News: LE: Cluj gromi i czeka na rywala

Luksemburczycy bliżsi awansu

26.07.2018 20:39

(akt. 22.12.2018 11:20)

Piłkarze F91 Dudelange wygrali 2:1 pierwsze spotkanie 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Dritą Gniljane. Drużyna z Kosowa prowadziła do przerwy po trafieniu Xhevdeta Shabaniego, lecz w drugiej połowie gospodarze zdołali odwrócić losy rywalizacji po golach Nicolasa Pereza i Davida Turpela.

Wygrany luksembursko-kosowskiej rywalizacji będzie przeciwnikiem przegranego pary Legia Warszawa - Spartak Trnawa w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu Słowacy wygrali przy Łazienkowskiej 2:0. Rewanż odbędzie się we wtorek.

F91 Dudelange- Drita Gniljane 2:1 (0:1)
Perez (66. min.), Turpel (81. min. - k.) - X. Shabani (45. min.)

Żółta kartka: Krasniqi (Drita)

Czerwona kartka: Krasniqi (Drita - za drugą żółtą - 80. min.)

F91: Joubert - Jordanow, Schnell, Prempeh, Couturier (59' Pokar), El Hriti - Yeye (54' Stolz), Kruska, Sinani - Turpel, Perez (74'Stumpf).

Drita: Bakaj - Kuka, Limani, Leci, Shala - Musaj (74' Livoreka), Krasniqi, B. Shabani, X. Shabani - Haxhimusa (89' Mustafa), Neziraj (80' Lamcja)