Legioniści zagrali w kadrach do lat 15 i 19

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

16-04-2015 / 03:18

(akt. 04-01-2019 / 13:17)

W środę reprezentacja Polski do lat 19 rozegrała sparing ze Zniczem Pruszków. Drużyna narodowa była złożona z zawodników powołanych przez Rafała Janasa na konsultację szkoleniową. Lepsi okazali się drugoligowcy, którzy pokonali biało-czerwonych 2:1. Przez całe spotkanie na placu gry przebywał legijny duet stoperów, Mateusz Wieteska - Rafał Makowski. Przez 45 minut miał okazję zaprezentować się z kolei Sebastian Szerszeń, który wiosnę spędza na wypożyczeniu w trzecioligowym OKS-ie Starcie Otwock. Ekipę Znicza prowadził były szkoleniowiec rezerw i CLJ Legii, Dariusz Banasik.

W pruszkowskim zespole zagrali również byli legioniści. W bramce stanął Oliwer Wienczatek, a w polu mieli okazję zaprezentować się Karol Grudniewski oraz Bartosz Żurek. Przez 60 minut na placu gry przebywał z kolei utalentowany 16-letni pomocnik Adam Chrzanowski, którym cały czas interesuje się Legia oraz inne czołowe kluby Ekstraklasy. 

 

Swój mecz w środę rozegrała również reprezentacja Polski do lat 15. Biało-czerwoni zremisowali 1:1 z Finlandią na turnieju, który odbywa się na Słowacji. Jedyne trafienie dla drużyny Roberta Wójcika zdobył zawodnik Legii, Mateusz Szwed. Poza nim na placu gry pojawiło się również dwóch innych legionistów, a byli to Sebastian WalukiewiczJakub Sinior. W czwartek Polacy zmierzą się z gospodarzami zawodów. 

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094