Mały ból Niezgody

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

30-06-2019 / 18:07

(akt. 17-07-2019 / 00:07)

Jarosław Niezgoda w meczu z Red Bull Bragantino strzelił trzeciego gola w okresie przygotowawczym. Tuż po zdobyciu bramki, napastnik opuścił boisko.

Jarosław Niezgoda od początku okresu przygotowawczego strzelił gole w meczach z FK Pribram i Viktorią Pilzno. W spotkaniu z Red Bull Bragantino atakujący ponownie posłał piłkę do siatki. Napastnik dobił uderzenie Cafu w 37. minucie spotkania i wyprowadził "Wojskowych" na prowadzenie. 

Tuż po zdobyciu bramki, Niezgoda opuścił boisko, a w jego miejsce na murawie zameldował się Kacper Kostorz. Jak okazało się po meczu, napastnik poczuł lekki ból w kostce. - Nie chcieliśmy ryzykować zdrowia zawodnika i poważniejszego urazu, stąd rotacja w składzie - stwierdził Aleksandar Vuković, szkoleniowiec wicemistrzów Polski. - Jarek uczestniczy w zajęciach od początku zgrupowania, mocno pracuje, jest zdrowy, dlatego był to dobry moment, żeby dać mu trochę odpoczynku - dodał Serb.

Legia ostatecznie przegrała z brazylijskim klubem 1:3. Dwie bramki dla rywali zdobył z rzutów karnych Ytalo. Jednego gola strzelił zaś Leo Ortiz

Komentarze (23)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podporucznik
 • 1 / 0
Jestem fanem jego stylu gry (doskonałe przyspieszenie, praca na lini spalonego).Trzymam kciuki za zdrowie, będziemy mięli z niego pociechę.
Generał dywizji
 • 0 / 0
"Dwie bramki dla rywali zdobył z rzutów karnych Ytalo. Jednego gola strzelił zaś Leo Ortiz."
Dzieki red. Kamienieckiemu dowiedzialem sie czym sie rozni bramka od gola. Dziekuje. :)
Mam nadzieję że to było ukąszenia jakiegoś owada...
Jarku, czy Ty czasem nie masz w rodzinie Bartłomieja Grzelaka?
Oby to nie był tzw. człowiek szklanka. Już w swojej historii Legia miała takiego człowieka. Co zderzenie to kontuzja. Przez trzy lata może rozegrał 20-30 spotkań. Oby to się nie sprawdziło.
Kapitan
 • 1 / 1
Zaczyna się
Generał brygady
 • 0 / 0
Jarek zaciskaj zęby i przesz naprzód. Ten sezon może być przełomowy!
Nudne to się robi ...
Dawaj Jarek !!
Straszny z naszego Jarka delikates ;(
Podpułkownik
 • 0 / 0
Lekka asekuracja i mam nadzieję że dalej będzie już bez kontuzji
~L
 • 2 / 0
Strasznie szklany pilkarz oby zagrał runde zycia i znalazł sie chętny
~Emperor_ayeez
 • 2 / 2
Jak Legia sprzedaje Carlitosa to niech kontraktuje dwóch napastników. A wielbicieli talentu Niezgody uprasza się o niegadanie głupot ile on strzeli goli dla Legii. Nie strzeli bo zanim ruszy liga on się zacznie leczyć. Smutne ale prawdziwe.
No kiepsko wygląda okazem zdrowia to on nie jest i co kilka spotkań pojawiają się różne problemy na dłuższą metę tak nie pociągnie y
Podporucznik
 • 2 / 0
To był sparing i dlatego zszedł z lekkim bólem. Mial swoje problemy, stracił cały sezon ale nie zapomnijcie że strzelił już dla nas 15 bramek. Myślę że w tym sezonie będzie lepiej. Zdrowia!
Jarek wytrzymaj, zaciśnij zęby, strzel kilka bramek i odejdź z Legii!
Mam nadzieję, że w końcu te problemy miną, nie ma końskiego zdrowia, niestety.
Major
 • 2 / 2
oj Jarek, szklany chłopak z ciebie.
Pisałem już wcześniej że Niezgody osobiście nie liczyłbym do składu tak długo aż przejdzie cały okres przygotowawczy plus zagra co najmniej 4-5 meczy w ekstraklasie.
Podpułkownik
 • 4 / 0
Niestety Niezgoda to Master of disaster...szkoda
~MP(L)87
 • 1 / 3
A Carlitos nawet minuty nie zagral. Mysle ze wszystko jest jasne i jego odejscie jest przesadzone. A Niezgoda to nie bedzie pilkarzem bo on sie sypie zdrowotnie. Non stop cos.... Do odstrzalu.... niestety
Pewnie masz rację niestety
No albo rybki albo akwarium.
Niezgoda w formie+zdrowie=klub top5 i to taki z europejskich pucharów. Dlatego ważne jest,żeby była dla niego jakaś alternatywa.
~Gaco
 • 1 / 0
Sprzedać go jak tylko trafi się chętny. On jest kryształowy.