Legionistki siódme - fotoreportaże z turnieju (akt.)

  Jan Szurek

  Źródło: legiarugby.com, Legia.Net

  20-10-2013 / 22:59

  (akt. 09-12-2018 / 05:31)

  Dzisiaj na warszawskim AWFie odbyło się turniej w ramach mistrzostw Polski w Rugby siedmioosobowego kobiet. W zmaganiach brał udział również zespół legionistek, który niestety mimo zwycięstwa w pierwszym meczu z Frogs, w dwóch kolejnych spotkaniach musiały uznać wyższość rywalek (Lechii Gdańsk oraz Syrenkom Warszawa). My zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju.

  Fotoreportaż Jana Szurka


  Zdjęcia Kuby Grzeszkowskiego

   

  Rugbystki Ladies Lechii Gdańsk są bezkonkurencyjne na krajowym podwórku. Zawodniczki z Trójmiasta w trzecim kolejnym turnieju cyklu Mistrzostw Polski pozostawiły rywalki w pokonanym polu i są zdecydowanym liderem klasyfikacji generalnej. Legionistki w turnieju zajęły siódme miejsce.


  III Turniej Mistrzostw Polski kobiet Mermaid Cup rozpoczął się dla naszych pań udanie – zawodniczki trenera Łukasza Nowosza pokonały w derbowym pojedynku ekipę Frogs Warszawa 15:5. Jak się później okazało było to jednak ostatnie zwycięstwo tego dnia. W kolejnym meczach Legionistki musiały uznać wyższość Lechistek, oraz w rywalizacji o miejsca 5-7 rugbystkom warszawskich Syrenek oraz łódzkich Atomówek.


  W turnieju po raz kolejny bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki Lechii Gdańsk, które w finale pokonały 15:5 zespół Posnanii. Trzecie miejsce dla Tygrysic z Sochaczewa. Po trzech turniejach liderem MP są zawodniczki z Gdańska, mające na koncie komplet 36 punktów. Legionistki w klasyfikacji ogólnej Mistrzostw Polski dopisały sobie 4 „oczka” i spadły na szóstą lokatę.

  Komentarze (0)

  Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

  Punkty

  1063

  Ranking miesiąca
  #11094
  Ranking ogólny
  #1094