Legia zaprezentowała się przed kibicami

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

12-02-2018 / 22:20

(akt. 12-12-2018 / 20:43)

W poniedziałek odbyła się prezentacja drużyny Legii Warszawa. Mistrzowie Polski w strefie Silver spotkali się z około 300 kibicami - głównie z dzieciakami. Nie brakowało wspólnych zdjęć, rozdanych autografów oraz aplauzu zgromadzonych, z których większość stanowili najmłodsi fani.

Zdjęcia z prezentacji (fot. Marcin Szymczyk, Jan Szurek)

- Ile włosów ma na głowie Michał Pazdan - pytał Artur Jędrzejczyk zgromadzone dzieci, które mogły wziąć udział w konursie, gdy legioniści w komplecie zameldowali się na scenie. Inni zawodnicy pytali m.in. o imię brata Mateusza Żyry czy liczbę goli Jarosława Niezgody Michała Kucharczyka. Dzieci, mające szansę wygrać nagrody, zostały również zagadnięte o numer "Jędzy" na koszulce czy liczbę sezonów, które przy Łazienkowskiej 3 spędził Miro Radović.


Prezentację oglądało ok. 300 kibiców. Wejściówki w ograniczonej liczbie kibice mogli odebrać w weekend w kasach stołecznego klubu. - Dziękujemy, że jesteście z nami. Wasze wsparcie jest nam potrzebne i bardzo pomocne - mówił Miroslav Radović, kapitan Legii Warszawa. - Drużyna się zmieniła, ale cele są takie same - dodawał na scenie Romeo Jozak, szkoleniowiec mistrzów Polski. 

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~ciekawykibic
  • 0 / 0
A moze w koncu redakcja przedstawi kadre 1 zespolu.
Byloby tez mile widziane gdybyscie pisali kto jedzie na mecze wyjazdowe.
~unti
  • 0 / 0
Dobry pomysł młody z legia soccer school ..mega szcześliwy
Domyślny awatar Kapitan
  • 1 / 0
Fajnie zorganizowane, mój młody mega szczęśliwy, nie może usnąć z wrażenia :) Autografy, wspólne fotki z piłkarzami. Zabrakło tylko Chrisa Philipsa.
Ale że Wojtek Hadaj nie wie jaki numer ma rezerwowy bramkarz naszego klubu... Trochę wstyd ;)
~Czaro1987
  • 0 / 0
Super , brakowało tego w klubie z czasem można myśleć o większym rozmachu !!!