Reklama HEG
Logo Legia.Net

Michniewicz wróci na ławkę na mecz z Legią

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

24-04-2011 / 17:22

(akt. 14-12-2018 / 12:40)

Przez ostatnie dwa spotkania, trener Widzewa Łódź był zawieszony. Czesław Michniewicz na ławkę rezerwowych wróci na mecz z Legią w Warszawie. Szkoleniowiec odbywał karę nałożoną przez Komisję Ligi Ekstraklasy za zachowanie podczas pojedynku ze Śląskiem Wrocław. Oficjalnie ekipę prowadził ostatnio Marcin Węglewski, ale "polski Mourinho" telefonicznie kontaktował się ze swoim asystentem przez cały mecz. Sytuacja wróci do normy właśnie podczas potyczki z "Wojskowymi" gdzie Michniewicz normalnie usiądzie obok swoich zawodników.

Komentarze (2)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~adasko
  • 0 / 0
Michniewicz powiedział w Canal+ bardzo fajne zdanie, że w tym kraju można dowolnie komentować decyzje rządy,prezydenta czy biskupa,ale skomentować decyzję sędziego piłkarskiego jest rzeczą nie na miejscu i ponosi się za to kare.
~Leszak
  • 0 / 0
Skoro "trener" Skorża zapowiedział, że ligę odpuszczamy, bo jedziemy po Puchar i Levadię, no to Widzew w lidze przyjeżdża jak po swoje, inkasuje 3 punkty, wyprzedza nas o jeden, a my z Arką i Bytomiem walczymy w dwóch ostatnich kolejkach o byt. Craxa chyba spadnie, nie wyprzedzi nas, ma trudny terminarz, w ostatnich kolejkach z Wisła, Jagą, Bełchatowem. Myślę, że damy radę się utrzymać, czuję, że się utrzymamy, nie ma siły. Wyjazd w przedostatniej kolejce z Arką będzie trudny, ale z Bytomiem gramy w ostatniej kolejce _u siebie_, będzie komplet, więc z pomocą kibiców damy radę utrzymać 0:0, a to wystarczy do gry w 2011/2012 znowu w Ekstraklasie. LEGIA nigdy nie spadnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYLKO LEGIA!