Michał Karbownik: Na zgrupowaniu czeka nas ciężka praca

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

11-01-2020 / 10:05

(akt. 11-01-2020 / 10:08)

Piłkarze Legii w sobotę wyruszyli na zgrupowanie do Turcji. - Jestem przygotowany na nadchodzący obóz w Belek. Wiem, że czeka nas ciężka praca, podobna do tej, jaką wykonaliśmy rok temu – opowiada Michał Karbownik, zawodnik Legii.

- W trakcie okresu świątecznego chciałem poświęcić trochę czasu na odpoczynek. Runda jesienna okazała się trudna, wiele się działo, wszystko szybko się zmieniało. Skończyliśmy rok na pozycji lidera. Przed nami równie intensywna druga część rozgrywek. Dlatego musimy się do niej solidnie przygotować.

- Jestem przygotowany na nadchodzący obóz w Turcji. Wiem, że czeka nas ciężka praca, podobna do tej, jaką wykonaliśmy rok temu. Na spokojnie podchodzę do rywalizacji z Mateuszem Cholewiakiem na lewej obronie. Muszę dawać z siebie maksimum możliwości. Zobaczymy na jakich pozycjach będzie wystawiał nas trener.

- Dalsza przyszłość przy Łazienkowskiej? Nastawiam się na to, że zostanę w Legii. Na razie nie myślę o transferze, mam przy Łazienkowskiej wiele do zyskania. Najważniejszym celem jest teraz mistrzostwo Polski, ale nie zapominamy też o Pucharze Polski.

- Nie mam szczególnych postanowień noworocznych. Po prostu, żyjemy chwilą. Czekamy, co przyniesie najbliższe dwanaście miesięcy.

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Powinien zostać dla dobra własnego rozwoju i podpisać nowy kontrakt z Legią . 1.5 sezonu i takiej gry jak obecnie, spowoduje wysyp ofert na rekord ekstraklasy. Nie powinien nigdzie się spieszyć. Ale chłopak ma poukładane w głowie i myślę, że jest skazany na sukces.
Michał po odejściu Cafu i przyjściu Cholewiaka, ma szansę zagrać na swojej pozycji, czyli środek pomocy
Powtórz ostatnią rundę. Albo zrób lepszą!
Równo pod sufitem to podstawa, Karbownik ma.
Młodszy chorąży
  • 0 / 1
Profesjonalne podejście - skupiać się na bieżącej pracy, na najbliższym celu, tj. dobrym przygotowaniu do drugiej części sezonu.
Oby faktycznie był na tym obozie i z nami został jeszcze przez jakiś czas. Potrzebujemy go!
Marszałek Polski
  • 0 / 1
Nowa umowa to priorytet.
Starszy kapral
  • 0 / 1
Michał Karbownik życzę Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski.
Nie wydaje się być zbytnio zainteresowany nową umową.
Marszałek Polski
  • 0 / 1
Kto ma nogi do pracy, ten się naje kołaczy.