Logo Legia.Net

Michał Efir doceniony przez łódzkich kibiców

Marcin Szymczyk

Źródło: Fakt

07-01-2011 / 08:53

(akt. 15-12-2018 / 02:17)

To ewenement w polskim futbolu. W ŁKS piłkarzy, którzy zimą mają wzmocnić zespół, szukają nie tylko odpowiedzialni w klubie za transfery Tomasz Wieszczycki i Tomasz Kłos, ale także... kibice. Fanom tak zależy na awansie do Ekstraklasy, że przedstawili działaczom swoje propozycje. Na liście przez nich sporządzonej znajdują się nazwiska takich piłkarzy, jak wystawiony na listę transferową przez Legię Sebastian Szałachowski czy młody i perspektywiczny Michał Efir z drużyny Młodej Legii.

Dzięki zaangażowaniu fanów do klubu trafił Marcin Mięciel. - Wybrałem ŁKS, bo wiążę z tym klubem same pozytywne wspomnienia. Z Łodzi pochodzi moja żona, kibice ŁKS byli na naszym ślubie. Latem usilnie namawiali mnie na ten transfer. Byli bardzo przekonujący i widziałem, że zależy im na moim przyjściu - opowiada "Miętowy".

Działacze ŁKS słuchają uwag pochodzących od kibiców, ale na razie dokonują wzmocnień według własnego rozeznania. Po sprowadzeniu na koniec ubiegłego roku młodego napastnika Patryka Kubickiego teraz podpisali półtoraroczny kontrakt z Maciejem Bykowskim.

Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Sierak2012
  • 0 / 0
http ://www.weszlo.com/fotonews/ 1294318191_legia-komiks .jpg

usunąć spację
~Tinkin(L)
  • 0 / 0
mój komiks robi furorę :)

link do bezpośredniego zdjęcia:
fotoo.pl/zdjecia/files/2011-01/75c2a406.jpg
~gogo
  • 0 / 0
Spoko, tylko naucz się, że nie ma takiego dnia jak "1 luty". Jest co najwyżej "1 lutEGO"
~Radek
  • 0 / 0
"Nowy ŁKS" to nowy projekt zarządu, w tym Tomasza Wieszczyckiego. ŁKS mimo swoich braków, budowany jest mądrze. Powoli powstaje cała otoczka tego klubu. Mocno śledzę jej rozwój, ponieważ jest to interesujące.

Tomek Wieszczycki i reszta ludzi odpowiedzialnych za ŁKS budują ten klub praktycznie od zera. Póki co idzie im nieźle. Budowę stadionu mają zapewnioną przez miasto.

Na miejscu włodarzy Legii mocno i z ukrycia przyglądałbym się pracy kilku ludzi w ŁKSie z Wieszczyckim na czele.
~midzi
  • 0 / 0
Powstaje tak mądrze, że szanse na dostanie licencji na grę w ekstraklasie są nikłe. Jeśli nie znajdą inwestora nie będą mieli budżetu na ekstraklasę, a infrastruktura leży tam od dawna...
~pol
  • 0 / 0
Widać w C+ że Wieszczycki taki głupi nie jest i może coś z ŁKSem osiągnąć. W sumie to życzę mu powodzenia bo jeśli chodzi o Łódź to zawsze w derbach "kibicowałem" ŁKS żeby utarł nosa tym widzewiakom. Niech budują stadion i zapraszamy do ekstraklasy:)
~Radek
  • 0 / 0
midzi,
spokojnie licencje w ekstraklasie ŁKS dostanie. przedłoży decyzję o budowie nowego stadionu, stare trybuny siatką obiją i będą grać jak Legia podczas budowy obiektu.

Nie mówię, że są już potęgą finansową i infrastrukturalną. Mówię tylko, że ktoś, coś tam próbuje w tych ciężkich czasach robić. Krok po kroku, z pomysłem.