Legia Warszawa - Liteks Łowecz 4:2

Źródło:

03.02.2004 18:01

(akt. 01.01.2019 23:45)

Legioniści rozegrali na Cyprze drugie spotkanie kontrolne. Tym razem przeciwnikiem był bułgarski Liteks Łowecz. Legia wygrała 4:2 choć do przerwy przegrywała 1:2. Na prowadzenie najpierw wyszli podopieczni Kubickiego po strzale Piotra Włodarczyka. Później jednak sędzie podyktował dwa problematyczne rzuty karne i Bułgarzy do szatni schodzili z uśmiechem na ustach. W drugiej połowie jednak Legia podkręciła tempo i efektem były trzy bramki. Kolejno Saganowski, Vuković i po raz drugi w tym meczu Włodarczyk wpsali się na listę strzelców. Legia odniosła zasłużone zwycięstwo a wystapiła w następującym składzie - Andrzej Krzyształowicz - Dariusz Dudek, Jacek Zieliński, Tomasz Jarzębowski - Tomasz Sokołowski II (69 Tomasz Sokołowski I), Jacek Magiera, Łukasz Surma, Aleksandar Vuković, Tomasz Kiełbowicz - Marek Saganowski, Piotr Włodarczyk.