Mecz z Olimpią nie jest już zagrożony

Marcin Szymczyk

Źródło: Przegląd Sportowy

25-03-2013 / 08:32

(akt. 10-12-2018 / 00:27)

Rewanżowy mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz już nie jest zagrożony. W niedzielę po raz pierwszy od kilkunastu dni zawodnicy trenowali na głównej płycie swojego boiska. - Zajęcia trwały 40 minut. Stan murawy był lepszy niż się spodziewaliśmy. Resztki śniegu stopniały, mamy plusową temperaturę, prognozy mówią, że śnieg nie będzie już padać. To sprawia, że mecz z Legią się odbędzie we wtorek, innego scenariusza sobie nie wyobrażam. Nie wysyłaliśmy do PZPN pisma w sprawie przełożenia tego spotkania i nie mamy takiego zamiaru - powiedział dyrektor sportowy Olimpii Paweł Grzybek.

Te słowa oznaczają, że lider ekstraklasy musi szykować się do rewanżowego spotkania ćwierćfinału Pucharu Polsk. Trener Jan Urban dał swoim zawodnikom wolną niedzielę. Dziś spotkają się przy Łazienkowskiej, a po zajęciach udadzą się do Grudziądza. 

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~(L)over
  • 0 / 0
sporo wolnego mają chłopaki...oby dało to naładowanie akumulatorów, a nie totalne rozleniwienie...pal licho Grudziądz, bo tu już pozamiatane, ale na K6 nie chcę oglądać kolejnej porażki