Reklama HEG

Leszek Pisz: Stawiam na Ribery’ego

Redkacja

Źródło: kosimy.com

08-06-2012 / 13:24

(akt. 04-01-2019 / 13:08)

Pamiętacie fenomenalne „rogale” z rzutów rożnych i strzały z wolnych niewysokiego rozgrywającego Legii? Specjalnie dla nas króla strzelców Euro 2012, a także triumfatora turnieju typuje legenda z Łazienkowskiej Leszek Pisz.

 

Ribery królem strzelców (kurs 41)

Ribery najlepszym strzelcem Francji (kurs 9)

Król strzelcem będzie zawodnikiem mistrza Europy (kurs 2.55)

 

Wszyscy Polacy chcieliby żeby to był Robert Lewandowski, ale to bardziej marzenia niż realna ocena. Mnie bardzo podoba się gra Francka Ribery’ego. Jak na pomocnika jest bardzo skuteczny i ma przy tym instynkt strzelecki. Oglądałem ostatni mecz Francji z Estonią, który zakończył się wynikiem 4:0, a piłkarz Bayernu Monachium zdobył jedną z bramek. Postawię więc na skrzydłowego z blizną.

 

Francja mistrzem Europy. Kurs: 10.5.

 

Skoro stawiam na Ribery’ego, to liczę też, że Francuzi zajdą daleko w turnieju. Mam trzech faworytów, bo myślałem też o Hiszpanii i Niemcach, ale postawię na Francję, która nie jest uważana za głównego faworyta. Ja uważam, że to błąd i typuję drużynę Laurenta Blanca.

Komentarze (5)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~kibic zwykły
  • 0 / 0
O, tym razem typuję tak jak Leszek Pisz, którego, nawiasem mówiąc, uważam za fatalnego typera (w 1994 r., przed MŚ w USA, powiedział: "Mistrzem będzie Kolumbia"). Ale Francja zaimponowała mi nie tak dawno bardzo w meczu towarzyskim z Niemcami w Bremie, wygranym 2-1. To trudna sprawa wygrac z Niemcami nawet towarzysko, a na ich boisku, to już w ogóle trudno. I przede wszystkim Francuzi zagrali absolutnie kapitalnie wówczas, ogrywając Nemców swobodnie i demonstrując jakośc gry ofensywnej wprost nadzwyczajną. A Polska nie wyjdzie z grupy. Będzie coś w stylu Austrii i Szwajcarii sprzed 4 lat.
~l3xyl3x
  • 0 / 0
a z Grecją będzie 4-1 i Lewy strzeli ze 2 bramy!! DO BOJU POLSKA!!!
~rafa(L)
  • 0 / 0
potrzebny leszek 2
~Polska
  • 0 / 0
Na szarże Riberego najlepszym lekiem jest Łukasz Piszczek. Wiedzą coś o tym fani Bayernu Monachium. Królem strzelców Euro2012 zostanie Robert Lewandowski. Będziemy w pierwszej czwórce a w jedenastce turnieju znajdą się Błaszczykowski,wspomniany Lewy,Szczęsny i Perquis.
~kibic zwykły
  • 0 / 0
Prędzej kilku naszych znajdzie się w antyjedenastce Euro, tak jak już 4 lata temu zaszczytu tego dostąpili Mariusz Jop i, zdaje się, Dariusz Dudka.