Michał Efir po sezonie będzie wypożyczony?

Marcin Szymczyk

Źródło: Przegląd Sportowy, przegladsportowy.pl

03-04-2014 / 10:22

(akt. 04-01-2019 / 13:25)

Michał Efir od kilku lat uchodzi za wielki talent, ale liczne kontuzje nie pozwoliły mu tego udowodnić. 22-letni napastnik w kadrze pierwszego zespołu Legii jest od czterech lat i ma za sobą już trzy bardzo poważne operacje. Obecnie jest zdrowy, ale nie łapie się nawet na ławkę rezerwowych i dostaje szanse gry jedynie w trzecioligowych rezerwach. W trzech spotkaniach, w których wystąpił, strzelił trzy gole.

- Mogę mówić o Michale tylko pozytywnie. Zachowuje się bardzo profesjonalnie, pomaga drużynie, nie obraża się na zaistniałą sytuację. To jest chłopak, który ma możliwości, żeby grać w ekstraklasie. Musi ostro walczyć o miejsce w pierwszej drużynie, bo konkurencja jest ogromna. Znam go bardzo długo i wierzę w niego. Liczne kontuzje z pewnością zahamowały rozwój jego kariery, ale nic nie jest jeszcze stracone - przekonuje trener rezerw Jacek Magiera.

- Wiążemy z nim duże nadzieje. Dajemy mu czas, ale już teraz rozmawiamy o nowej umowie. Chcemy, żeby w spokoju mógł dochodzić do formy. Po zakończeniu sezonu zastanowimy się nad najlepszą dla niego opcją. Być może zostanie wypożyczony - mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" dyrektor sportowy Legii Jacek Mazurek.

Komentarze (11)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~ciepły janek ślunzak
 • 0 / 0
ma chłopak charakter. dzięki niemu dojdzie do czegoś i kiedyś wyjedzie z tej nędznej ligi. życzę mu tego
~nss
 • 0 / 0
no nie wierze a dlaczego tych dwóch patałachów których każdy ma już dość czyli żyro i kucharczyka nie wypożyczą? wiadome że do trzeciel ligi w dół by ich nikt nie chciał ale może w jakiejś okręgówce by znaleźli dla siebie miejsce...
~wfowiec
 • 0 / 0
ojtam ojtam Nasz Wiking robi z Sagana stopera to i Efirka na bramkę postawi jak trza będzie...słabe to było wiem, ale krew mnie zalewa!
A MOŻE TAK DAĆ BY MU SZANSĘ, a nie kolejny raz GRUBASA wciskać do składu!
Major
 • 0 / 0
Qrwa wśród napastników u nas ogromna konkurencja: Dvaliszwili i chyba gorszy (skoro nie występuje) od niego Sa. Nie bardzo rozumiem o co w tym wszystkim chodzi.
~dd
 • 0 / 0
To mega zdolny chłopak, życzę mu dużo zdrowia a będzie dobrze.
~wfowiec
 • 0 / 0
no cóż...żal chłopaka! ale mamy "wizjonera" więc jeżeli Sagana próbuje na stoperze to może Efirka na bramkę przysposobi ta norweska myśl szkoleniowa...?

JAKEŚ TO SŁABE WSZYSTKO!
~rok 2024
 • 0 / 0
Michał Efir od kilkunastu lat uchodzi za wielki talent, ale liczne kontuzje nie pozwoliły mu tego udowodnić. 32-letni napastnik w kadrze pierwszego zespołu Legii jest od czternastu lat i ma za sobą już jedenaście bardzo poważnych operacji. Obecnie jest zdrowy, ale nie łapie się nawet na ławkę rezerwowych i dostaje szanse gry jedynie w drugoligowych rezerwach. W trzech spotkaniach, w których wystąpił, strzelił dwanaście goli.

- Mogę mówić o Michale tylko pozytywnie. Zachowuje się bardzo profesjonalnie, pomaga drużynie, nie obraża się na zaistniałą sytuację. To jest chłopak, który ma możliwości, żeby grać w ekstraklasie. Musi ostro walczyć o miejsce w pierwszej drużynie, bo konkurencja jest ogromna. Znam go bardzo, bardzo długo i wierzę w niego. Liczne kontuzje z pewnością zahamowały rozwój jego kariery, ale nic nie jest jeszcze stracone - przekonuje trener rezerw Jacek Magiera.

- Wiążemy z nim duże nadzieje. Dajemy mu czas, ale już teraz rozmawiamy o nowej umowie. Chcemy, żeby w spokoju mógł dochodzić do formy. Po zakończeniu sezonu zastanowimy się nad najlepszą dla niego opcją. Być może zostanie wypożyczony - mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" dyrektor sportowy Legii Marek Jóźwiak.
~Prawnik stojący z boku
 • 0 / 0
Legia szybciej zostanie rozwiązana niż MJ wróci tu pracować.
~Szycha 55
 • 0 / 0
lepiej Władka wypożyczcie niech się ogrywa
~Topik
 • 0 / 0
Najpierw podpiszcie z nim umowę (bo ta wygasa za 3 miechy) nową na 4 lata i tylko wypożyczenie maks jeden sezon i do klubu ekstraligowego a nie jakieś sprzedaże z prawem odkupu czy inne cuda ....bo o Mikicie to chyba można już powoli zapominać...
~baby jaga
 • 0 / 0
Michal duzo zdrowia !!Bedziesz jeszcze ikona Legii!!!!