MESA: Lech - Legia 1:1 Niegroźny uraz "Szałacha"

27.04.2009 19:23

(akt. 17.12.2018 20:44)

W dzisiejszym spotkaniu Młodej Ekstraklasy Legia zremisowała w Poznaniu z Lechem 1:1. Prowadzenie objęli legioniści w 62. minucie spotkania po strzale <b>Łukasza Małkowskiego</b>. Kolejorz wyrównał na osiem minut przed końcem meczu za sprawą <b>Jacka Kadzińskiego</b>. W 25 minucie spotkania na murawę upadł <b>Sebastian Szałachowski</b> i musiał opuścić boisko na noszach. - Na szczęście to nic poważnego, po prostu bolesne stłuczenie - mówi nam <b>Piotr Strejlau</b>.
Skład Legii: Kostiantyn Machnowskyj – Damian Zbozień, Maciej Świdzikowski, Pance Kumbev (46' Tomasz Lewandowski), Maciej Tomczyk – Sebastian Szałachowski (25. Damian Łanucha), Adam Banasiak (90' Rafał Zaborowski), Patryk Koziara, Daniel Jezierski (46' Łukasz Małkowski) – Adrian Paluchowski (46' Jakub Kosecki), Maciej Górski (70' Patryk Kamiński). Skład Lecha: Jasmin Buric – Dawid Łoziński, Paweł Przybylski, Dawid Kucharski, Radosław Jasiński – Mikołaj Wicberger (72' Kamil Drygas), Gordan Golik, Łukasz Kowalski (46' Jacek Kadziński) – Piotr Wrzeszcz (72' Patryk Walasek), Maciej Kononowicz (72' Jakub Ciechanowski), Łukasz Białożyt. Statystyki, wyniki Młodej Legii na www.legia.net/mloda_legia