Mioduski w radzie nadzorczej Ekstraklasy

Piotr Kamieniecki

Źródło: Ekstraklasa SA

02-10-2018 / 15:03

(akt. 02-12-2018 / 11:22)

Na zwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Ekstraklasy SA wybrano nową radę nadzorczą spółki, która będzie pełniła roczną kadencję. Zwyczajowo w jej skład weszli przedstawiciele czterech najlepszych klubów poprzedniego sezonu: Dariusz Mioduski z ramienia Legii, Cezary Kulesza jako przedstawiciel Jagiellonii, Karol Klimczak jako reprezentant Lecha Poznań oraz Roman Kusz z Górnika Zabrze. Pozostałe kluby wybrały w drodze głosowania dwóch członków rady nadzorczej. Zostali nimi Krzysztof Zając z Korony Kielce, a także Grzegorz Jaworski z Piasta Gliwice. Polski Związek Piłki Nożnej będzie reprezentowany przez prezesa, Zbigniewa Bońka.

Przewodniczącym rady nadzorczej Ekstraklasy na najbliższą kadencję został Karol Klimczak, a wiceprzewodniczącym Cezary Kulesza. Rolę sekretarza będzie pełnił Roman Kusz. 

Komentarze (6)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
  • 0 / 0
Szansa na znaczne podniesienie ceny praw TV chyba przepadła, najpierw na MŚ a potem przez wyczyny pucharowe i sytuację w Wiśle.
Wizerunkowo liga jest w czarnej d.pie. Ale może to lepiej, ja myślę że najpierw trzeba uporządkować zarządzanie w klubach i bardziej racjonalnie wydawać pieniądze a dopiero potem dosypywać kolejne. Polskie kluby marnotrawią kasę na potęgę.
~19(L)16
  • 2 / 0
W carnej d...e to ta liga jest, bo jest żenujący poziom, bo mamy od kilku lat rok w rok wyścig ślimaków i gorącego ziemniaka w postaci mistrzostwa Polski, którego każdy wręcz unika. Przegoniły nas takie "potęgi" Mołdawia, Kazachstan, o Luksemburgu nie wspominając... Kto (z nadawców) przy zdrowych zmysłach zapłaci za to g... jakiekolwiek sensowne pieniądze. C+ i tak czyni cuda, żeby ten g.....y produkt jako tako wyglądał ;) Może właśnie brak pieniędzy spowoduje paradoksalnie podniesienie poziomu, bo może wreszcie pojawi się jakaś ambicja wśród zawodników. Obecnie mam wrażenie, że każdy złapał Pana Boga za nogi i już jest kontent, nie chce iść wyżej, nie chce się starać, bo i po co, jak miesiąc w miesiąc na konto wpływają kwoty, o których 90% Polaków może pomarzyć.
Sierżant
  • 0 / 0
Smutne to ale prawdziwe.
Starszy sierżant
  • 0 / 0
Zlotoustny Karol - mozna powiedziec 'psy szczekaja a karawana dalej jedzie'. Wice przewodniczacy to krol discopolo. Z takim skladem to tylko do Europy.
No i bardzo dobrze że Gargamel z Disco Polo rządzą eklapą - będzie na kim psy wieszać, gdy podpiszą kiepską umowę tv ;)
Generał
  • 8 / 0
Czyli kolejny rok psu w dupę skoro eklapa jest kierowana przez nieudacznika z dna wiecznego przegrywa.