Myśliwiec poprowadzi rywala rezerw Legii

Piotr Kamieniecki

Źródło: Lechia Tomaszów Mazowiecki

29-12-2018 / 22:15

(akt. 30-12-2018 / 03:46)

Daniel Myśliwiec został nowym trenerem trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Szkoleniowiec w przeszłości pracował w akademii Legii, a także był analitykiem pierwszego zespołu mistrzów Polski.

Praca w Lechii Tomaszów Mazowiecki będzie dla Daniela Myśliwca pierwszą samodzielną na poziomie seniorów. W przeszłości szkoleniowiec pracował w akademii Legii, z której trafił do sztabu pierwszego zespołu, gdzie pełnił rolę analityka. Potem Myśliwiec był związany z Górnikiem Łęczna, a ostatnio był zatrudniony w sztabie Przemysława Cecherza w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice. 

Myśliwiec zastąpił w Lechii Bogdana Jóźwiaka, który pracował w Tomaszowie Mazowieckim od kwietnia 2017 roku. Zielono-czerwoni są przeciwnikiem rezerw Legii Warszawa w pierwszej grupie III ligi. "Wojskowi" zajmują po rundzie jesiennej szóste miejsce z dorobkiem 30 punktów. Lechia plasuje się na czwartej lokacie i ma na koncie trzy "oczka" więcej.

Komentarze (12)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Jaegermeister... może nie dosłownie, bo to raczej myśliwy ale jednak....
Polecam Die Toten Hosen "Zehn Kleine Jaegermeister".
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Jest też taki napitek, ale od tego typu trunków jest tu całkiem inny specjalista konkretnie.
Generał
  • 0 / 0
Jeżeli stan finansów klubu faktycznie jest kiepski, to trzymam kciuki za powodzenie misji trenerskiej.
Powodzenia Panie Trenerze
~Bombeira
  • 0 / 0
Fighter, to nazwisko zobowiazuje.
Podporucznik
  • 0 / 0
Dobrze byłoby opisać całą sytuację w klubie, skoro już porusza się temat zatrudnienia trenera. Nie będzie miał łatwo, bo w Tomaszowie mają duże problemy finansowe po odejściu sponsora. Jóźwiak rozwiązał kontrakt z tego właśnie powodu. Jeśli nie będzie wypłat na czas,a grał będzie juniorami to może być nieciekawy debiut trenerski
Nie mniej trzymam kciuki.
Trochę odbiegając od tematu to w jednym z magazynów Fortuna pierwszej ligi usłyszałem, że Przemysław Cecherz popularnie zwany jest "pęcherzem"
Powodzenia , ale nie w meczu z dwójką.
powodzenia Panie Danielu.
Czas zrównać się punktami z Lechią :)
Generał brygady
  • 0 / 0
A najlepiej przeskoczyć.
Ale i tak życzymy mu sukcesów.