?
Pułkownik
  • 4 / 0
Żuraw z Amici już się zapisał na staż ? Zresztą Brzęczkowi też by się przydało małe szkolenie.
Amica jest po prostu jakaś pechowa. im żal. mogą zmienić trenera ale na kogo? mieli wybitnego jak na swoje możliwości, to go zwolnili a teraz trzymają Zurawia, który nie wypalił chyba tylko po to, żeby nikt nie mówił, że zmieniają za często.
bo piłkarzy, szczególnie młodych, mają dobrych, porządny trener bił by się nimi o MP.
Dajcie Żurawiowi spokój. To idealny trener dla Amiki. ;)
Generał brygady
  • 3 / 0
Myślę, że problem Lecha leży w... Legii. A właściwie w chorobliwej potrzebie ścigania się z nami. Nie potrafili pogodzić się z tym, że przegrywają mistrzostwo z Legią. Nie zauważyli, że Bjelica, mimo niewątpliwych błędów, które popełnił, ucząc się polskiej ligi, jednak dwa razy wprowadził Lecha do pucharów i ustabilizował Lechitów na poziomie ścisłej ligowej czołówki. Czyli na takim, jaki odpowiada ich realnym możliwością. Bo Lech w porównaniu z Legią nie jest murowanym kandydatem do mistrzostwa. Natomiast może do tej walki się włączyć i powinien regularnie grać w pucharach, ze swoim potencjałem.
Dzięki decyzjom zarządu Lecha, w Poznaniu nie tylko nie ma walki o mistrzostwo, ale też puchary nie są już oczywistością.
Jest co najwyżej walka o "majstra".
Generał brygady
  • 3 / 0
*realnym możliwościom, nie "możliwością" - przepraszam
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Możliwościom.
Podporucznik
  • 0 / 0
kierownik jakich oni piłkarzy mają dobrych? Muhar, Crnomarkovic przecież to jest szrot.Z młodych to tylko Jóźwiak i Puchacz coś tam grają a reszta to nie są zawodnicy którzy mogliby walczyć o MP. Leniwy ślimak Gytkjaer czeka tylko na podanie do pustaka. Jevtic przypomina mi Gwilie niby dużo potrafi, ale nie ma dynamiki i jest chimeryczny zdecydowanie bardziej wolę Luquinhasa. Żaden z nich nie miałby pierwszego składu u Vukovicia. Tiba mógłby być zmiennikiem Antolicia albo Martinsa, ale dla mnie Cafu jest dwa razy lepszy. Jóźwiak jako zmiennik Wszołka.