Michał Karbownik: Potwierdziliśmy, że jesteśmy mocni u siebie

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

30-11-2019 / 22:54

(akt. 30-11-2019 / 22:59)

- Nie weszliśmy dobrze w mecz. Z każdą minutą staraliśmy się jednak rozkręcać i nabraliśmy pewności siebie. Zaczęliśmy potwierdzać, że jesteśmy bardzo mocni u siebie i dominowaliśmy na boisku - powiedział po spotkaniu z Koroną Michał Karbownik, zawodnik Legii Warszawa.

- W każdym meczu trzeba pokazywać się z jak najlepszej strony. Próbuję tworzyć przewagę na swojej flance. Pod względem indywidualnym, zrobiliśmy różnicę. Każdy piłkarz może wnieść jakość i przyczynić się do zwycięstwa - stwierdził Karbownik. 

- Arvydas Novikovas miał problemy zdrowotne, dlatego opuścił boisko. Zainteresowanie innych klubów? Nie myślę o tym. Zostawiam tę sprawę menedżerowi. Ja chcę po prostu pracować na boisku i w trakcie treningów - dodał piłkarz.

Komentarze (15)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Do Wrocławia po zwycięstwo.
Szeregowy
  • 0 / 0
Potwierdzcie to we Wrocławiu... Bo na razie ogrywacie ogórków. A z górną połówką porażki.
Chorąży
  • 0 / 0
Ogorki tez trzeba umiec ograc, nie zawsze sie nam ta sztuka udawala.
Generał brygady
  • 0 / 0
Dokładnie, ile było takich meczów, że z ogórami po słabej grze był remis. Wszystko zależy od skuteczności, bo nawet w Szczecinie mieliśmy sytuacje tylko setek nikt nie wykorzystał. Jak we Wrocławiu będziemy skuteczni to wygramy.
Od bardzo dawna nie było takiego weeejścia młodego wychowanka Akademii do pierwszej drużyny. Coraz więcej Kibiców przychodzi na stadion dla Karbownik. Wyrasta na gwiazdę.
Już zaczynają go pytać w wywiadach po meczowych o zainteresowaniu innych klubów. Ludzie, litości... Michał to na pewno duży talent, ale on nie zagrał jeszcze pełnej rundy w Legii. Dla niego najlepsze jest teraz regularne granie, niech pomoże nam w lato w meczach eliminacji do pucharów, potem zagra z nami w pucharach, a dopiero po kolejnym sezonie zacznie się zastawiać co dalej z jego karierą. Po przykładzie Sebka Szymańskiego widać że jest to najlepsza droga dla wszystkich stron(piłkarz,klub,manager)
Generał dywizji
  • 0 / 1
Niech go Vuko wreszcie wstawi za Novikovasa. Wtedy będzie wymiatanie.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Brawo młody:)
Nie pamiętam, kiedy ostatnio jakiś nasz młody tak szybko robił postępy. Oby tak dalej!
Technika jest, taktykę łapie szybko, a i głowę ma na swoim miejscu. Tak trzymać młody!
Fajnie byłoby zobaczyć go nieco bliżej bramki rywali. Jeszcze przyjdzie czas,że będzie nam wygrywał mecze.
Marszałek Polski
  • 0 / 1
Potwierdzajcie dalej i na wyjeździe.
Generał dywizji
  • 1 / 1
Tylko pochwalić tego młodego człowieka ,największy talent w Legii od nie pamiętnych czasów
Pułkownik
  • 0 / 0
Nie wieszczmy zbyt szybko. Wolski też się doskonale zapowiadał, wielu uważało, że BVB czy ostatecznie Fiorentina to dla niego zbyt niskie progi.... Gdzie gra jak skończył doskonale wiemy.
Starszy sierżant
  • 1 / 1
Super gra. Z meczu na mecz się ucz i dawaj 100% tego Co możesz i tak trzymaj a my kibice zobaczymy staranie. Nie słuchaj troki bo oni nic w życiu nie osiągnęli.
Powodzenia
Podpułkownik
  • 1 / 2
Żeby wygrać Ligę to moc tylko u siebie to za mało młody człowieku.